Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

hehe to u mnie nie jest tak źle, ale tak marzę, żeby nie wstawać w nocy ani raz, ale chyba nie prędko to nastąpi teraz z takich powodów a niebawem z innych:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja musze byc jakas inna bo do lazienki ide tak kolo polnocy a potem rano ... a i tak w nocy nie moge spac ... moze przez to ze jestem juz zmeczona ta cala ciaza a maly juz nie naciska tak na pecherz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuszki
jak zwykle melduje sie w całośći. Kajtucha ja tez mam problem z siusianiem i to juz dość długo od kilku tygodni chodze w nocy prawie co godzinę, półtorej. A jak wyjde na dwor to tez szybko musze szukać kibelka, no bo tez za poł godzinki czuje ze pecherzyk pełniutki 🙂
Obudziłam sie dzis o 5 z takim starsznym choc krótkim bolem który powtórzyła sie za 20 minut, ze już nie zasnęłam, w sekundzie byłąm obudzona i całkowicie trzeźwa, czekałam juz pewna na 100 ze to sie zaczyna.... no i co? nic 🙂 tyle ze niewyspana bardziej niz zwykle jestem he. Ale juz troszke odespałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha ja mam to samo, ja już od miesiąca przepowiadałam wszystkim, łącznie z lekarzem ze urodzę przed terminem bo tak czuję i dzieki temu jestem już psychicznie wyczerpana tym czekaniem. Teraz to juz się tylko pocieszam ze juz napewno w najbliższym tygodniu bo nie sądze zeby mnie trzymali 2 tyg po terminie. Juz nawet te swieta w szpitalu zniose juz mi wszystko jedno, tylko w nocy jest najgorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chcialabyc na swieta w domu ale to przeciez nie przetlumacze dzidzi zeby dzis wyszla - a juz nie mam sily ... bardzo czekalam na termin a tu dupa juz jestem po a tu nic sie nie dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to sobie ubzdurałam, że mój poród zacznie się w nocy i jak rano wstaje to stwierdzam, że następny dzień do przodu, ale psychicznie jestem nastawiona na święta w szpitalu:laugh: :laugh: :laugh: ale jakoś mnie to nie wzrusza byle wszystko poszło dobrze i z małą było ok:P
a teraz się zastanawiam, jak mi przyjdzie w te mrozy wyjść ze szpitala to w co ja moja kruszynkę mam ubrać, owinąć, żeby nie zmarzła, co macie naszykowane na wyjście 🙂 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślę dokładnie tak samo... nawet święta mogę spędzić w szpitalu pod warunkiem, że już z synkiem... już mam dosyć, kurde, ostatnio mi się narzekanie załączyło, ale kurde brzuch mi opadł i mam wrażenie że noszę go na kolanach 🙂 bo coraz ciężej mi np. głupie skarpetki założyć czy zjeść przy ławie obiad bo brzuch coraz bardzoej przeszkadza... plecy mnie bolą niesamowicie...
ale jestem monotematyczna... ale jak pomyślę że mogę się tak bujać o 2 tyg dłużej... skierowanie do szpitala mam na tydzień po terminie, ale przeciez wiadomo, że to że mam skierowanie nie oznacza, że jak przyjdę do szpitala to od razu mi wywołają poród... modlę się o odrobinę więcej cierpliwości 🙂
Ale zacznę się modlić też o poród przed świętami 🙂 zobaczymy czy mnie wysłucha...

A gdzie jest Anja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie przejmuj sie pikasso, wszystkie jedziemy na jednym wozku. A moze te święta bedą właśnie jeszce bardziej wyjątkowe przez to ze urodzimy pod choinkę 🙂 Ja szczerze mówiąc wgole narazie nie czuję klimatu światecznego. Szkoda mi troche , ale już sie umowiłam z mezem i córką ze oni pojdą do babci na świeta a ja zostane w domu i tylko przyniosą mi jedzonko 🙂 choc moze nie do domu a do szpitala, kto wie he.
A ja niepotrzebnie tak uwiezyłąm w termin z usg który miałam na 10 bo teraz wyglada jak bym była 6 dni po ter. a ten z miesiączki mam na jutro na 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was kochane:laugh:

My już od wczoraj jesteśmy w domku. Ja pomału dochodzę do siebie wszystko boli ale jestem bardzo szczęśliwa. Antoś jest bardzo spokojny śpi i je na przemian.
Napiszcie mi która z dziewczyn jeszcze urodziła bo bardzo dużo mam do nadrobienia.

A tu dzisiejsze zdjęcie Antosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jest w sumie obojętne kiedy urodzę tylko jak ma się rodzić w tym roku to tak do świąt, byle nie w tym tygodniu po świętach, później niech czeka do nowego rok:laugh:
pobożne życzenia mamusi:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skierowanie do szpitala mam prawie od 2 tyg ... tylko jak zawsze jade do niego bo lekarz kaze to odsylaja do domu i mowi zebym sie zglosila na badanie kontrolne kilka dni pozniej albo jak by sie cos zaczelo dziac ... a tu nic - siedze i czekam
witaj Gosiag jak fajnie ze do nas napisalas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nie mam skierowania, mnie lekarz powiedział ze książeczka ciązy jest sama w sobie skierowaniem...?
KUrcze jak patrze na te moje toboły do szpitala to mi się wydaje ze mam tego za dużo choc tylko to co napisane ze potrzeba no i nie zmiesciłam sie do torby więc najpierw sakowałam sie do plecaka, ale mąż smiał się ze mnie no i teraz jestem zapakowana do walizki 🙂 no nie mam takiej duzej torby poprostu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się tak teraz zastanawiam, bo mój gin nie wypisał mi skierowania w razie przeterminowania tylko kazał się zgłosić tydzień po terminie i ciekawe czy mnie przyjmą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kazdy lekarz wypisuje skierowanie ...
ja takze mam taka wielka torbe ze wyglada jak bym sie wyprowadzala z domu - nie wiem skad sie tyle nazbieralo ... przeciez mam tylko kilka rzeczy dla siebie i dla maluszka - a torbe mam sportowa ale byk niesamowity :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...