Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

A moje dziecko ma czkawkę, hehe lubię to stukanie w brzuchol 🙂

Akompf to na kiedy się umawiamy 1 czy 2 styczeń rodzimy:laugh:

Wiolka nie przejmuj się faceci to duże dzieci i zawsze do mamusi idą pocycać:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Oj widze ze hustawki nastrojow dzialaja u wszystkich u mnie bylo to wczoraj na szczescie dzis juz jest lepiej poza tym udalo mi sie skusic mamcie na zrobienie mi rosolu 🙂 Ach jak ja lubie jak mi mama gotuje mniam mniam...

Macie wszystkiee buziaka na pocieszenie i poprawe humorkow 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Brzuszki do gory kochane jeszcze troszke i bedzie wszystko suuuuuperowo 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Martuś to czekamy na wieści! Ale jaja, grudniówki ruszają! Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku 🙂

Aga84 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!

Julia wczoraj opieprz, dzisiaj molestowanko :laugh: :laugh: :laugh: dobreee!

Akompf dzięki za cynka o aparacie 😉

Ja dzisiaj zrobiłam torta z kremem waniliowym i brzoskwiniami taka mnie naszła ochota! oczywiście same gotowce bo mam 2 lewe ręcę do pieczenia! Ale pyyychaaaa!

Co do badań to na nastepną wizytę mam mieć zrobiony wymaz właśnie na paciorkowca i jeszcze chlamydię. Nie protestuję, wolę zrobić te wszystkie badania i mieć spokój.

Miłego niedzielnego wieczorka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo no wiem ze to raczej nie w parze ale ja nie potrafie byc dlugo zla na niego... Coz tak to juz jest... 😉 😉 😉


Ok do pozniej bo robicie mi smaka na wszystkie typy smakolykow najpierw rosolek wiec namowilam mame zeby mi zrobila teraz torty....mniam....Pozniej zagladne

Milej niedzieli 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach Wiolka nie przejmuj sie jak sie pobieraja w tym wieku to niech teraz beda odpowiedzialni za siebie... Szkoda tylko ze tak mlodo...
Ach....
Wiola poloz sie odpocznij i na pewno poczujesz sie lepiej lap buziaka 😘 😘 Teraz juz uciekam bo mama wrocila i bedzie robic mo rosol 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny 🙂

Mam dylemat czy jechać do szpitala 🤨
Od południa boli mnie brzuch tak jak na miesiączkę i do jakiejś 15 miałam skurcze nieregularne, wzięłam prysznic i skurczy już nie mam ale brzuch boli nadal no i nie wiem jechać do szpitala czy nie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula ja miałam identyczne bóle jakies 3 tyg temu i poszłam do lekarza. Wszystko okazało się byc w porządku. Szyjka się nie skraca, rozwarcia nie ma... mogły byc to bóle związane z rozciąganiem maciny na przykład... ale lepiej dmuchac na zimne i ja bym na Twoim miejscu chociaż zadzwoniła do lekarza prowadzącego.

Byliśmy u teściów, a tesciowa dziś placki ziemniaczane piekła hah tak że drugi dzień pod rząd jadłam placki 🙂 🙂 z czego się bardzo ciesze, bo uwielbiam..

Wiolka nie denerwuj się, maz na pewno woli być z Tobą, ale to przeciez jego rodzice i ich na pewno tez kocha. Ja już się nie przejmuje jak mój troszke dłużej zasiedzi sie u swoich, bo ja u moich tez przebywam ile mogę 🙂
Małżeństwo to małżeństwo a rodzice to inna sprawa 🙂

Ewa przegiełaś z tym tortem i co ja mam teraz począć jak mi się chce torta buuuu

Idę cos słodkiego poszukać, ale chyba nic nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula mnie wczoraj wieczór i dziś rano podbrzusze pobolewało ale już przeszło, nie przejęłam się tym za bardzo bo wczoraj byłam u gin i wiem, że z małą wszystko w porządku ale jak Ty się denerwujesz i masz szpital bl;isko to jedź i sie nie zastanawiaj, teraz to juz trzeba dmuchać i chuchać na wszystko.

A ja się poryczałam i juz mi lepiej 🙂 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny teraz to już siedzimy jak na bombie zegarowej:laugh:

Wiolka ja cie nie chcę popędzać ale ty miałaś być pierwszą grudniówką, więc zwijaj się pomału na porodówkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax - ja wole 2 stycznia 😁 bo 1 to lekarze będą jeszcze na kacu :P Rodzisz ze mną?! heheh

Wiolka - nawrzeszcz na niego a rano zmolestuj jak Julia 😁

Ja swojego też chyba musze zmolestować, bo sam sie nie zabiera bo się boi po ostatnim a ja już nie wyrabiam :P :P :P :P Zresztą z takim pokaźnym brzusiem to już jest wyższa szkoła jazdy :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki ja jutro wchodzę w 36 tydzień więc 9 miech się zaczyna :laugh:
Czyli żadnych przeciwwskazań co do molestowania męża które miałam przez 2 i pół tygodnia 🤪
Więc jak mężunio wróci do domku to... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz jestem dziewuszki ale tylko na chwilke bo rosol za chwile bedzie gotowy.
Akompf wczoraj na niego nawrzeszczalam dzis rano zmolestowalam ale powiem Ci szczerze ze to nawet zadzialalo bo jest teraz taki kochany:laugh: :laugh: :laugh:

Asiula Co do tych boli to ja bym pewnie pojechala bo nie mam zadnego doswiadczenia i pewnie bym juz panikowala ale moze posluchaj rad bardziej doswiadczonych i poczekaj az znow Cie zlapie...Nie wypowiadam sie na ten temat bo nie wiem co Ci doradzic jedyne co moge powiedziec to badz dzielna :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny... ja to jakaś dziwna jestem, w ogóle mi się nie chce molestować męża i mam tak od początku ciąży 😲

Jutro mam ostatnie usg i wizytę w klinice. Ciekawe czego ciekawego się dowiem 🤨

Wracając jeszcze do paciorkowca. Musi być on podany bez względu na znajomość wyników, bo w pierwszym tygodniu rozwija się posocznica.
http://www.mp.pl/artykuly/index.php?aid=13888&spec=72&_tc=7267F59A169045228D27D2CE37AD1643

Tu wklejam bardzo dobry artykuł, długi,ale warto poczytać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka nie sądzę abyś była zdolna sąsiada zmolestować ale pretekst dobry aby męża do domku ściągnąć :laugh:

A mnie coś się brzuch twardy bardzo zrobił ale nie boli 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej laski, mamy się dzielnie trzymać i zaciskać nogi do grudnia!!!
Wiola nasza za to może rodzić w listopadzie, pozwalam 😉

Emmax dobrze wiedzieć, że nie jestem w tej kwesti sama 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...