Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
No to trzymaj nóżki razem 😁 a mąż zanim się obejrzysz szybciutko wróci 🙂 A to może idź się połóżi zdrzemnij bo potem cały dzień będziesz chodziła nieprzytomna.Ja też zaraz szykuje córe na chórek skocze na ryneczek po jakieś owoce a potem koleżanka zapraszała na ciasto do nowej kuchni 😁
Noooo ipogoda piękna więc nie chce mi się siedzieć w domu może jakiś popołudniowy wypad zrobimy gdzieś z Dominiką 🙂

Ciekawe co tam u fredeczki pewnie robią jej jakieś badania przy przyjęciu eh to czekanie mnie wykończy.No i ciekawe jak tam nasza Dagi,może już po cesarce skoro się nie odzywa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ciężarówki 🙂

Ale dziś ciężka noc, same koszmary, aż krzyczałam przez sen, najpierw psychopaci zaatakowali mnie nożami w jakimś kościele, potem siedziałam w więzieniu z seryjnym mordercą.

Najprawdopodobniej zaczął się właśnie ostatni mój weekend w dwupaku, jak wszystko pójdzie dobrze to w najbliższym tyg będę tulić swoje słoneczko.

Biedna Fredeczka,mam nadzieję,że okaże się,że z jej małą wszystko w porządku i coś im się pomyliło na usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczynki!

Aga nogi razem :laugh:

Czekam z niecierpliwoscia na wiesci od Fredeczki i Dagi 🤨 .

Akompf ty nam wiecej takich numerow nie rob i nie pisz tak pozno tylko od razu jak wrocisz bo my tu siwe z nerwow bedziemy niedlugo.

Ja spalam w miare dobrze ale mialam strasznie glupie sny i nawet sie obuzilam bo ryczalam przez sen jak jakas wariatka 😮 :laugh:

Dobra laski bede zagladac w ciagu dnia!

Milej soboty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki!

Ale macie ostatnio nocki przez te sny! Może to faktycznie znak, że rychło sie rozpakujecie 🤪 🤪 🤪

Jeszcze raz przepraszam, że wczoraj tak późno napisałam 😘 😘 😘 😘 😘

Kurcze martwię się o DagiM i Fredeczkę.... 🤨 🤨

Ja w przeciwieństwie do Mittki dziś się czuję mega wypluta i chyba sobie odpuszczę wszelkie sprzatania... A w kuchni taaaaaki syyfff ☺️ ☺️ ☺️

AgnieszkaK - szybko Ci zleci ten czas... Brzuszek sprawi, że nawet nie odczujesz tych kilku dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc laski 🙂

Akompf bardzo się ciesze, że ogólnie wszystko Ok u Ciebie i Basi. Lez teraz i dużo wypoczywaj, kuchnia nie zając, nie ucieknie, a może jakis nauczyciel ją posprzata hahah no i zastosuj sobie ten lek na zapalenie, bo wiem jak sie meczysz, ja tez to miałam i strasznie jest to uciązliwe.

Biedna Fredeczka, myślalam ze juz będą jakies wieści od niej. Kurcze....

Ami Twoje sny mnie rozwalają hahah
Mi się w sumie tez głupoty snią ostatnio... dziś np. sniło mi się ze moja jedyna babunia, która mi została umarła 😞

Mittko tez bym sobie poszła do kogos na ciasto... kurcze ja to mam tak, że do mnie to się wszyscy znajomi zawsze pchają na kawkę, a mnie to nikt nie zaprosi. Ostatnio zaczełam sie buntowac i po prostu odmawiam wizyt jak ktoś do mnie dzwoni i pyta czy może wpaść na kawkę to mówię ,,wybacz mi , ale mam dziś inne plany ..." i mam w dupie czy się obraża czy nie, ale nie mam już sił latać koło nikogo.

Własnie ciekawe co tam u Dagi... u Persy i w ogóle u innych mamusiek, które się nie odzywaja.

Widziałam, że listopadówki mają taką fajną tabelkę z datą narodzin, wagą, płcią itd dzieciaczków , może u nas tez taką zrobimy jak zaczniemy rodzić... w sumie, to juz można by było zacząć, bo pierwszą mamusie juz mamy 🙂
A ciekawe jak tam Marta, czasu nie ma biedna haha bo rzadko się odzywa 🙂

Ide ogarnąć mieszkanko.
Miłej soboty kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do nocy to też miałam tragiczną. 3 razy wstawałam, w tym raz o 1 w nocy bo dostałam rozwolnienia 😞 nie mam pojęcia po czym ....

O stopach to aż szkoda gadać, takie balonyy mam 😞 dłonie zresztą też, ogólnie to juz od wakacji obrączki nie noszę, bo wchodzi tylko do połowy palca..

No , ponarzekałam sobie...

idę , pa :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki...czytałam 9stron do nadrobienia wszystkie sie stresujecie spokojnie bedzie ok poprostu to juz ten czas ze pokolei pojedziecie do wypakownia 🤪 🤪 ja to sie zastanawiam czy któras z grudniuwek bedzie rodzic w tym samym dni??? migulko odpoczywaj jak ci nogi puchna połz je ciut wyzej wiem ze teraz to niewygodnie z brzucholem napewno dzis juz sie dowiemy co z dziewczynami...ja jestem dobrej mysli i wierze w WAS 🙂 😉 😉 😉 w poniedziałek ide na rozmowe w sprawie pracy 🙂ale nie zapeszam hi hi miłego weekendu mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorunia to ja z całej siły trzymam kciuki, żeby Ci się powiodło na tej rozmowie 🙂

A ja musiałam usiąść, troszkę tylko ogarnełam mieszkanko, umyłam kilka talerzyków i kubków, starłam kurze i coś mnie brzusio dołem zaczął pobolewac, a miałam jeszcze odkurzyć ... no ale usiadłam, bo nie chcę się nikomu narażać i wpychac w kolejkę hahah

A gdzie Wy kobietki najzgrabniejsze na świecie, z małymi tyłeczkami i szczupłymi udami się podziewacie hahah a i zapomniałam - bez cellulitu i rozstępów buhahhaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkoW - ja wczoraj po północy zaczęąłm robić tą tabelkę 😁 Nie chciałam mówić, zeby Wam zrobić niespodziankę, ale skoro wspomniałaś to się przyznaję 😁

Dorunia! Powodzenia na rozmowie o pracę i nie dziękuj 😁 Napewno dasz radę! Wiem to!

AgnieszkoW - Twoje ostatnie pytanie bylo mega szydercze hahahahahahahahahahahahahahhahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Wracam do sprzatania kuchni 🙂 Mam powera bo dotarły ciuszki dla Basieńki, które wylicytowałam... Są poprostu śliczne! A dałam za nie aż 5,5 zł plus przesyłka :P:P:P:P

Tralalalalala

Aaaa wczoraj postanowiłam uśmiechac się do wszystkich i kurcze świetny dzień miałam... dziś tez się uśmiecham 😁 Do Was w pierszej kolejności 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane grudnióweczki 🙂

Ja dzisiaj w miarę miałam dobrą noc a to wszystko za sprawą, że mąż miał wolną nockę i miałam się do kogo przytulić 🙂

Dziei Bogu już sobota... Czekam na poniedziałek i już głupoty mi takie do głowy przychodzą, że szok 🤨

Ciekawe co tam u Dagi i Fredeczki... Mam nadzieję, że to jakiś głupi błąd pomiarów 😞
Dziś Fredeczka kończy 37 tydzień, w sumie ciąża jest donoszona... Jeny, mam nadzieję, że wiadomości będą dobre. Rozumiem jej strach, bo moja dzidzia niby też jest malutka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry wszystkim 🙂

mittka dzięki za oklaska 😉 wysyłam Ci buziaka za to 😘

Akompf dobrze, że z Wami wszystko dobrze-a parówki to dopiero zjadłam na śniadanko 😆

Aga26 zapraszam do mnie na ciasto-potem bede robic strucle drożdżową z orzechami i migdałami 🙂 a mójM sie zaofiarował, że jeszcze sałatke jarzynową sobie na weekend zrobimy 🙂
w sumie zapraszam wszystkie-nie tylko Age

Dorunia powodzenia na rozmowie 🙂

A ja miałam bardzo przyjemną nocke :P obudziłam sie ok 6 i zmolestowałam M-ale tak porządnie, jak na grudniówke przystało 🤪 🤪

ja już wczoraj sobie łazienke posprzątałam a teraz tylko kuchnie ogarne i pranie wstawie, a jakM wróci z zakupów to poodkurza ipodłogi umyje 😁
nie wiedziec czemu taki ma power do pracy od samego rana 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

no to zmykam ale bede zaglądac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorunia napewno Ci się uda myśl pozytywnie. Ja trzymam za Ciebie kciuki. Nie wiem czy wy też tak macie że im bliżej porodu tym bardziej nie można sie doczekać kiedy to w kącu będzie, mam nadzieje że lenka nie będzie chciała przesiedzieć w brzuszku po terminie.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja dziękuje za zaproszenie, uwierz mi , że gdybys mieszkała bliżej to na pewno bym skorzystała. Póki co musze zadowolic się zaproszeniem od mojej mamusi. Wyobraźcie sobie co ta moja mamunia zrobiła specjalnie dla mnie PIEROŻKI WIGILIJNE Z KAPUSTKĄ I GRZYBKAMI 🙂 No i jak męzul wróci do domku to od razu jedziemy 🙂

Anja molestuj męza, molestuj...po porodzie to przynajmniej z miesiac będziemy zyły w celibacie 🙂

Akompf dobrze że wspomniałaś, ze robisz tą tabelke, bo może inna grudnioweczka by zaczeła robić... w sumie ja nawet miałam ochote wieczorkiem coś stworzyć 🙂

PannoNikt ja mam męza co noc, ale ostatnio poszedł spac na podłoge i tak mu się spodobało ze już chyba z 4 dni tam śpi , bo nie wygodnie nam razem 😞 😞 poprzytulamy sie troszkę przed snam i on ląduje na podłodze haha mimo iz mamy jeszcze łożko w innym pokoju...

Brzunio przestał mnie boleć 🙂
ide sie umyc i ubrac, bo jeszcze mam pizama party 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki ja sobie pospałam i teraz napiszę co u Dagi bo mi odpisała 🙂

"WITAM JA JESZCZE W DWUPAKU, MALUCH MA PODAWANE STERYDY, A JA KROPLÓWKI BO WODY PŁODOWE SIĘ ZMNIEJSZYŁY.
19 LISTOPADA BĘDĘ MIEĆ CC. POZDRAWIAM WAS SERDECZNE I ŚLĘ BUZIAKI 😘 😘 "


A to od Fredeczki

"WŁAŚNIE MIAŁAM ROBIONE KTG ALE SIĘ WYŁĄCZYŁO I NIC NIE WIEM JAK I CO 😞
LEŻĘ NA POJEDYŃCZEJ SALI I SZLAG MNIE TRAFIA BO JESTEM GADUŁA A NIE MA DO KOGO SIĘ ODEZWAĆ 😠
OGÓLNIE WARUNKI SĄ SUPER WŁAŚCIWE TO CHYBA POZAZDROŚCIĆ MI MOŻNA TAKIEGO SZPITALA 😉
NO I POWIEDZIELI ŻE RACZEJ POLEŻĘ JUŻ DO PORODU 🤢 "

Fredeczka napisała mi że jak coś już będzie wiedziała to mi napisze eska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki!

Akompf super, że u Ciebie i Basi wszystko gra 🙂 Ale masz ode mnie kopa za to że tyle trzymałaś nas w niepewności 😠 :P

Doruniu trzymamy za Ciebie kciuki, na pewno dasz sobie radę na rozmowie 🙂

No i oczywiście jak wszystkie trzymam kciuki za Ferdeczkę i Dagim. Jak tylko będziecie miały od nich wieści to piszcie.

U mnie noc też pełna koszmarów, jeden durny sen za drugim 🤔 Teraz idę się ubrać, pomalować i jedziemy do parku popstrykać sobie fotki bo piękne słoneczko świeci 🙂
Potem na bigosik do teściowej i spowrotem do domku.

Buźka i miłej soboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... W końcu jakieś wiadomości 🙂 Teraz już na spokojnie mogę zabrać się za jakieś porządki, bo do tej pory chodziłam z kąta w kąt.

A w ogóle, to obie dziewczyny, Dagi i Fredeczka mają termin na ten sam dzień 🙂 Na 5go grudnia 🙂
Jeśli Fredeczka zostanie do końca porodu w szpitalu to chyba już wytrzyma 😉 Najważniejsze, by z malutką było ok 🙂

Trzymam za dziewczyny kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jakies wieści od dziewczyn.
Fredeczce przydał by się laptop z internetem w tym szpitalu to by z nami pogadała 🙂
Najważniejsze, żeby wszystko było dobrze z malutką i oczywiście z nią samą tez, pewnie nieźle się martwi biedactwo.
Dagi też pewnie niezłe stresy przezywa...
Ojjjj juz bysmy mogły wszystkie urodzić i by był spokoj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja - nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę... My od dawna nic 😞 Po ostatnim mężunio się przestraszył i dupa, a teraz jak mu zaserwowalam wieści o mojej szyjce to wogóle już nie da rady... Ale za to śni mi się to 😁 hehehe
Poza tym wbijam się do Ciebie na strucla! 😁

AgnieszkaW - musi Cie bardzo kochać, skoro śpi w tym samym pokoju na podłodze a nie wygodnie w pokoju obok 🙂

Myslałam, ze DagiM juz ma maleństwo przy sobie a tu sie okazuje, ze jeszcze musi sobie sporo poczekać... Ale dobrze, że wszystko okej póki co...

No i dobrze, że się Fredeczka odezwala... Czekam zatem na dalsze wieści... Tylko, zeby wytrzymała w tym szpitalu bo ona faktycznie jak nie ma z kim pogadac to pewnie sie męczy 😁

Ewa - Ałaaaaaaaaaa! :laugh: A jak tam Twoja opuchlizna? Zeszło z powieki?

Też chce wyciągnąć mężunia do lasu i jakies fotki popstrykać ale coś mi się wydaje, że będzie za późno,bo teraz siedzi przy aucie i je sprzata i wołami go odciągać by trzeba było 😉

Posprzatałam kuchnię tak mniej więcej 😁 i zabrałam się za robienie obiadu - dzis bez wysiłku: Barszczyk plus ziemniaczki z jajkiem sadzonym i ogórkiem 😁 mniam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...