Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Mam pytanko do dziewczyn, które są podobnie jak ja w 16/17 tyg, czujecie już ruchy???? ja nie i mam stresa...mam łożysko na przedniej stronie macicy i podobno przez to ruchów mogę nie czuć... jak Wy macie?????? martwię się....


hej ho Nadia.... ja jestem w 17 tyg... moze 16 bo dlugie cykle mialam... wiec ciaza wczesna jak to lekarz mowi.,... no i tez nie czuje ruchow nic a nic.. tez mam lozysko z przodu i tez uslyszalam od lekarza ze baaaardzo pozno poczuje :PP nie martwiuniaj sie 😁 tez myslalam nad detektorem ale to drogie;/ i szkoda kasy chyba jednak wytrzymam te 4 tygodnie bo podobno w 20 to na bank czuc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Mam pytanko do dziewczyn, które są podobnie jak ja w 16/17 tyg, czujecie już ruchy???? ja nie i mam stresa...mam łożysko na przedniej stronie macicy i podobno przez to ruchów mogę nie czuć... jak Wy macie?????? martwię się....

ja juz "cos" czuje, ale jak sobie spokojnie leze lub siede prze kompie 😆
a lozysko mam na tylne sciance,
spokojnie, cierpliwosci, a juz niedlugo bedziemy wszystkie pisac o tym jak nasze malenstwa mocno kopia, za az boli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka napisał(a):
dobra dzierwczynki idę już sobie 🙂

Będa mi się śniły te ogórki z cukrem dzisiaj heheh

Ja czuję ruchy natomiast to druga ciąża więc może być szybciej w pierwszej czułam póxniej więc nie ma się co martwić


jakie to uczucie czuc te ruchu????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Mam pytanko do dziewczyn, które są podobnie jak ja w 16/17 tyg, czujecie już ruchy???? ja nie i mam stresa...mam łożysko na przedniej stronie macicy i podobno przez to ruchów mogę nie czuć... jak Wy macie?????? martwię się....

ja juz "cos" czuje, ale jak sobie spokojnie leze lub siede prze kompie 😆
a lozysko mam na tylne sciance,
spokojnie, cierpliwosci, a juz niedlugo bedziemy wszystkie pisac o tym jak nasze malenstwa mocno kopia, za az boli 😁


no wlasnie na tylnej sie szybko czuje a jak kolejna ciaza to jeszcze szybciej..a nam pozostaje uzbroic sie w cierpliwosc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anika_77 napisał(a):
nadia85 to twoja pierwsza ciąża? jesli tak to cierpliwosci 🙂tak jak dziewczyny pisały nizej przy pierwszej ciąży trzeba poczekać troszke dłużej ,przy kolejnych ruchy są wcześniej wyczuwalne


Tak Anika, to moja pierwsza ciąża.. Dzięki dziewczyny za wsparcie... Rzeczywiście tworzymy grupę wsparcia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie a jak jest u Was z brzuszkami i włoskami na nich? Ja mam okropne włoski, wiecie taki pasek, mam taką schizę, wstydzę się pokazać brzuszek... Albo mam obsesję, albo pociemniały mi włoski. Mam ochotę je usunąć..tylko jak?co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Słuchajcie a jak jest u Was z brzuszkami i włoskami na nich? Ja mam okropne włoski, wiecie taki pasek, mam taką schizę, wstydzę się pokazać brzuszek... Albo mam obsesję, albo pociemniały mi włoski. Mam ochotę je usunąć..tylko jak?co myślicie?

mi tez sciemnialy i wzmocnily sie wloski na brzuchu i pod pepkiem mam taki pasek dluzszych, w sumie to nic nie robie, tylko jak za dlugi pod pepkiem urosnie to go pensetka wyrywam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no więc, dzidziuś rozwija się prawidłowo, wszystko jest idealnie na swoim miejscu, rośnie tak jak trzeba. serduszko bije pięknie 🙂

stres na razie minął 🙂

a teraz o płci 😁 ostatnio (9 czerwca) pani doktor mówiła że widzi tak jakby worek na mosznę albo coś takiego i że prawdopodobnie chłopak. ale dzisiaj nie wypatrzyła nic między nogami, i mówi że jąder też nie ma. więc dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO TAK,BYŁO TAK PIEKNIE-ZJADŁAM OBIADEK , HERBATKE WYPIŁAM I.....I WSZYSTKO POSZŁO W "KIBEL" 😞 ZNOWU!!!! JA JUŻ NIE MAM SIŁY NORMALNIE :/ EHHHHH POWIE MI KTOS JAK DŁUGO JESZCZE?! 😞 I DALEJ MNIE MDLI-CHYBA ZARAZ ZNOWU POBIEGNĘ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Słuchajcie a jak jest u Was z brzuszkami i włoskami na nich? Ja mam okropne włoski, wiecie taki pasek, mam taką schizę, wstydzę się pokazać brzuszek... Albo mam obsesję, albo pociemniały mi włoski. Mam ochotę je usunąć..tylko jak?co myślicie?

DROGA NADIO,TE "KUDEŁKI"TO NORMALKA W CIĄŻY.ROBI SIE TAK Z POWODU HORMONÓW 🙂 I DOTYCZY TO ZARÓWNO "CIĄŻOWEJ BRĄZOWEJ PRĘGI" KTÓRA Z CZASEM BĘDZIE BARDZIEJ WIDOCZNA I CIEMNIEJSZA 🙂 TAK ŻE NA 100% NORMALNA CIĄŻOWA "DOLEGLIWOŚĆ"-JEŚLI TAK TO MOŻNA NAZWAĆ 🙂 MOJE "KUDEŁKI "SĄ TAKIE ŚMIESZNIE-STERCZĄCE 🙂 POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
candyns oj Ty biedna, wspólczuję Ci kochana. ale teraz będzie już tylko lepiej

EHHH AAAGAAA,PO PROSTU JUZ NIE MAM SIŁ ANI O TYM PISAC ANI MYŚLEC 😞 A TU CAŁY CZAS JAK JEDEN DZIEŃ JEST OK,I SIE CIESZE TO DRUGI JUZ NIE JEST DOBRY 😞 OD GODZINY MNIE MORDUJE-CAŁE MOJE DZISIEJSZE "MENU" POSZŁO-I ZNOWU MUSZE COS ZJEŚĆ NA SIŁĘ ,BO DZIDZI MI SZKODA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...