Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moje chrześnice mają 14 i 15 lat a chrześnik 13 mam też jeszcze jedną chrześnice ale to tak jak Twoja Agnieszko córka znajomych i to nasza wspólna z mężem bo obydwoje jesteśmy chrzestnymi ona ma 5 latek,no i jeszcze teraz chrześnica mojego męża ma 3 miesiące razem mamy aż 5-cioro 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jejku dziewczyny tak mnie to choróbsko dziś z nóg powala że normalnie nie mam na nic siły 😞

Wiolka ślicznych masz siostrzeńców 🤪 A te włoski tylko pozazdrościć :laugh: :laugh: :laugh:

AgaW Twój bratanek tak słodko wygląda na tym zdjęciu 🙂

A to siostrzeniec mojego męża, totalny Denis Rozrabiaka :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DATA_DODANIA_07-6b2704b4e7f279276f80cf533aa7c996.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakie pustki na forum. A mój mezunio się najdał, wyprzytulał mnie (czym oczywiście mnie udobruchał) i zasnął ;/ ;/ i tyle ja mam z męża ;/ ;/ ;/

Kurcze nie wyrobię, codzień mam zgagę 😞 😞 chyba wypiję karton mleka zaraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Ja tak tylko na chwileczke przywitać się, bo zaraz będziemy mieli gości i muszę jeszcze męża do sklepu wysłać.
RANDKA udana, byliśmy w kinie na "Galeriankach" film super, ale uświadomił mi co się dzieje w dzisiejszych czasach i do czego młode dziewczyny są zdolne... Ehh... Odezwe się pewnie jutro i to dopiero wieczorem, bo jedziemy na urodzinki i niedzielny obiadek do babci 🙂 Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie się obudziłam z popołudniowej drzemki, tak szaro za oknem, że oczy same się zamykają.
Mittka smacznego 😁
Dziewczyny siostrzeńców macie cudownych.
Nic mnie się nie chce, M poszedł na garaż, młody przed kompem a mnie znowu się chce spać 🤪 i do tego strasznie boli mnie kręgosłup i kość łonowa 😞. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka - smacznego i miełj wyżerki!
siostrzeńców, bratanice i chrześniaków macie super 😁 Ja jeszcze nie jestem chrzestą ale mam super siostrzenicę 1,5roczną i bratanka urwisa 8 letniego 😁

Kompletnie doliniasty dzień dziś mam. Idę się wykąpać i położymy się z męzusiem do łózka... A co! Poleżymy sobie, pogadamy, obejrzymy jakiś film...

Dziś dzień pzrytulaka sobie zrobimy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dziewczynki. Wlasnie wrocilam z pracy, maz bedzie za godzinke wiec mam chwilke zeby do was zagladnac nie mam jednak ich az tyle zeby nadrobic dzisiejsze zaleglosci napiszcie mi w skrocie co u was jak sie dzis czujecie 😉 😉 😉 😉

Ach jutro jade po wanienke o kilka drobiazgow a pozniej powstrzymuje sie z zakupami az do polowy listopada 🤪 🤪 🤪 🤪 chociaz wiem ze bedzie ciezko bo dzisiaj wracajac z pracy zobaczylam w sklepie czapeczke juz nawet minelam ten sklep ale wrocilam i kupilam :evil: to uzaleznia a poza tym co ja na to poradze ze mam sklep z dziuszkami dziececymi miedzy moim domem a praca 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór kobietki 🙂 🙂

A jednak wróciłam wcześniej i troszkę minka mi zmarniała bo myślałam że będę nadrabiać kilka stron a tu tylko 1 :P :P

No ale w końcu weekend i dziewczynki odpoczywają albo gdzieś wyjeżdżają 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że dziś nie muszę dużo nadrabiać... A jednak 🙂

Julia gratuluję 30 tygodnia
Wiola ludzie czasem umiaru nie znają, jak można non stop podrzucać komuś dzieci 😠
Mittka smakowitej wyżerki życzę
Akompf zapomniałam powiedzieć, że avatar masz bosski
Ewa pajac śliczny

Ja dzisiaj byłam na mieście z koleżanką, bez naszych ogonów - córek.
Kupiłam tylko śpiworek.
Ja już chce grudzień, chce znać płeć, tyle boskich ciuszków widziałam i nie mogę nic kupić 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...