Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Gosiag pościel jest wypasiona!!! łożeczko zresztą też. Mnie też kusi zeby wszystko juz porozkłądać i wyobrażać sobie dzidzię pod kołderką 🙂 ale boję sie ze sie zakurzy..
Pisałam juz ze rozmawiałam z połązną, i właśnie nardzo się z tego cieszę bo świetna kobieta i prawdopodobnie jak się uda będzie przy moim porodzie . Więc jestem spokojniejsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kobietki

Moja noc całkiem dobrze 🙂 raz tylko wstałam na siusiu po 4 i potem spałam jak aniołek do 9.40 🙂

Teraz już jestem ubrana, umyta i po śniadanku 🙂

Gosia fajne to łóżeczko 🙂 tez miałam je kupic, ale namówiłam męza na inne , troszkę droższe 🙂 i czekamy na kasę i w przyszłym tygodniu kupimy.
Posciel tez śliczna 🙂
Gratuluję 35 tygodnia 🙂

Wiolka Tobie tez gratuluję 38 TC no i dawaj maleńka, molestuj męża jak radzi Emmax. Nie zaszkodzi na pewno, a jeśli ma pomóc to juz w ogóle super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co dziewczyny jak tak się zastanawiam czy nam oddziałów nie zamkną z powodu epidemii grypy. Chodzi mi o to że mu normalnie pójdziemy rodzić ale dla odwiedzających będą chyba pozamykane 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moze i metoda sprawdzona ale ja jakos nie mam ani ochoty ani sily juz 🤢

AgnieszkaW dobra jestes z ta tesciowka hehehhee, u mnie jest tylko godzinna dziennie na odwiedziny wiec jak meza nie bedzie to CHWALA BOGU ZA TO bo nie bedzie mi psula nerwow :laugh: :laugh: :laugh:

Ja tez mysle, ze u nas pozamykaja bo codziennie podaja wiadomosc o kolejnej ofiarze smiertelnej 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Ja dopiero w domku bo jak wyszłam rano to poleciałam do miasta rachunek za telefon zapłacić i tak mi zeszło 🙂

Gosia!!!!!!!!!! moje łóżeczko no ja się zastrzele nadal czekam,mogłam iść do sklepu no ale z dowozem gorzej 😞
Śliczne to łóżeczko i pościel też słodka 🙂

Wiecie co a ja się najadłam troche strachu w nocy do pierwszej miałam skurcze brzuszek bolał i troche spanikowałam że nawet torby nie mam spakowanej :P Do tego zgaga tak koszmarna mnie męczyła że szok.Eh na szczęście dzisiaj już normalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia u nas już jest jedna dzidzia 🙂

AgaK ale ja nie wiem czy ja jeszcze chce zeby mąz ze mna rodził, nigdy mi na tym jakoś specjalnie nie zależało.

Mittko zgage to ja tez mam. A dobrze, ze u Ciebie fałszywy alarm w nocy, niech Emilka czeka do grudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny.

Za mną cieżka noc. Boli mnie brzuch, ale to nie są ani skurcze ani stawianie macicy... boli mnie jak na okres, taki tępy ból. W nocy łyknęłam nospę, bo nie mogłam zasnąć. A jak zasnęłam to obudziłam się mokra ze strachu, miałam tak okropny sen, że nie mogę o tym przestać myśleć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf karetki raczej wzywać nie zamierzam.Będę dzwonić po tate,albo koleżanke obok z bloku,ale chyba bym się bała że samochód jej nie odpali 🤪 bo czasem tak ma,więc zostaje mój tato 🙂 No ale nastraszyłam się nieźle do tyego potem jeszcze ból brzucha ze stracu doszedł :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...