Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Chyba mi hormony uderzają do czachy, popłakałam sobie właśnie.

W pon idę do szpitala i mój ukochany od zeszłej soboty codziennie mówi: skończę jutro w pracy to i tamto i już będę miał czas tylko dla Ciebie,żebyśmy mogli się sobą nacieszyć...i tak minął tydzień jego powrotów min. o 18 i nawet dziś dzwonił przed chwilką, że nie wyrobi się jednak przed 16. U nas taka piękna pogoda, aż się marzy,żeby wyjść choć na mały spacerek, a ja siedzę sama jak ten kołek i wyć mi się chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Tak fajnie przeczytać że u Dagi wszystko w porządku,czekam teraz na jakieś konkrety od fredeczki też napewno wszystko będzie super 🙂

A ja poszłam do koleżanki i miałyśmy jechać na targ wsiadłyśmy do samochodu a tu klops nie odpalił haha i ona chciała mnie do porodu wieźć mówiłam że tak będzie że jak będę rodzić to jej auto nie odpali :P Poszłyśmy do nas na ryneczek,ona robiła za tragarza się nadźwigała bidulka 🤨 a potem do niej na ciacho w nowej zajebiście czerwonej kuchni 😁 teraz doczłapałam się do domu i na obiad w sklepie dziś dorwałam łazanki 😁 sceptycznie do nich podeszłam,ale że weny nie miałam na nic innego to je kupiłam odgrzałam je a one taaaakie pyszne a jakie ostre i kwaśna kapucha mmmmmm pyyycha :P

Ami nie przejmuj się faceci już tak mają trzeba tupnąć nogą wtedy czasem działa 😁

AgnieszkoW ja bardzo chętnie Cię zapraszam na ciasto do mnie tylko że u mnie to kupionym moge Cię tylko poczęstować 😞

Akompf z mojego porannego powera to już mało zostało pogoda śliczna a ja już się zmęczyłam 🤨 nawet za sprzątanie nie chce mi się wziąść 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dopiłam barszczyk z bulionówki 😁 czytając nasze forum... ale cos nasze grudniówki weekendują chyba 😁 jak co tydzień 😁

Miitka - mój power tez już sie skończył... Muszę odpocząć bo zaraz czeka mnie sprzatanie po obiedzie i jeszcze musze odkurzaczem przeleciec wszystkie podłogi bo jeden piach mi mężunio nanosił....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laski i znów esek od Fredeczki

"WŁAŚNIE MIAŁAM BADANIE GINEKOLOGICZNE I USG. DOKTOR POWIEDZIAŁ ŻE MAM SZANSE PONOSIĆ JESZCZE MOJA CIĄŻĘ 2-3 TYGODNIE ALE ŻE DZIDZIUŚ NIE PRZYBRAŁ NA WADZE TO NIE WIEDZĄ DLA CZEGO I NIE MOŻNA NIC Z TYM ZROBIĆ, NA SZCZĘŚCIE Z ŻOŁĄDECZKIEM MAŁEJ JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU BO TO MOŻLIWE BYŁO ŻE MAŁA SIUSIU NIE ZROBIŁA I NA USG WYSZŁO JAK PODWÓJNY BALONIK TAKŻE JEST TYLKO MALUTKA 😉 "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OOO jak fajnie że u fredeczki wszystko dobrze.to że Wiki malutka to ma chyba po mamie bo nasza fredeczka też wspominała że malutka była.Niech sobie ponosi Wiki jeszcze troszke w brzuszku i mała pewnie podrośnie jeszcze.Kurcze swoją drogą to nastraszą jakimś podwójnym brzuszkiem a człowiek potem myśli 😠 eh

Smacznego AgnieszkoK ja już chyba nic nie wcisne w siebie bo zaraz pękne,a mam ochote jeszcze na kiwi 🤪 może się skusze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiatam

Agnieszko pozdrów Fredeczkę i niech sie tam jeszcze jak najdłużej trzyma w dwupaku. I niech Wiki rośnie na dużą i zdrową panienkę. Przekaż je całuska na pocieszenie 😘

I jeszcze pozdrowionka dla Dagi. A juz myślałam że tuli swojego synka a tu jeszcze musi trochę poczekać. I tez dla niej przesyłam całuska 😘

Akompf bardzo cieszę że u Ciebie i Basieńki wszystko w porządku.

A u mnie sobota minęła nawet fajnie. Dom w miarę posprzątany umyłam jedno okno a teraz biorę się z okno w kuchni. Trzeba wykorzystac ładna pogodę.

W między czasie będę zaglądać do Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff.... Wielkie ufff 🙂 🙂

Cieszę się, że z maleńką ok!!! A w sumie w tym samym tygodniu ciąży co Fredeczka rodziła Martaer i jej maleńka również ważyła ponad dwa kg, więc w sumie pewnie wszystko będzie dobrze. Jeny jak się cieszę!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pojadłam tych frytek i mały tak mi szaleje i nie wiem czy szaleje że mu smakowało czy nie :laugh: Jak się pytam czy smakowało to łup z kopa od środka a jak się pytam czy nie smakowało to też i jak to zinterpretować :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjjjjjj jak się wystraszyłam, jak AgaK napisała wiadomość od Fredeczki... już się bałam, ze coś nie tak, takiego długiego eska napisała... Ale superaśnie, ze sie okazało, że wszystko w najlepszym porządku!!!!!

Swoją drogą MartaEr pewnie nie ma juz czasu na brzuszek i nas nie odwiedza... ale się nie dziwię! Tez pewnie będziemy spędzały jak najwięcej czasu z naszymi Kruszynkami 🙂

A mnie coś brzunio zaczął boleć.... Połozyłam się na łóżeczko i sobie oglądam jakąś polską komedię romantyczną 🙂

Dziewczyny, zapomniałam Wam napisać, czy Wam tez przeskakuje coś w stawie biodrowym jak leżycie? Normalnie męża w nocy obudziłam tak mi chrupnęło... i to nie pierwszy raz 😁

A poza tym to Wam polecam "ryżaki" - tak nazywamy batony z Biedronki Chocco - czekoladowe z ryżem preparowanym... Mniammmmmm!!!!!!! Zrobiłam sobie ich zapas 😁

Uciekam sie jescze położyć bo coś sie kiepsko czuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf ja mam zapas batoników toffi i marcepanowych 😁 🤪 a teraz się zajadam jakś czekoladą z lentilkami 😁 matko ja za duuużo tych słodyczy jem :P

Mnie nie przeskakuje nic w stawie chociaż ostatnio nie mogłam chodzić bo jakiś ból mi wszedł,ale to gdzieś tak z tyłu.No ale nie ma się co dziwić naszym stawom bo teraz przekręciś się w nocy to nie lada wyczyn 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...