Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Emmax ja tez mam taką dupe wielką hahah że też mi się woda w wannie zatrzymuje buhahha ale się usmiałam.

Wiolka nie miałam robionego usg więc nie wiem ile maleńka waży, słuchałam tylko bicia jej serduszka , bo przystawiła mi do brzuszka detektor tętna. Ślicznie bije serduszko mojej kruszynki.

A co do wagi to miałam takie założenie, żeby przytyć 15 kg przez cała ciąże, a jestem już 19 kg na plusie oj te słodycze, ciasta, obiadki....

Mittko a kysz a kysz ty chudzielcu, jak Ty to zrobiłaś że tylko 9 kg na plusie jesteś??

Ja już ważę 84 kg przy wzroście 170 cm, a przed ciążą ważyłam 65 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka84 Ty tez sie nie odzywaj bo wcale dużo nie przytyłaś ;p

A Emmax to juz w ogóle, albo masz 150 cm wzrostu kobietko albo ja już nie wiem...

No pocieszam sie tylko tym że moja bratowa przytyła 35 kg a koleżanka 30 w ciąży... mam nadzieję ze ich nie dogonię, już nie chcem więcej przytyć bo będę płakać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 🙂
Ja zrobiłam sobie wypad do znajomej i sobie troszkę pogadałam bo w domu to nie mam do kogo gęby otworzyć, mąż w pracy, brat przy swoim kompie, a ojczulek ma swoich kumpli do gadania 😉
AgnieszkoW to super że wszystko w porządku z Anią a wagą się nie przejmuj ja w pierwszej 27 kilo przytyłam :laugh:
Teraz ważę 74 i jestem 9 kilo na plusie 😉
Aga84 mnie też zgaga męczy ale zaraz zrobię sobie ciepłe mleczko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnieszkaK dobry pomysl, skorzystam 🙂

wiecie co... ja ide sie polozyc... jutro jade do rodzicow bo boje sie jaka bedzie noc jak mnie dzis tak dupa nosila by latac...

rodzice maja od pn remont wiec pewnie trzeba bedzie do tesciowej jechac bo sama sie bede bala byc...

buziaki dla Was...

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa łatwo Wam mówić chude szkapy żeby się nie ograniczać 😞 ja teraz się zajadam jabłuszkiem bo juz nie chce wyglądac jak maciora(chociaz i tak już wyglądam nie lepiej). Jedynie cieszę się, że nie mam żadnego rozstępu i mam nadzieję, że tak zostanie... a moje myśli cały czas krążą w okół tej Princessy oblanej białą czekoladą, która leży w szafce w mojej kuchni hahha

Zapomniałam Wam napisac. Pytałam mojej gin odnośnie paciorkowca i ona mi powiedziała, że takie badanie to się robi noworodkom, cięzarnym nie trzeba ... zgłupiałam 😞

I zapomniałam się zapytac o to zwolnienie, to o czym mówiła Ewa, ale zapytam się nastepnym razem bo wizytę mam za 2 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś wierz mi 84 kilo to nie jest dużo przy wzroście 170cm bo tyle masz o ile pamiętam ale wyobraź sobie jak ważyłam 80 kilo na końcu ciąży z Kamilkiem przy wzroście 164cm :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga mam 169 wzrostu, a moja maksymalna waga to 57, w zeszłym roku w ciągu miesiąca schudłam do 49 a później przez 10 msc przytyłam 5, no a potem już byłam w ciąży i się zaczęło:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...