Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anika gratuluje chłopczyka 🙂
to ile już znamy tych płci naszych szkrabów bo się zgubiłam
Anika -chłopczyk
NovaM -chłopczyk
Chloe_ chłopczyk
tyle wiem ktoś ma mieć chyba dziewczynke tylko nie pamietam kto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anika_77 napisał(a):
Ja teraz zaspokoiłam "wieczornego pypcia" kiszonymi ogórkami posypanymi cukrem i zapite schłodzonym mlekiem 🤪


Anika bez urazy ale łllooooo matkooooooooooo okropność. Strzepało mnie na samą myśl kiszone z cukrem? i mleko? Nieźle 😁 😁 😁 😁 😁: Jejku jak smakuje kiszony z cukrem brrrr??

Ja za to kupiłam arbuza bo żeście tak narobiły ochoty chyba wczoraj czy przed. I wiecie co jest okropny. Za to zajadam sie brzoskwiniami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
Anika gratuluje chłopczyka 🙂
to ile już znamy tych płci naszych szkrabów bo się zgubiłam
Anika -chłopczyk
NovaM -chłopczyk
Chloe_ chłopczyk
tyle wiem ktoś ma mieć chyba dziewczynke tylko nie pamietam kto.


Chyba Wanilia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka napisał(a):
Anika_77 napisał(a):
Ja teraz zaspokoiłam "wieczornego pypcia" kiszonymi ogórkami posypanymi cukrem i zapite schłodzonym mlekiem 🤪


Anika bez urazy ale łllooooo matkooooooooooo okropność. Strzepało mnie na samą myśl kiszone z cukrem? i mleko? Nieźle 😁 😁 😁 😁 😁: Jejku jak smakuje kiszony z cukrem brrrr??

Ja za to kupiłam arbuza bo żeście tak narobiły ochoty chyba wczoraj czy przed. I wiecie co jest okropny. Za to zajadam sie brzoskwiniami.


😁 😁 to maly wcina te mieszanki 😜 nie bedąc w ciązy to ani przez myśl by mi nie przeszło 🤢
ziolka ja sie nie gniewam 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Dziewczyny..., Pammat milczy wiec chyba nie ma wi-fi w szpitalu... pozdrawiamy i szybkiego powrotu do nas !!!!
A NovaM pewnie sama musi kabel internetowy ukladac zeby sie z nami połaczyć 😉


tez myślałm dziś o pammat co z nią jestem dobrej myśli
a NovaM ona wie kiedy wskoczyć w odpowiednim momencie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no candydys ja mam anemie mi dzis lekarz powiedzial ale tarczyca swoja droga!!!! ja dzis bylam zaniesc l4 do pracy kierownik jak najbardziej oki ale jedna kolezanka chamska nic sie nie zapytala naburmuszona mowie jej ze zla jest a ona wybuchla i mowi nie no to twoja sprawa mam ja gdzies!!!! ja juz do pracy nie wracam dopiero po macierzynskim !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mi apetytu narobilyscie tymi kiszonymi, chodza za mna od miesiaca a tutaj sa nie do kupienia. Wogole nie znaja kiszonych ogoraskow. Oj zjadlabym sobie zjadla 😞
U mnie w rodzinie tez blizniaki byly, prababcia i siostra ma blizniaki, wiec sie balam, ale jest jedno nie wiadomej plci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczynki 🙂
Od kilku dni próbuję nadrobić zaległości, ale ciężko mi idzie, piszecie jak szalone 😜
Pojechałam na kilka dni do szwagierki, leniuchujemy sobie, jemy na tarasie i wiecie co mam dosyć mieszkania w bloku i intensywnie szukamy jakiegoś domku..
Obleciałam lumpeksy i nakupiłam full ciuchów dla siebie i dzidzi..ale nie mogłam się powstrzymać i kilka słodkich różowych kupiłam 😁
W poniedziałek mam wizytę u gienia i mam nadzieję, że już będę znała płeć... Chciałabym dziewczynkę, ale coś mi się wydaje, że chłopiec będzie... ach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki ale macie zachcianki ja bym sie pozygala jedzac ogorki z cukrem ale tak jak gosia mam wzmozony apetyt!!!dzie bylam u lekarza i wszystko w porzadku potwierdzil ze bedzie chlopak i mam anemie i musze brac zelazo tardyferon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka napisał(a):
Anika to dobrze heheheh 😁
ale kurde rozwaliłaś mnie tym ogórasem. Ja uwielbiam kiszone ale skąd Ci się wziął ten cukier ?? Nie mogę w to uwierzyć ze można coś takiego przełknąć 😁 A moze to jest smaczne? Ale raczej nie zaryzykuje hehehhe

Ten cukier to na bank zachcianka bo ja wogóle nie cukruje ani kawy ani herbaty 🙂 a jaki smak jak go moge porównac to do chińskiego smaku słodko kwasny nawet nawet 🙃
nieopisane są smaki naszych maluszków 😁 😁 ja sobie tak to tłumacze 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
Anika gratuluje chłopczyka 🙂
to ile już znamy tych płci naszych szkrabów bo się zgubiłam
Anika -chłopczyk
NovaM -chłopczyk
Chloe_ chłopczyk
tyle wiem ktoś ma mieć chyba dziewczynke tylko nie pamietam kto.

u mnie moze dziewczynka, ale to nic pewnego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
dziewczynki ale macie zachcianki ja bym sie pozygala jedzac ogorki z cukrem ale tak jak gosia mam wzmozony apetyt!!!dzie bylam u lekarza i wszystko w porzadku potwierdzil ze bedzie chlopak i mam anemie i musze brac zelazo tardyferon


i kolejny chłopak no nieźle mali mężczyźni mają przewagę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Mam pytanko do dziewczyn, które są podobnie jak ja w 16 tyg, czujecie już ruchy???? ja nie i mam stresa...mam łożysko na przedniej stronie macicy i podobno przez to ruchów mogę nie czuć... jak Wy macie?????? martwię się....

ja mam ogólnie tyłozgięcie macicy i zawsze po lewj stonie w dole podbrzusza wyczuwałam do wczoraj takie lekkie "motylki a od wczoraj to wiadomo ,że nie kopniaczki ale mocniejsze "motylki bo narazie tak nazywam ruchy a w poniedziałek pytałam lekarza na wizycie to mi powiedział że mam nie świrować narazie na ruchy bo jak maly kopnie to na 100% poczuje i jeszcze nie raz powiem ,żeby juz mamy nie kopał 🙂
także nadia85 nie stresuj się poczujesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...