Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A Aga z Aventu to jaki jest smoczek jak nie uspokajający 🤨
Ja mam z Canpola i tez pewnie takie same działanie ma jak i z Nuka 😉
Aga daj spokój tłumaczeniem koleżanki i łap teraz ode mnie oklaska i nie denerwuj się :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny zakaz rozmawiania o swojej wadze!!!!!!!! Nie ma co się łamać, trzeba korzystać z okazji obżerania się póki można :laugh: :P

AgusiaW super, że u Ciebie i syneczka wszystko dobrze 🙂

PanniNikt nie martw się, maleństwo jeszcze urośnie, super, że leży główką w dół.

Agaw fajnie że u Was też wszystko gra 😉 Wagą się nie przejmuj :P

Asiula kuruj się i dbaj o siebie!

Pozrowienia dla Persy 😉

Lecę się objadać do łóżka, mam w nosie ile przytyję :P
Do jutra laseczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah Dzięki Agusia 🙂 poprawiłyście mi nastrój.

Mittko ona teraz do mnie pisze, że wpadła na pomysł , że da tego smoczka koleżance a ja jej na to ,,ty , a jak ty chcesz dac w prezencie komuś uzywanego smoczka" buhahha a ona mi na to ze nie używała go bo ma taki sam w domu, a ten kupił jej facet /konkubent wrrrr
nadal jestem na nią zła/... uciekam z tego GG bo zaraz urodze haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałam jej żeby sobie robiła z tym smoczkiem co chce, bo to w końcu jej smoczek hahah nomalnie mnie rozpierdziela ta dziewucha i powiedzialam nara 🙂
Musiałam bo naprawde bym urodziła z nerwów. Nie moge z nią rozmawiać, bo szlag mnie trafia normalnie,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Mittko, współczuję, łap buziaka na pocieszenie 😘
Ale chyba na Boże Narodzenie przyjedzie , co?? Kurcze ...

AgaK olałam ją, zrobiłam się niewidoczna na GG bo nie mam siły pisac z kretynką...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dupa blada, nie mogę dac Mittce oklaska , bo juz dałam AgusiK 😞 a Aga dał mi więc dziewczynki szybko niech któraś klaszcze dla Mittki, co by nam się bidulka jednak na tych torach nie położyła 🙂

Mittko jakoś to będzie, kurcze współczuję Wam tych wyjazdów męzów, Tobie, Wiolce... takie rozłąki przerypane, ale cóż takie życie jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka od mnie też masz buziaka i nie dołuj się. Może mężulkowi uda się przujechac na czas. Bądź dobrej myśli.

A ja właśnie wcisnęłam dwie drożdżówki i chyba umrę w nocy od zgagi. Ale taka naszła mnie ochota że nie mogłam sie powstrzymać.

A jeszcze zamówiłam łóżeczko bo tamto stare juz mi się nie podoba 🤪

Też już uciekam spać, dobrej nocki Wam życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze jakies smutasy sie pojawiły dzis na forum... Niestety nie nadrobię tych kilku stron...

Musze uciekac spać :*

Jutro mnie nie będzie pewnie do późnego popołudnia. Jadę na pogaduchy do przyjaciółki 😁

Dobranoc mamuśki!

Dla wszystkich zostawiam zapas buziaków! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...