Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej kobietki, jednak zmieniliśmy plany i poszliśmy do braciaków - sie oderwać trochę od złego humoru... Teraz ide sie wykompać a pozniej bedziemy sie przytulac przy filmie - wczoraj był gangsterski a dziś serwujemy horror 😁 wiem, wiem - nie powina w ciązy takich rzeczy oglądać ale to jest mój nałóg! Uwielbiam horrory oglądane w ramionach ukochanego...
A wczoraj na filmie o JP II się popłakałam jak małe dziecko... Też się tak rozczulacie?

Cóż.. pogadamy jutro, bo muszę się iść kąpać 😁

PS. ja zamierzam małą kąpać w łazience, mam ławeczkę, na której będę stawiała wanienkę, a poza tym chcę tam tez wstawic stolik z przewijakiem... siostra tak ma i to się sprawdza 😁

Dobranoc brzuchatki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zagladnelam do was na chwilke bo sprawdzalam akcje na e-bay
Ewo sliczny pajacyk
Co do kapieli to ja tez bede na poczatku kapala mala czy ,alego w pokoju bo wole taszczyc wanienke niz maluszka.. Ale tak maja pierwsze mamy,, strach..
Ok uciekam ogladac film z mezem pozniej do lozka ( :evil:bedzie sie dzialo :evil 🙂 a rano na zakupy:P :P :P
Do jutra brzuchatki. Kolorowych snow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂

Widze że tylko Agnieszka84 już wstała,no mnie nie dane było dłużej pospać bo mnie mój mąż telefonami męczył :P

No Agnieszko84 w plejadzie jest taki jeden sklep dla dzieciaczków,ale ceny tam są z kosmosu 😲 jak szybko tam kiedyś weszłam tak jeszcze szybciej wyszłam 🤪

A my dzisiaj w domku leniuchujemy,a potem musze na zebraniedo kościoła iść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki

a ja już od 7 na nogach bo mąz mnie obudził i gadaliśmy, zjedliśmy śniadanko i on oczywiście zasnął a ja siedzę przed kompem, ale chyba tez pójdę jeszcze się zdrzemnąc , bo oczy mnie pieką 🙂

My dziś jedziemy do moich rodziców 🙂

Miłego dnia brzucholki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello lasencje 🙂 🙂

Jejku dawno tak nie pospałam 🤪 11 godzin to chyba dobrze spałam ale owszem był moment na toaletę ale szłam jak lunatyk z pół zamkniętymi oczami i jak się położyłam to od razu zasnęłam :laugh: :laugh: :laugh:

Co do kąpieli maluszka to ja w łazience będę kąpać bo tam mam cieplutko i wygodniej mi będzie bo w pokoju mało miejsca :P :P

Ewo pajacyk dla Piotrusia jest prześliczny :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

u mnie dzisiaj znowu dzień leniucha, nie podnosimy tyłków z łóżka 😉

Piotrka będę kąpała w pokoju bo mam bardzo małą łazieneczkę i nie wiem czy bym się tam obruciła z dzieckiem dookoła siebie. Nie wiem co zrobimy jak mały podrośnie bo nie mam wanny tylko prysznic, ale jakoś trzeba będzie sobie radzić.

Naszło mnie na racuchy z jabłkami, ale nigdy w życiu nie robiłam więc biorę się za szukanie przepisu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś też zrobiłam sobie dzień lenia i ugotowałam tylko rosołek a drugie danie odpuściłam, bo mi się nie chce :P

Wiola jesteś niemożliwa w nazywaniu teściowej "smoczyca" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ubaw po pachy i to za darmola :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z Tomkiem doszliśmy do wniosku że wypadamy gdzieś na chałupki 🙂
Więc dziewczynki życzę Wam miłego popołudnia i do napisania wieczorkiem :P :P :P

Nabazgrolcie choć z 10 stron żebym miała co czytać 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Grudniówki 😁

A my dzis wstaliśmy wcześniej, zeby do kościółka zdąrzyć. Baśka na kazaniu mi tak fikała w brzusiu, ze cały czas pana obok trącałam 😁 heheheh Później jakieś zakupki bo w lodówce bieda, a póżniej odwiedziła nas siora z córeczką 1,5 roczną i swoja drugą połowką. Właśnie pojechali, zjedliśmy obiada i siedzimy... mąż bedzie sprawdzał sprawdziany 😁 I kto mówi, ze nauczyciele nic nie robią, jak pół niedzieli przesiedzi nad papierzyskami ;/ zamiast z żonką.

Aha! Kupiłam rajty w Biedronce 😁 mimo, ze z kaską kiepsko, bo i pożyczona się kończy ale nie mogłam się oprzeć! 🤪
🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszego zapomniałam wam napisać!

Dziś w nocy kompletnie nic mnie nei bolało! Aż zadziwiające! A jak się wyspałam! Normalnie nie wierzę, zastanawiam się co zjadłam takiego, że mi pomogło... może orzechy?! heheheh dzis też kilka wsunę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i w końcu spokój i cisza, nawet mąż wybył z psem 🙂 Napaliłam w kominku bo dziś jest chłodno i gdyby nie to, że mój mąż znowu ma na mnie focha (znowu nie wiem o co, gorzej niz baba :P )to mógłby być to nawet przyjemny wieczór 🙂

Akompf super, że się w końcu wyspałaś 🙂 🙂 A mnie dzisiaj straszliwue boli biodro i ramię, całą noc przeleżałam na tym lewym boku i teraz ledwo chodzę 🤔

Cos dzisiaj marnie na brzuszku, pewnie ta pogoda tak mulasto na was działa 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...