Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaaa wróciłam 🤪

Dziewczynki wychodząc ważyłam się i było 61,3 a teraz jak wróciłam jest 62,7 :laugh: :P mmmm ale sia najadłam i jeszcze do domu dostałam 🤪
Kurcze kiedy bym nie poszła na impreze do mojej siostry to danie na gorąco jeszcze się ani razu nie powtórzyło 🤪 że jej się tak chce :P

Ewo pajacyk śliczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy uciekacie a ja się pojawiam 🙂

nadrobiłam ale tylko 13 str dzisiaj, małooo 😉

my dzisiaj na sklepach w ikei kupiliśmy komodę i kilka innych pierdół i zeszło nam do 17, teraz M składa więc w poniedziałek biorę się za prasowanie ciuszków małej:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się kąpałam a mężul zrobił kolację więc idę wcinać 😉

Mittka to nieźle pojadłaś, oby Tobie i Emilce na zdrowie wyszło 🙂

Emmax mało dzisiaj jak to w weekend 😉

Też mam komodę z ikei i jestem z niej bardzo zadowolona 🙂 Ma super pojemne szuflady i taka stabilna jest, porządna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja byłam z męzusiem na budowie i oczywiście po drodze do teściow musieliśmy zajechać, ale pośmialiśmy sie, pogadalismy i nie było aż tak źle 🙂

A ja mam starą szafę dla małej po teściach, wczoraj ją szorowałam proszkiem do prania a dziś jeszcze sidoluxem o zapachu kwaitowym 🙂 teraz się wietrzy a w poniedziałek będę układać ciuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pojadłam i idę się już położyć 😉

Mittko nie mam fotki komody, a na stronie ikei nie mogę znaleźć 😮

Dzisiaj rozmawiałam z moją mamą i tak: z moim bratem trafiła do szpitala o 22, a 3 w nocy miała już synka, a ze mną była w pracy i w szpitalu była o 12 w południe i kilka minut po 13 byłam już na świecie 🙂 Mam wieeeelką nadzieję, że takie rzeczy się dziedziczy i też mi szybko pójdzie :laugh:

Dobranoc dziewuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa i jeszcze jedno pytanko -wszystkie ciuszki prałyście w pralce??? używane na pewno wrzucę, a o nowe się boję, żeby się nie zniszczyły :laugh: jakieś jazdy mam dziwne hehe. Chociaż później jak dziecko zacznie wszystko brudzić w ekspresowym tempie to nie będzie mi się chciało prać ręcznie 😮 ehhh chyba nakręciłam za bardzo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz tak jak ja Ewo, bo mi tez szkoda nowych do pralki, dlatego nowe tylko ręcznie na razie przepiorę w płatkach mydlanych hah a te uzywane to do pralki wrzuciłam, ale musze je jeszcze raz przeprać w płatkach bo wyprałam je w zwykłym Bonuxie i boje się żeby malutka nie dostała uczulenia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...