Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

kajtucha ty się kobietko tak nie denerwuj, maksymalnie za 3 tyg musisz urodzić, a teraz zajadaj się tymi frytkami i innymi pysznościami, a niech matki karmiące nam zazdroszczą:laugh: :laugh: :laugh:

ja to mam jakichś luzik, jakoś mi się nie śpieszy, kiedy niunia postanowi wyjść to dobrze, tylko ta niespodzianka nie wiadomo kiedy będzie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my po pierwszej wizycie u lekarza.Emilka była taka grzeczna 🙂 wszystko ok ze skórką nic nie zrobimy samo musiminąć pani doktor tak jak i ja wróg oliwki więc jej nie stosujemy.Dostałam jeszcze inne próbki produktów oilatum więc będziemy testować 🙂 No i najważniejsze ważymy już 3kg :laugh: przez tydzień przybrała 400 gram 🙂

Kajtucha głowa do góry chociaż wiem że przy samej końcówce to ciężko,pamiętam jak ja byłam niecierpliwa i strasznie zmierzła :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki dzis moj "obcy" cos jest spokojny az nie wiem co myslec ...
ja kupilam pieluszki tez z biedronki bo ludla nie mam u siebie bym musiala jechac okolo 20km aby je kupic ...
odwiedzila mnie babcia i sie zdziwila ze jeszcze mnie nie ma w szpitalu i powiedziala zebym zaplacila lekarzowi aby mnie zostawil tam ... ja akurat nie mam zamiaru nic dawac poniewaz dos ze sie placi to jeszcze dodatkowo dac lekarzowi do reki 😠 - przeciez on tez dostaje swoja pensje ... chyba mu wystarczy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka to super, że wszystko ok i że Emilka tak przybiera na wadze 🙂

picasso, moja mała to już teraz jest bardzo mało aktywna, ale ruchy czuję, ale bardzo rzadko, podobno normalne na końcówce bo nie ma miejsca:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też jestem zdania że nie zapłacę. Ani położnej ani nikomu innemu. Uważam że każdej kobiecie należy się jednakowy szacunek i pomoc bez względu na to czy komuś się ekstra zapłaci...
Po prostu mam dziś zły dzień, jestem rozdrazniona, przybita tą szarością za oknem i dzisiaj mi wszystko jedno. Jeszcze mama mi tu z pracy dzwoni czy czasem nie rodzę... Cały dzień przeleże w łóżku i tyle :-) za pół godziny muszę iść z psem na spacer i potem jak się walnę do wyra to wstanę tylko siusiu i jeść :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka, super, że maleńka tak przybywa na wadze.

Agnieszko84, nie mam pojęcia czemu Cię tak czyści... Ja miałam odwrotnie, dopiero po tygodniu udało mi się załatwić ☺️

AgnieszkaW wielkie gratulacje!!!!!!

A co do pieluszek... Ja na razie używam pieluszek pampers mikro do 2,5kg, ale paczka już się kończy i przejdę na te od 3kg.

Uciekam, bo maleńka jakaś niespokojna dzisiaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla AgiW 🙂

Ja dzisiaj nawet siusiu nie mam jak zrobić, mój Misio śpi tylko na rękach przytulony do mamusi. Jak tylko go odłożę to ryk! Teraz na chwilę się udało i leży w wózeczku. No i bujam się tak od 7 :laugh:

Co do pieluszek tetrowych to miałam 10, a po 2 dniach mąż pojechał dokupić jeszcze 15 bo wszystkie już były brudne. Idą mi jak woda :laugh:

Dziewczynki opychajcie się póki możecie :P

Ja nie mam wagi i nie wiem ile zjechałam :P

księżunio jednak nie chce leżeć w wózeczku i już się drze więc uciekam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam 10 tetrowych i 5 flanelowych, 2 tetr. i 1 flanel. biorę do szpitala
właśnie wróciłam z zakupów, tzn z centrum handlowego bo zakupić nic nie zakupiłam. Biegałam za mama po sklepach :-) kurcze nawet pół godziny mój pęcherz nie wytrzyma... Po 15 minutach od ostatniego siusiu czuje takie parcie na pęcherz że aż boli, kłuje niesamowicie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Wiolka moja Wiki tez na rekach na poczatku tylko spala albo jak ja sobie kladlam na brzuchu ( brzuszek do brzuszka )

Wogole to ile te pieluchy dada kosztuja?

Skorka ja tez mam problemy z apetytem ... no ale wmuszam w siebie... i pije kawe Anatol zbozowa ale na mleku ( wlewam mleko do garnuszka i wrzucam saszetke kawy i jak sie zagotuje to jest pyyyycha!! )

ja na jednej rece trzymam wiki a druga pisze hehe

A ja tak jak pannanikt mialam problemy po porodzie. zreszta nadal sie to nie unormowalo :/

Anja ja dzisiaj jestem po porodzie 2 tygodnie 1 dzien i 12kg zgubilam ale zostalo jeszcze 11kg...

kajtucha mysle,ze mozesz sie spodziewac porodu na dniach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...