Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A MY JUZ "TACY" JESTEŚMY .... JA I DZIDZI 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/860/ss850175.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/7196/ss850175.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/ss850174.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7074/ss850174.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam mamuśki.po porodzie to mi tak włosy wypadały,że mąż na mnie krzyczał że prysznic zatkam a umywalkę też zapchałam ze 2 razy.teraz wydaje mi się że wszystko mi się naprawia.paznokcie co prawda nie są jakieś deski twarde ale już zesztywniały trochę.przed ciążą były nie do przyjęcia.miękkie,ciągle się łamały i nie można było zapuścić.teraz nawet mam długie i nawet na czerwono sobie trzasnęłam 🙂 włosy jakieś gęste i szybko rosną.ale to od niedawna.może trzeba zwiększyć dawkę witamin jak tak Wam wypadają.ja już wiem że jak urodzę to zestaw witamin najlepszy możliwy zażywać będę,bo naprawdę ołysieć można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
asiadudzika - witaminy witaminami ale to tez chyba gra hormonow tak dziala...
mnie wypadaly wlosy, ale o dziwo od 2-3 tygodni jest lepiej 🙂

candyns - jestescie wielcy!! ty i dzidzi 🙂


🙂 CHLOE ,TO JEST TAKA "OKRĄGLUSIA KULKA" 🙂 SAMA AŻ SIĘ DZIWIĘ ...HIHIHI ALE TYLKO BRZUSZEK TAKI,BO RESZTA CIAŁKA BEZ ZMIAN.NADAL DŻINKSY W KTÓRYCH W LUTYM CHODZIŁAM MIESZCZE SIE BEZ PROBLEMÓW ,NO I JAK JUZ PISAŁAM NIC NIE PRZYTYŁAM DO TEJ PORY.ALE "PIŁECZKA " JEST 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
guga napisał(a):
Basia - ja juz wczesniej uczylam sie hiszpanskiego ale klopoty ze zdrowiem troche stanely na drodze a teraz to tak naprawde robie mega powtorzenie i zaczynam bardziej zaawansowany kurs domowy z serii Super Memo... tak z nudow i troszke na zlosc tesciowi bo kiedys mi dogadal ze tak jak on nie dam rady z hiszpanskim.. 😮.
niby dlaczego skoro ang, norweski znam...no nic, wracam do nauki 🙂


aaaa ja chodzilam do szkolki przez rok ale nic sie nie nauczylam bo choc pisali ze bedzie to kurs konwersacyjny to caly po Polsku 😞
Tez sobie kupilam super memo 🙂 ale jestem na pierwszej plytce z 3 🙂



Najlepszy kurs z tych wszystkich... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
asiadudzika - witaminy witaminami ale to tez chyba gra hormonow tak dziala...
mnie wypadaly wlosy, ale o dziwo od 2-3 tygodni jest lepiej 🙂

candyns - jestescie wielcy!! ty i dzidzi 🙂


Candyns - ja i Chloe mozemy sie schowac.. z brzuchami. ---nasze dzidzie chyba przytulily sie do kregosłupa... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przyszłe i obecne mamusie.
Szukam odpowiedniego forum dla siebie i chyba dobrze trafiłam 😉
Nie mam wprawy w pisaniu, wiec proszę o wyrozumiałość 😆
Termin mam na 23 grudzień 😁 prezent na święta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia28 napisał(a):
Witam przyszłe i obecne mamusie.
Szukam odpowiedniego forum dla siebie i chyba dobrze trafiłam 😉
Nie mam wprawy w pisaniu, wiec proszę o wyrozumiałość 😆
Termin mam na 23 grudzień 😁 prezent na święta 🙂


Czesc Basia, z nami sie wprawisz w pisanie - nie martw sie 😉 Witamy !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia28 napisał(a):
Witam przyszłe i obecne mamusie.
Szukam odpowiedniego forum dla siebie i chyba dobrze trafiłam 😉
Nie mam wprawy w pisaniu, wiec proszę o wyrozumiałość 😆
Termin mam na 23 grudzień 😁 prezent na święta 🙂


o chwilke mnie nie bylo a widze rodzinka nam sie powiekszyla ;DDD kolejna grudniuweczka... hej ho kolezanko ;D witamy serdecznie 🙂)) tylko uwazaj tu w wiekszosci wariatki ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Basia28 napisał(a):
Dzięki za miłe przyjecie 😁


Basienka84 - nie uprzedziłas ze my do za bardzo normalnych nie należymy 😉


dokladnie guguś dokladnie... ja bym powiedziala ze to raczej oddział specjalny jest 😜 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM "NOWĄ BASIĘ " 🙂 POWIEM CI TYLKO ŻE NA NASZYM "GRUDNIOWYM" FORUM JEST CO POCZYTAĆ 🙂 PORADY Z ZAKRESU-GINEKOLOGI,PATOLOGI CIĄŻY :p NOI PRAWA PRACY , SPRAWY RODZINNE,SPRAWY TRUDNE 🙂 DZIEWCZYNY SA TU SUPER I ŻADNE TEMATY NIE SA IM "STRASZNE" ZRESZTĄ SAMA ZOBACZYSZ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
Candys i cloe... ja pytałam lekarza 3 razy...a dla upewnienia jeszcze zapytalam jak na izbie jak bylam i powiedzieli to samo... jak byla w 14... ostawiac.. jak sie nie plami to odstawiac....wiekszosc z nas plamila dlatego ze bylo za malo progesteronu... ale teraz juz macica i łozysko sobie radzi i dostarczamy organizmowi szczatkowe ilosci... szkoda to łykac bo i tak nic nie daje... a jesli chodzi o "niespodzianki" no nie oszukujmy sie... zdarzaja sie i w 20 i 30 i 35 tygodniu... ale od tego sa lekarze i wiedza co robic... i wtedy napewno jakies leki daja... ale tak to nie ma co sie faszerowac... ja tez panicznie bałam sie to odstawic... latałam co chwile do lazienki i az wstyd sie przyznac ale co chwilke patrzylam czy krwi nie ma...wiec laseczki glowa do gory.. a co do bolow brzucha i wymiotow... tak jak pisalam ja sie chyba uwsteczniam... bo ja wczesniej ani razu a teraz od tygodnia dzien w dzien zwracam... dodatkowo to mało chodze a i tak brzuch mnie boli... wczoraj gratis krzyz mnie bolal... i brzuszek tez twardy wieczorem... i jestem w 17 tygodniu i ruchow nie czuje... i lekarz mowil ze do 20 spokojnie jest czas.,...a ze to pierwsza ciaza to normalne ze nic nie czuje....wiec trzeba wierzyc w to ze jest dobrze.... i nie odbierajcie tego ze ja taka pewna jestem... tez sie boje okropniasto tego co uslysze we wtorek i mam nadzieje ze jedyne co uslysze to bicie sercaz mojego dziecka... izadnych slych wiadomosci ale to jest normalne ze czlowiek sie boi...bo starał sie o dziecko... i to jest teraz dla niego najwazniejsze... ja bym sie dala pokroic w razie bylo by cos nie tak byle by dziecko dalo rade... ok koniec tego wywodu... ide jesc sniadanko bo zaraz fachowcy od wody przyjda a ja w pizamie 😁 buziaki ... dla wszystkich... ja tu jestem caly czas wiec bede do was zagladac;p


AGAMI-WIELKIE DZIĘKI ZA WSPARCIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam od wczoraj chęć na McDonalda,na wieś Maca,frytki shake i o matko jak bardzo! więc w zastępstwie,tak sobie myślę,zrobie sobie kanapkę w opiekaczu.z serem szyneczką cebulką,mniam.
ja patrzę a tu sera niema w lodówce.byłam przekonana,że jest!!mąż do pracy musiał wziąć.więc panika i nawet sobie zaklełam.ale pomysł wpadł mi do głowy ekstra! przecież na dole mieszka moja mama.więc na kradziejstwo się udałam.o dziwo,ku mojemu wsaniałemu zaskoczeniu ser żółciutki w ilości przekraczającej moje wymagania leżał na półeczce 🤪 więc ukradłam.trudno.jakos się z tego wytłumaczę...mamusia krzyczeć nie będzie a ja powiem że wnucze chciało i nie było rady 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
candys polecam sie na przyszlosc... i nie uwierzycie... panowie od wody mnie olali... siedzi czlowiek caly dzien i czeka a ci nawet nie zadzwonia ze nie przyjda ehhh no ale coz.. dzis posprzatalam w szafie ... 4 worki ciuchow do piwnicy ida bo sie nie mieszcze w te ciuchy... a spodnie mam tylko 1 ciazowe i getry.. nic innego nie dopinam ;D extra dobrze ze jest cieplo bo zima to bym z domu nie wylazla;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
mam od wczoraj chęć na McDonalda,na wieś Maca,frytki shake i o matko jak bardzo! więc w zastępstwie,tak sobie myślę,zrobie sobie kanapkę w opiekaczu.z serem szyneczką cebulką,mniam.
ja patrzę a tu sera niema w lodówce.byłam przekonana,że jest!!mąż do pracy musiał wziąć.więc panika i nawet sobie zaklełam.ale pomysł wpadł mi do głowy ekstra! przecież na dole mieszka moja mama.więc na kradziejstwo się udałam.o dziwo,ku mojemu wsaniałemu zaskoczeniu ser żółciutki w ilości przekraczającej moje wymagania leżał na półeczce 🤪 więc ukradłam.trudno.jakos się z tego wytłumaczę...mamusia krzyczeć nie będzie a ja powiem że wnucze chciało i nie było rady 😎


a ja wczoraj mialam ochote na cos złego... kebab ;p hehe ale postanowilam ze sama zrobie... kupilam w piekarni taka specjalna bule wielka do kebaba o srednicy duzego gara... kuraka i rozyprawe do kebaba-shaorma... i zrobilam... miesko podsmarzylam ladnie bule w piekarniku na chrupku podgrzalam przecielam na 4 kebaby i cala rodzina sie najadla;p do tego sos czosnkowy wlasnej skomplikowanej roboty kapusta pekinska pomidor ogorek papryka kukurydza cebulka... mniam... teraz sie ze mnie smieja ze jak bym stracila prace to zawsze kebabownie moge otworzyc ;D a jutro bedzie na obiDEK pizza wlasnej roboty... uwielbiam neizdrowe zarcie w zdrowym swoiskim wydaniu ;DDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...