Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

same cudowne wiesci :laugh:
juz niedlugo kazda z nas bedzie pokazywac zdjecia swoich pociech 🙂
ja tez juz bym chciala trzymac swoja dzidzie na raczkach ale musze czekac jeszcze miesiac ...
pozdrowienia dla przyszlych i obecnych mamusiek 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Serdeczne pozdrowienia dla Marty i jej córeczki 😘 Cisze sie że u nich wszystko w porządku. Ja dzisiaj miałam jakieś takie dziwne przeczucie że Marta urodzi

No kochane to teraz która następna. Ja tylko żartuję choc nie powiem że trzymam kciuki z Ciebie Wiolu żebyś zdążyła urodzić przed wyjazdem męża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wróciłam z urodzin bratanka, objadłam się tortem i czuję się super!

Nie mogę przestać myśleć o Marcie i jej córeczce 🙂

Dostałam dziś kilka reklamówek rzeczy dla Piotrusia i idę to oglądać 🙂 Nie spodziewałam się, że na koniec dostanę tyle tego :laugh: oczywiście jutro albo pojutrze pochwalę się fotkami :P

Później mam gości na noc więc pewnie będzie mała libacja. Dwóch facetów będzie piło, a my obydwie żony ciężarne więc będziemy miały swój temat :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga faktycznie masz jeszcze trochę czasu 😉

ciekawe jak ułoży się nasza lista i ile grudniówek przeniesie się na listopad , ile na styczeń, no i ile listopadówek i styczniówek przeniesie się na grudzień:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie ciszaaa....nasprzątałam się, naprasowałam i nagotowałam i teraz umieram na plecy 🤔 ja dzisiaj nic tylko marudzę.

Dzięki Gosiu za trzymanie kciuków 😘.

Wszystkie jesteście bombowe laski! 😘 😘 😘 😘

No no Agnieszko84 nie śpiesz się za bardzo :P Ja jestem następna w kolejce hihihihi :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emmax masz racje zobaczymy 🙂 gratulacje dla Marty i jej córci niech rosnie zdrowo,stwierdzono naukowo ze dziewczynki wczesniaczki maja lepsza tendencje niz chłopcy jako wczesniaki wiem cos na ten temat bo mam synka z 33tyg ciazy i najstarsza corke z 37...ale teraz medycyna daje takie mozliwosci ze jestem pełna wiary ze nasze grudziaki urodza sie zdrowe i mamusie beda szczesliwe 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Dorunia jak się u Wioli nie ruszy to we czwartek nasza Dagi idzie do szpitala na cesarke.Wiola w sumie ma termin na listopad i tak ją już wyganiamy 🤪

A przypomina mi się sytuacja jak ja leżałam w szpitalu z pierwszą córka i też mnie tak dziewczyny poganiały a idź już urodzić i kurcze wiem jakie to dołujące bo tu by człowiek chciał a nic się nie dzieje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Synku Agnieszki84 nie śpiesz się bo koleżanka Majeczka ma wyjść pierwsza :laugh: :laugh: więc nie kombinuj :laugh: :P

Cześć Dorunia! NIe nie, jestem w Chorwacji 🙂 A tak wogóle to powinnam być pierwsza kurcze felek bo termin mam przecież na listopad a tu mi się Marta w kolejkę wepchała i teraz Dagi i jeszcze Agnieszki synek sie pcha......no ja nie wiem, zaraz focha strzele i już :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka no ja Cie niepospieszam :laugh: :laugh: ale jestem podekscytowana ze masz tam w brzusiu moja imienniczke 🙂 🙂 czyli u Wiolciu to juz pewniak ze cesarka i we czwartek??no to czekamy bedzie si Wiola Ty juz bedziesz biegac na spacerek karmic cycem a wieksza mam jeszcze do kilograma przytyja przy swiatecznym stole hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...