Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

dorunia ja tam jakoś nie czuje atmosfery zbliżających się świat 😉
ja mam ciebie na nk 🙂
chwilowo uciekam na telewizorek bo i tak nikogo nie ma 🙂 🙂 a lodzik był przepyszny:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

tez bym tak chciala zeby ktos mnie nakarmil i uspil 🙂 a tu sama musze sobie zrobic 🤢
jutro na kolejne KTG ... zaczyna mnie to meczyc bo musze jechac 20km w jedna strone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze szkoda że ja nie będę miała już wizyty u gin... Skończyły się jej pieniądze z NFZ i nie przyjmuje już w tym roku. Trochę mnie to przeraża bo mam schizy że jak z małym coś nie tak to nawet nie będę wiedziała... Kazała mi iść tylko do szpitala na ktg w dzień terminu jak nie urodze no i potem już na oddział tydzień po terminie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyneczki nie smutajcie sie 🙂
święta, święta i po świętach... to tylko 3 dni, nie ma co szalec! ja co roku własnoręcznie robie upominki i zaczynam już w wakacje: np. konfitura śliwkowa z kardamonem w ładnym słoiku, pierniczki ślicznie ozdobione lukrem, oliwa z ziołami itp. koszt niewielki a efekt super i bardziej ucieszy niż np. żel pod prysznic i dezodorant kupione w supermarkecie

fajne pomysły na zjadliwe prezenty ma Nigella 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz bylam w szpitalu 2 razy na wizycie - i tez mi nic nie powiedzieli tylko zrobili KTG wiec tez sie troszke martwie co tam z moja dzidzia ... tez bym cos zjadla ale nie wiem co 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anja wczoraj oglądałam "Nigella świątecznie" i szczerze mówiąc byłam zachwycona jej pomysłami. Super wyglądała galaretka z papryki w takich ślicznych słoiczkach no i te wszystkie inne rzeczy. No i robiła jeszcze pieczone ziemniaczki z farszem. Kurcze aż mi ślinka leci... Tylko że ja muszę sobie odpuścić już takie rzeczy bo na marketowe zakupy to ja się już nie pisze... Gdybym wcześniej wiedziała... A pierniczki już zrobiłam i wszyscy je podjadają więc na prezent już nie za bardzo. No nic, zrobiłam kilka serwetek i aniołkow na szydełku więc dla mamy coś będzie, reszta musi poczekać rok :-) chyba że im skarpetki wełniane na szydełku zrobię :-) a co tam, wnuka im dam więc prezenty już mogę sobie odpuścić :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anja normalnie podziwiam Cię kobietko,u Ciebie to dopiero atmosfera świąt jest 🙂
Ja na razie nie odczuwam świąt porządki nie do końca zrobione po za tym wigilie spędzamy we czwórke po raz pierwszy sami,z jednej strony się ciesze,ale z drugiej nie ma to jak u mamusi i te przygotowywania wspólne eh... myśle jednak że będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Anju jak Ci zazdroszczę żywej choinki z ciasteczkami... Ja co roku na choince mam tylko słomiane ozdoby i pierniczki :-) i czerwone światełka i włosie anielskie. I to wszystko, w tym roku będzie inaczej :-( więc zazdroszczę Ci tego. Taka "głupia" choinka wprowadza taki klimacik w domku... Ach... :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po gorącej kąpieli i nadal się zastanawiam jak sobie tą pituchę ogolić do 0 🤪 :laugh: :laugh: :laugh:

nie przejmujcie się prezentami nie każda rodzina zostaje na święta obdarzona noworodkiem,więc żaden prezent nawet najdroższy, najlepszy nie przebije naszych dzidziów:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax masz rację co do dzidziusiów :-)
no ja też mam ten problem co Ty... Drugi dzień już próbuje ale ciągle nie jest idealnie gładko :-( a ja tam jak już robię to muszę mieć "wylizane" że się tak wyrażę :-) muszę czekać za mężem i liczyć na jego pomoc

Anju, nie ma sprawy! Na następny rok Ci zrobię!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...