Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

hehehe, prawie zalepiłam sobie gębę tym kakaem 😁

Ja jestem dobrej myśli, jak Wiolka - urodzę, poleżę swoje i do domciu się zbieram! Nie dopuszczam myśli, ze cos pójdzie nie tak... ale oczywiście i tego się boję - jak każda matka.
A tej listopadóweczce współczuję ogromnie, ze się musiała tak namęczyc, jednak wierzę, ze wszystko juz jest dobrze...

Jutro piatek 13tego! Więc lepiej uważajcie na siebie i swoje brzuszki!

Juz mnie mąż molestuje, że mam na siebie uważac jak pojade do lekarza, mam nadzieję, że żadnych złych niusów nie przyniosę...

Zmęczona jestem, cięzki dzień dzis miałam... Dobranoc Mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Same "owocary" z Grudniówek:P ja masowo banany wcinam ostatnio :P

Jejku biedna Listopadówka 😞 tak o tych cesarkach piszecie a ja cholerę muszę mieć... 🤨 ☺️ 😞

Uciekam lulać, życzę spokojnej nocy i kolorowych snów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie grudniowki 🙂

Dzisiaj pierwsza jestem - niewiarygodne! :laugh:

Wyprawiłam męża do pracy i nie wiem czy się nie położyć jeszcze? Chyba poleniuchuję jeszcze chociaż do 8:00?

Ja tez w większości bananami się zajadam :P

A dzis juz wciągnęłam chlebek z masełkiem i miodkiem 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 Taka ochota mnie naszła....

Cos mi sie brzusio stawia... Dobrze, że dziś zobaczę moje Maleństwo!

Miłego dnia dziewczynki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć laseczki 🙂

ja po koszmarnej nocy, najadłam się wieczorem kapusty kiszonej i mnie brzuch bolał, nie śpię już od 5 i na dodatek teraz jest mi niedobrze 😠

ciekawe co tam innym grudniówka noc przyniosła, czy któraś nie zaczęła rodzić, no meldować się laski:P

miłego dnia dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 13 w piątek :evil: :evil: :evil:

A moja nocka jak nigdy przespana cała i pewnie gdyby nie to że musiałam wstać o 7 to bym jeszcze chrapała :P
Żadnych boleści jak na razie choć wczoraj jak się położyłam spać to dostałam kilka dość bolesnych skurczy ale coś przeszło :P

A dziś mojej siostry córka obchodzi 13 urodziny 🤪
Ale fajna data 13 w piątek 13 urodziny :laugh: :laugh: :laugh:

Miłego dzionka Grubaski :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie fajna data AgnieszkoK! Mam nadzieję, zę będzie to dla niej szczęśliwy dzień 😁

Położyłam się spać jednak :P

Teraz uciekam do łazienki przeprawić się z wanną i ogolić nogi (reszty nie dam rady sama ale jeszcze nie jest tak źle 😉 )
bo do gina jade. Autobus o 13:11 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Do później grudniówki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

Akompf też zajadam chlebek z miodkiem :laugh:

nie mam za wiele czasu bo jade do szpitala na rozmowe z anestezjologiem-jakby coś sie działo przy porodzie to musze wybrac rodzaj znieczulenia no i podpisac pare papierków oraz zapisze sie na wyprawke-takie pudło z różnymi drobiazgani dla maluszka-finansowane przez miasto 😉

lece sie ubierac bo ja jeszcze w szlafroku :laugh: no i w drodze powrotnej zaopatrze sie w mandarynki 🤪 🤪

buzka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek laski!

Ja mialam noc srednia bo albo mnie biodro bolalo albo ramie albo kregoslup....i wez sie tu czlowieku wyspij. W dodatku jak sie wczoraj obzaralam tych mandarynek to dzisiejszej nocy pobilam swoj rekord i musialam isc siusnac 4 razy, masakra.

Akompf daj znac jak wrocisz od lekarza.

My tam z mezem mamy dzisiaj szczsliwy dzien bo na codzien jestesmy takimi pechowcami, ze jak jest wlasnie taka data albo czarny kot nam przebiegnie droge to sie cieszymy bo gorzej byc nie moze tylko lepiej heheh.

Ide sie ubrac, sprzatac i gotowac bo mamy pozniej gosci a wiecie jak mi sie chce... 🤢

Milego dnia mamuski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Wiola bylam wczoraj u położnej, powiedział mi , że najlepszą naturalna metodą porodu na czas jest seks, ponoś sperma wpływa na szybsze dojrzewanie szyjki macicy. Czytałam o tym wczesniej , a teraz mam poświadczenie przez położną. A wiem , że martwiłaś się ze mała nie ządy sie urodzić przed wyjazdem męża. Może warto sprobować, nie zaszkodzi 🙂
Akompf daj zanać jak wrócisz.
Ja jutro mam usg, nie wiem czy mały ma juz głowke w doł bo dawno nie miałam robionego. A naczytałam sie o porodach pośladkowych.. brr. Wiec mam nadzieję ze mały jest juz gotowy do startu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w piątkowy dzionek

Ja po bardzo dobrze przespanej nocy nic nie bolało i nawet zgagi nie miałam 🤪

Miałam wczoraj wkleić zdjęcia z łóżeczkiem ale po poprostu padłam. A miała sie połozyć tylko na chwilkę.

Mittko ty chyba też zamawiałaś to łóżeczko 😉 [img size=389]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/1-080c6d7cfbb6469ea2fb985576c4ca17.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiag - śliczne to łózio!!!! Pościel przesłodka ale schowaj ją do szafy bo jeszcze czas na Twojego Malca! 😁

Poza tym dziwna rzecz... ostatnio moje nocki Gosiug takie jak Twoje - nic mnie nie boli!!!! a siku to o 9:00 idę... az zaczynam się zastanawiac czy wszystko jest w porządku :P

Wiolka - gratuluję zakończenia 38 tc!!! Jutro już 39 zaczynasz :P A poza tym, czy metoda działa czy nie nie wolno się poddawać 😁 heheheh

Ide się ubrac bo siedze przed kompem jak ta " 😜anna z mokrą głową" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...