Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

No i pozmywałam uff :laugh:

Julio faceci to podgatunki które zamiast móżdżku mają galaretkę w głowie i nie potrafią zauważyć cierpienia kobiet a w szczególności ja jest ona w ciąży (oczywiście nie piszę tu o wszystkich facetach bo niektórzy potrafią być bardzo czuli).
I nie denerwuj się bo maleństwo odczuwa Twoje nerwy i wtedy ono się też denerwuje 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzieczynki jeszcze jeden rebus na dobranoc... moja szwagierka twierdzi że u pierworódek dzidzia obraca się główką do dołu 2 tygodnie przed porodem, u wieloródek natomiast wcześniej jakieś 4 tyg przed porodem... oświećcie mnie 🙂


Ide spać 🙂 dobranoc grudnióweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś to po co Ty do ginekologa chodzisz jak masz taką znawczynie od wszystkiego :laugh: :laugh: :laugh:

Akurat tym mnie na maksa rozbawiłaś :laugh: :laugh:

Niech Twoja szwagierka strzeli sobie baranka o ścianę bo jeszcze skora jest Tobie powiedzieć w jaki sposób masz rodzić :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha AgnieszkoW skąd ty wytrzasnęłaś tą szwagierke 🤪 poinformuj ją że wiele naszych pierworódek dzieciaczki ma już dawno obrócone główką w dół a natomiast ja wieloródka jeszcze do niedawna nie było dzieciątko obrócone.Natomiast przy pierwszej ciąży Dominika obróciła mi się na 6 tygodni przed porodem zapytaj swoją szanowną szwagierke jak to się dzieje :laugh: Wiesz ja bym bardzo chętnie z nią porozmawiała mocno by się kobiettka zdziwiła bo takie kity to ona sobie może wciskać facetom którzy naprawde nie mają o takich rzeczach pojęcia :P
Z obracaniem to jest tak że u każdej będzie to wyglądało inaczej każda z nas jest różna i nie można tego przewidzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki! My się jednak ruszyliśmy z domu. Kupiłam 2 bodziaki i teraz mam już super zestawy, starałam się żeby wszystko mniej więcej do siebie pasowało, a nie każdy ciuszek z innej parafii :laugh: Byliśmy też u mojego brata i tam czekała na mnie reklamówka ciuszków od jakiejś znajomej. Jutro powstawiam fotki bo już dzisiaj nie chce mi się cykać 😉

Mittko super, że będziesz miała 2 uroczystości w jeden dzień 🙂

AgnieszkoW śliczny brzusio 🙂

PannoNikt współczuję temperatury córci. Jesień przyszła i coś chorują nam forumowe dzieciaczki 😞

Akompf ciuszki prześliczne!!!

Wiola dzięki za pomysł z markerem :laugh: Ja miałam oznaczać nitką, ale to za dużo roboty, a markerem ciach i już! Zaoszczędziłaś mi roboty heh.

Julia dzisiaj masz gorszy dzień, ale jak się prześpisz to pewnie będzie lepiej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uciekam do łóżeczka z mężusiem się poprzytulać bo dziś w nocy jedzie do pracy ale jutro wraca :P :P :P

Dobranoc i tak jak Mittka napisała niech się Wam aniołki przyśnią 😘 😘 😘

A ja jutro 33 tydzień 🤪 🤪
Więc tylko 7 tygodni albo mniej albo więcej zostało :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkoW, co za szwagierka :laugh: Nie przejmuj się nią. Każda z nas posiada instynkt i wie, że nie zrobi nic złego własnemu dziecku 🙂

AgnieszkaK, czyli dzisiaj zostało Ci równo 50 dni!!! Bo ja jestem dzień przed Tobą i dziś zostało mi 49 😉

Dobranoc tym co się kładą.
Ja właśnie czekam na męża, pojechał po syrop. Mała ma 39 stopni i nic więcej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze miałam iśc spać, ale boli mnie znowu podbrzusze, teraz to tak dość porządnie... dzidzia się rusza, żadnych plamnień nie mam ale niepokoję się... jak mi nie przejdzie do jutra , to zasuwam do lekarza...

Aguś powiem jej, powiem zeby tego baranka o ściane trzasneła hahah

Ja się z nią nie zamierzam kłócić, no bo przeciez ona juz 3 dziecko wychowuje a co ja mogę wiedzieć, niedoświadczona i głupia w temacie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a brzusio boli nadal 😞
Dziewczny a może to skurcze przepowiadające?? całe podbrzusze obolałe, a jeszcze dzidzia mnie tam kopie od czasu do czasu, to juz całkiem sie zwijam wtedy z bólu 😞
I czasem mi brzuszek twardnieje 😞 dzidzia się napręża oj

Idę się położyć.

Do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to o 3 jeszcze nie pisałam 🤪
A najlepsze że przed chwilą wcięłam kajzerkę z serem i wędliną 🤪 nie mogłam się powstrzymać 🤪
Trochę mi zajęło nadrobienie 81 stron 🤪 ale weekendy poświęcam się mężowi bo jeszcze mi focha strzeli:laugh:
Dziękuję za wszystkie zaproszenia na nk 😘 Śliczne macie zdjęcia 🙂 a w sukniach ślubnych jakie piękne jejku 🙂
I dzieciaki słodkie 🙂 🙂 🙂

Co do ślubu to ja miałam tylko cywilny i skromne przyjęcie w domu choć ja chciałam tylko świadków i nas na ślubie i bez żadnej imprezy (jakoś nie przepadam) ale teściowa by focha jeb.a więc w domu zrobiliśmy.I tak cały czas na kościelny namawia i wielkie wesele, owszem też chcę ale wesela nie!!! nie może smoczyca (jak to któraś pięknie nazwała tą istotę) zrozumieć że nienawidzę zastaw się a postaw się 😠 mieszka od nas 100 km ale najprawdopodobniej będziemy musieli się przeprowadzić do miasta mojego męża gdzieś za pół roku i nie wiem jak to przeżyje mając ją za ścianą 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Oj ale już nie marudzę 😉

Agnieszkow26 śliczny masz brzuszek taki okrąglutki 🙂

Ślicznych macie siostrzeńców 🙂
Ja mam u jednej siostry 9letniego siostrzeńca i 5 letnią siostrzenice która jest moją chrześnicą i u drugiej siostry dwie siostrzenice 3 letnia i roczną 🙂 no i tylko ja zostałam nie mająca dzieci ale w grudniu to nadrobię:P

No i oczywiście piękne macie ciuszki 🙂
Julio masz całusa 😘 i nie łam się, te burze hormonów jak się szybko pojawiają tak szybko znikają trzeba je jakoś przetrwać 😉

Lecę już spać do jutra papa 🙂 [img size=157]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kamil-227fcbbdd3b46f7c72b164e6b30b9b3b.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! 🙂

wczoraj napisalam posta ale nie chcialo mi go ladowac :/

mam duuuzo stron do odrobienia ,wiec niestety nie odpisze na wszystko ale widzialam, ze
Akompf kupilas rajstopki w biedronce 😁 ja tez, te z krowka 🙂

Aga Ty sie martwisz obolalym brzuchem i ja tez... hmm... nie mam pojecia od czego ale mnie boli 😞


A my wczoraj u tescia na obiadku bylismy a pozniej na spacerku na promenadzie no i wtedy to juz tylko blogie lenistwo i obzeranie sie 🙂 przez weekend zjadlam wiecej niz jem przez caly tydzien!

Marcin kupil auto i wydal na to pieniadze na meble wiec poki co tylko zrobimy te sciany regipsowe, panele i pomalujemy pokoj no i kupimy lozko nowe i wstawimy lozeczko komode wezmiemy narazie ta co mamy i pozatym to ja nie wiem,gdzie ja ciuszki dla malej, kosmetyki itd pomieszcze! Ale pozniej kupimy nowa komode i szafe tylko narazie trzeba tak sie wstrzymac bo uswiadomilam wkoncu Marcinowi ile jest wydatkow! Przeciez zblizaja sie swieta! moja rodzinka zjezdza sie do domu! Tzn brat i siostra i siostry narzeczony. wiec trzeba porobic prezenty, male skromne starcza, liczy sie gest moim zdaniem ale jednak trzeba! No i malutkiej tez trzeba prezent zrobic ( tego pluszaka z bijacym serduszkiem mam zamiar kupic ) no i Marcinowi tez, juz wczoraj sie pytalam co chce zeby wiedziec mniej wiecej ile kaski planowac no ale dupa... nie powiedzial co chce 😞
do tego tą bude trzeba ubezpieczyc, przerejestrowac, zimowe opony itd ale to dopiero w styczniu wiec bedzie stac od listopada.
Trzeba tez zostawic pieniadze w razie jakby mala miala uczulenie na cos i trzeba by bylo wymieniac np materqacyk,kosmetyki ahh mnostwo wydatkow a ten kupil samochod 😠 i jeszcze w dodatku mnostwo pali 😠
Ale Marcin mowi,ze cos za cos ( czyli duzo pali ale ma duzo koni pod maska ) . Ahh denerwuje mnie ten moj facet ostatnio :P

Pozatym znowu miewam humorki 😞 o byle co klotnie zaczynam... przypomni mi sie cos sprzed kilku miesiecy i taaaaaaka klotnia wtedy jest :/

Milego dnia dziewczyny 🙂

Ja ide pilnowac dzieciaczkow :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek kochane grudnióweczki :laugh: :laugh:

Jak ja nie lubię poniedziałków :P :P :P
A za razem uwielbiam bo dziś weszłam w 33 tydzień 🤪 🤪

PannoNikt tak wczoraj miałam 50 dni do narodzin dzidzi a jeszcze niedawno 100-dniówkę obchodziłyśmy 🤪

Za to dziś 49 dni do dnia narodzin maleństwa ale jak pisałam może to być mniej albo więcej 😉 😉 😉

Asiula a Ty czemu tak późno chodzisz spać??? Mam nadzieję że nadrabiasz sobie w ciągu dnia 😉

AgaW mnie też wczoraj bardzo brzuch bolał ale tak od góry i jak się mały rozciągał to wyłam z bólu, bo czułam jak by mi chciał przebić się na wylot 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczkaa my tez kupilismy sobie auto.. Audi A4 comb czarne.. ale wiemy ile to wydatkow plus teraz oipony izmowe ale na wszystko mamy odlozone ale nieprzewidziane wydatki zawsze sie znajda... zobaczymy jak bedzie.. dziecko to beczka bez dna lekko wydalismy juz ponad 1000 zl bez wozka 🙂 pozdrawiam i milego dzionka zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Napisałam posta, ale laptop mi się rozładował i post poszedł w siną dal..

więc napisze krótko
brzuch mnie nadal boli tak jak bym miała miesiaczke

;/


Miłego dnia

Aga84 podziwiam Cię , że Ty jeszcze do pracy chodzisz 🙂 masz ode mnie oklaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was w poniedziałek 🙂

I po weekendzie... niestety nie jestem w stanie nadrobic tylu stron forum więc jeśli wydarzyło sie coś istotnego to prosze meldujcie 😉
Szykuje sie do pracy, po południu na zakupki a w czwartek do lekarza i wieczorkerm do PL 🙂 już nie moge sie doczekac

Ciekawe czy synuś już sie odwrócił... czuje go właściwie wszędzie 😉 a wczoraj rano tak mnie ból złapał...chyba mały sie naprężuł i do tego taki skurcz ale bardzo nisko-prawie w samym kroczu w okolicy pęcherza ☺️ pare minut bolałoale potem przeszło. To chyba te skurcze októrych pisała Akompf.

Ide dojeśc śniadanko i ubrac sie
jeszcze zajrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach dziewczyny nie ma to jak orzeźwiający spacer z samego rana :laugh: :laugh:
Niestety Tomek zabrał samochód więc musiałam małego na drugi koniec miasta na piechotę zaprowadzić 😉 😉

Aga84 i Anja podziwiam Was że do pracy jeszcze chodzicie 🤪

AguśW może idź do doktorka niech Cie zbada bo to nie dobrze że ból tak długo się utrzymuje 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o następna zapracowana cięzarna... już Tobie Anja nie dam oklaska bo musze poczekac 6 godzin ;/
a mnie złapał identyczny ból jak Ciebie tylko ze mnie już trzyma od wczoraj wieczora 😞 i nawet nospa nie pomaga 😞

Dzwoniłam do mojej gin i bedzie dopiero o 15 😞

Kurcze może ja za bardzo panikuje, ale tak mnie boli to brzuszysko, że niec nie mogę zrobic i tylko leże z laptopem i czekam aż wstaniecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...