Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czyżby cisza przed burzą? Zazwyczaj wieczorem tyle piszecie że ledwo mogę nadążyć 😉 U mnie pada bez przerwy, byłam z psem godzinę i cały czas się mocowałam z parasolem, mokro zimno i wieje, brrr... Podjechałam też do Kauflandu po nektarynki i rozpoczynam konsumpcję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Czyżby cisza przed burzą? Zazwyczaj wieczorem tyle piszecie że ledwo mogę nadążyć 😉 U mnie pada bez przerwy, byłam z psem godzinę i cały czas się mocowałam z parasolem, mokro zimno i wieje, brrr... Podjechałam też do Kauflandu po nektarynki i rozpoczynam konsumpcję 🙂


ja dzisiaj konsumowałam brzoskwinie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rzeczywiście była u mnie burza, w tym czasie przynajmniej wkulałam tą cytrynowa babkę. 😆
Jutro muszę jechać na uczelnie i już mi się nie chce strasznie... A jak pomyślę, że będą korki ... Pocieszam się jedynie tym, że jadę ostatni raz, a potem w październiku wrócę z wielkim brzuchem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
a ja dzisiaj to chyba za nas wszystkie słodyczy się najadłam 🙂 bo zjadłam 2 jagodzianki, trochę żelków, 3 ciasteczka owsiane, garść lukrowanych drażetek 😁 i już nie mam siły na nic 🙂


Ja byłam na zakupach i tez kupiłam sobie sporo słodyczy także przy wieczornej lekturze będe sobie je pochłaniać ale jagodzianek nie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ja dzisiaj to chyba za nas wszystkie słodyczy się najadłam 🙂 bo zjadłam 2 jagodzianki, trochę żelków, 3 ciasteczka owsiane, garść lukrowanych drażetek 😁 i już nie mam siły na nic 🙂


Ja byłam na zakupach i tez kupiłam sobie sporo słodyczy także przy wieczornej lekturze będe sobie je pochłaniać ale jagodzianek nie było 🙂


ja już mam dość słodkości, na pewno na dzisiaj, myślę że na jutro też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas byl dzisiaj targ wiec nakupilam owockow pysznych 🙂 nektarynki, morelki, jagody, maliny - polowa z nich juz zjedzona 😁 tez mam na nie teraz wieksza ochote niz kiedys. ale nie omieszkalam pochlonac dzisiaj tabliczki czekolady rowniez.... 🤪
a o mcdonalda tez zachacze tak raz na tydzien na 1 hamburgera 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
a u nas byl dzisiaj targ wiec nakupilam owockow pysznych 🙂 nektarynki, morelki, jagody, maliny - polowa z nich juz zjedzona 😁 tez mam na nie teraz wieksza ochote niz kiedys. ale nie omieszkalam pochlonac dzisiaj tabliczki czekolady rowniez.... 🤪
a o mcdonalda tez zachacze tak raz na tydzien na 1 hamburgera 😉


mi sąsiadka przyniosła słoik jagód własnoręcznie zebranych 🙂 i to konkretnie ja dostałam. na dworze była mama i zapytała się mamy czy jestem w domu, żebym na chwilę przyszła. no to poszłam i dostałam 🙂 ale jutro do naleśników będą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny no u mnie leje jak fiks oberwanie chmur zacina ostro!!!! Lubię jak tak pada jak tak siedzę w domku!!!! Tylko oby za dnia było ciepło ale niestety nie zapowiadają zimno ma być!!!!!!
Jagody mam ochotę takie nazbierane jak mówicie mniam!!!! w ogóle owoce pyszniutkie mniami!!!!! ja tak samo posiłków tyle nie jem a powinnam bo tego cukru muszę pilnować no i tak jest!!!! Na kolację zjadłam 2 kanapki z serem i pomidorem!!!! zaraz idę się myć ale mi się nie chce i książkę poczytam i do spania!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam takie pytanie...co ile chodzicie na wizyty do lekarza ginekologa i czy przy każdej wizycie macie badanie ginekologiczne?? 😮 To moja pierwsza ciąża, więc zastanawiam się czy tak powinno być 🤢 ... .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia28 napisał(a):
Hej, mam takie pytanie...co ile chodzicie na wizyty do lekarza ginekologa i czy przy każdej wizycie macie badanie ginekologiczne?? 😮 To moja pierwsza ciąża, więc zastanawiam się czy tak powinno być 🤢 ... .


ja chodzę co 3 tygodnie, chodzę prywatnie. za każdym razem mnie bada na fotelu i robi mi USG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Witam z samego rana 🙂
Pogoda brzydka, ale jakos damy rade rozweselic sie na forum 🙂 Burza wczoraj byla niezla.... zalalo wiadukt u mnie i musialam jechac do okola 😞 dobrze ze przejazdy kolejowe byly otwarte bo bym musiala jeszcze czekac az pociag przejedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
ja tez co 3 tygodnie i poki co za kazdym razemi badanie i USG 🙂
ja do niedawna mialam swoje czeresnie w ogrodku ale niestety juz sie skonczyly wiec teraz mam głównie sezon na arbuzy tylko ze sikac sie strasznie po nich chce 🙂 i jedzcie jak najwiecej owoców to przynajmniej nie ma problemów z zaparciami i zadnych medykamentow nie bedziemy musialy brac 🙂
a pomóż Tomkowi tez mi sie wyswietla ale teraz szybko omijam bo znowu bede sie zamartwiac.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Pogoda do Bani brrrrrrrrr ,ale trzeba się jakość ogarnąć 🙂bo bym cały czas leżała w łóżeczku hehe.
Ja wizyty mam 1 w miesiącu a USG miałam wsumie 3 razy w tym 1 prenatalne, niestety takie uroki chodzenia do ośrodka zdrowia "oszczędnosci w robieniu USG przez NFZ 🤔 tyle dobrze że mój gin przyjmuje prywatnie i jak co to ide sobie prywatnie do niego ,i teraz 12.07 ide do niego na USG przed wyjazdem na wczasy, posłuchać serduszka maluszka i jechać na odpoczynek ze spokojną głową 😆
a tak jak marika321 jem dużo owoców wyniki mam na + bo gin nie daje mi na żadne badania ani nie musze jak narazie brac żadnych dodatkowych witamin i jakoś mam wyjatkowo spokojną głowe z maluszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
U mnie tez paskudnie leje, zaraz zabieram się za sprzątanie bo wczoraj moi chłopcy taki tajfun zrobili w domu że masakra 😁 i biedna mamuśka musi posprzatać.
Wizyty też mam co 3 tygodnie z badaniem ostatnio miałam nie mieć usg ale poprosiłam to mi zrobił następne będe mićchyba dopiero połówkowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was z samego rana też przygnębiona bo pogoda jest masakra zimno i pochmurno człowiek faktycznie mógłby leżeć cały czas w łóżku!!!!! ja już po śniadanku i pije herbatkę!!!!!Jadę dziś do koleżanki na kawę!!!! posiedzimy i pogadamy o pierdołach!!!! ehhhhe mój mąż w końcu dziś wraca do domku!!!!! tak się cieszę!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...