Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Emmax toż Ty anoreksja normalnie 🤪
Ale Mittka ma rację, nie ma co się przejmowac wagą. Ja się cieszę, że zimą rodzimy, to do lata dojdę do formy i znowu wskocze w swoje bikini 🙂 🙂

Mittko gratuluje Ci zdolnej córci, to dopiero duma 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grudniówki 🙂
A ja zdycham cały dzień kaszel masakra, bóle mięśni i kości oraz gorączka 38 stopni 😞 😞 😞
Wzięłam sobie Panadol Stodal i Septolux czekam jak zaczną działać 🤨 Wypocę się dzisiaj i jutro jak nie przejdzie to do lekarza po antybiotyk 😞
Z Małym ok, brzuch nie boli i fika koziołki 🙂
Pozdrawiam was serdecznie dbajcie o siebie jak nie wiem co 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittko bo zdolna jest i wszystko na temat 🙂 jedne dzieci musza siedziec godzinami nad książkami a inne uporają się w 10 minut z zadaniem domowym 🙂

Asiula mleczko z miodkiem, łyzką masełka i czosnkiem sobie zapodaj na noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja się wkurwiłam.
Pisze do mnie koleżanka na GG, matka 3 miesięcznej dziewczynki czy nie chcem kupić soczka z Aventa bo dla jej małej jest za mały a ja jej na to że mam 2 smoczki z Nuka i Canpola a ona mi że z Nuka są tylko uspokajające a z Canpola to zwykły badziew jej zdaniem ... napisałam jej że to jej zdanie a w tej kwestii najważniejsza jest ,,opinia" dzieci, poza tym jeszcze nie wiadomo w ogóle czy moja mała będzie chciała jakiego kolwiek smoka.. rozjebała mnie, matka polka za dyche. Dwa miesiące jej mama kąpała dziecko bo ona się bała a mnie teraz poucza wrrrrr jak ona mnie wkurwia, na pewno bardziej niż Ciebie AgnieszkoK te seriale hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...