Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witajcie nie pojechałam do szpitala przeszło wszystko na szczęście 🙂
Mały hula w brzusiu i ma czkawkę biedaczek:laugh:
Mam nadzieje że już żadnych niespodzianek dzisiaj mieć nie będę 🤨
Idę się położyć, spokojnej przespanej nocy życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka, tak trzymaj!
Asiula - dobrze, że przeszło ale bądź czujna!
Mittka - jeszcze chwil kilka i będziesz miała wszystkich przy sobie! A jak się Emilka pojawi na świecie to juz nie przyjdzie Ci do głowy, zeby marudzić! 😁 Łap buziaka! 😘

Dobranoc Mamuśki! Odpoczywajcie dużo, mnie też dziś zmuliło strasznie więc uciekam spać. Może i z molestowanka coś dziś wyjdzie 🙂

Dobrej i bezbolesnej nocy! 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamuśki 🙂

Oddam królestwo za przespaną noc 😞
Obudziłam się o 3.30 i od tej godzinki już nie śpię 😞
Coś mnie brzuszek dołem bardzo bolał ale na szczęście przeszło, a za to coś prawą nerkę czuję i dziwne kołatanie serca 😞 Boje się że powróciło moja choroba związana z nerkami 😞
Jeszcze jak chodziłam do szkoły to dostałam ostre miedniczkowe zapalenie nerek. Wierzcie mi laski ból porodowy przy bólu nerek to pikuś :P
Jutro idę do lekarza pierwszego kontaktu to mu wspomnę o tym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂

AgnieszkoK ja również oddam wszystko za przespaną noc,ja się obudziłam o 11:30 i nie mogłam spać 😞 kurcze za wcześnie chodze spać musze dłużej siedzieć.

Dzięki Akompf niestety dzisiaj oczywiście już same głupoty mi się śniły nawet chciałam Wam napisać co,ale zapomniałam 😠 a usnęłam po 5 i o 7 ciężko było wstać

Zaraz będę lecieć się szykować bo do gina dziś wycieczka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki. ale dzisiaj straszna pogoda. mgliscie deszczowo i zimno. mnie coś dziwnie od 2 dni sciska w brzuchu. nawet skarpetek nie umiem sobie sama załozyc. i coraz czesciej czuje skurcze w dole brzucha. najczesciej w nocy. boli i za jakis czas mija. nie sa regularne wiec nie ma sie co przejmowac chyba 🙂 a co tam u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Justynka 🙂

Rzadko do nas zaglądasz ale pewnie masz swoje powody :P

Jak na razie wszystkie jeszcze w dwupaku ale też bolą, twardnieją no i rosną brzuszki 🙂
Naszym maluchom już powoli coraz ciaśniej się robi bo częściej czujemy jak się nasze maluchy rozpychają niż kopią :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...