Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam Grudniówki 🙂

Noc nieprzespana bo walczyłam z gorączką i potami strasznymi, masakra 🤨
Umówiłam się do lekarza na czwartek, niestety dzisiaj ludzi zastraszająca ilość więc nie dało rady 🤨
Taki mam straszny kaszel że obawiam się przy którymś napadzie kaszlu że skurczy dostanę 😲

Nadrobię forum i kładę się spać bo nieprzytomna jestem, miłego dnia dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asula biedactwo 😞
Nie nadrabiaj tego forum tylko już do łóżka jazda i się wygrzewać a do tego ciepłe mleczko z miodem i czosnkiem 😉
Kuruj się Asiula bo i małemu jest źle w brzuszku 🤨
Łap buziaka na pocieszenie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamusie 🙂

a moja nocka minęła bardzo dobrze, przed snem jeszcze zmolestowałam M, potem ok 2 w nocy siku i spałam do 8 🙂
apropos zgagi... ja sie objadam i niczego sobie nie żałuje a to mój M ma zgage i wsuwa migdałki :laugh: ni i ostatnio brzusio mu sie zaokrąglił, ehh... męska ciąża urojona 😉

ja mam dziś LB czyli leżenie bykiem :laugh:
jade do szpitala na 13.30 na zwiedzanie porodówki i jeszcze musze sie dopytac położnej co mam zabrac itp, jak mi sie uda to zrobie kilka fotek i postaram sie Wam pokazac austriacką porodówke 🙂

mittka współczuje... buziak na pocieszenie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski!

Szukam jakiegos dobrego przepisu na kurczaka curry i wyskakuje mi tylko g..no na słodko a my nie trawić nic na słodko z mięchem, macie jakiś sprawdzony przepis?

Nocke miałam całkiem spoko, 2 razy na siusiu i dalej lulu.
Zgagę mam z rańca 🤢 od tygodnia codziennie, tragednia.

Anja toprba spakowana w sumie, musze jeszcze tylko wsadzic szlafrok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć!

Mittka współczuję, ode mnie też buziak na pocieszenie 😘

Asiula kuruj się, kuruj!!!

Wiola co do przepisu to ja nie znam, musi się pojawić fredeczka albo Ania 😉

Torbę miałam spakować jak wróciłam ze szpitala bo byłam spanikowana, ale jakoś do dzisiaj nie mogę tego do końca porządnie zrobić. Chyba podświadomie czuję, że jak się spakuję to już po mnie 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Wiola dzięki za oklaska,niestety dziś jest jeszcze gorzej mąż mnie oświecił sms-em z samego rana i z uśmiechem oznajmił że przepustki mają wystawione do 18 grudnia więc do tego czasu to ja już napewno urodze i krzyżyk mu na droge może się wcale na święta nie pokazywać w domu 😠 koniec zakończyłam z nim rozmowy 😠

Za to nocka dzisiaj zajebista 🤪 normalnie przespałam ją jak nigdy 🙂

Asiula kuruj się bidulko to ci pech że ta choroba na sam koniec się tak wykluła.Dużo zdrówka 😘 😘

Dziewczynki dziękuje za pocieszenie i łapcie buziaki ode mnie co ja bym bez was zrobiła 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć!

Mittka współczuję, ode mnie też buziak na pocieszenie 😘

Asiula kuruj się, kuruj!!!

Wiola co do przepisu to ja nie znam, musi się pojawić fredeczka albo Ania 😉

Torbę miałam spakować jak wróciłam ze szpitala bo byłam spanikowana, ale jakoś do dzisiaj nie mogę tego do końca porządnie zrobić. Chyba podświadomie czuję, że jak się spakuję to już po mnie 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂
jesli chodzi o przepisy to ja kozystam ze strony
www.zpierwszegotloczenia.pl tam mozna znalesc duzo pomyslow na obiad 😆 . moze znajdziesz cos dla siebie.
pozdrawiam wszystkie brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki.

Na to wychodzi, że moje dziecko znowu będzie łyse :laugh: bo ani razu nie miałam zgagi 🙃

Zaprowadziłam małą do przedszkola. Jakoś źle mi chodzić, dzidzia mocno mi napiera na krocze 🤨

Mittko a może mąż sobie jaja robi a tak na prawdę wróci wcześniej... Zobaczymy, bądźmy dobrej myśli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za przepisy moje drogie, na pewno wykombinuję coś zajebistego heh.

A ja mam dobre wiadomości, mój mąż zostaje do 6.12!!!!!! To oznacza, że jak Majka nie przegnie pały i nie urodzi się z opóźnieniem 2 tygodni to mężus będzie ze mną przy porodzie!!!!!Idę do sklepu laszki, do później!

Ps. Zgaga mnie zabija od środka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...