Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dziewczyny a podczas wizyt u ginekologa macie okazje posłuchać serduszka maluszka? Ja jeszcze takiej nie miałam.
Jak ja się cieszę, że w końcu pogoda się poprawiła i można w ogrodzie posiedzieć 😆


ja na każdej wizycie słucham serca mojego Maluszka 🙂 🙂 🙂 cudowneeeeee uczucie słyszeć takie małe serduszko 🙂


Mmmyy to pięknie 😆 Nie wiem dlaczego, moja pani ginekolog nie stosuje tego. 🤨


ja pierwsze takie badanie mialam dopiero na ostatniej wizycie. tak se szumialo.... to nie slychac tak jak prawdziwe bicie coquelicot 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie brzuszki
ja dzisiaj poszłam na badania także oddałam troszkę krwi. Po za tym pogoda beznadziejna raz pada raz nie i tak w kółko. Strasznie głowa mnie boli chyba przez ta pogodę idę zrobić kolację chłopakom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dziewczyny a podczas wizyt u ginekologa macie okazje posłuchać serduszka maluszka? Ja jeszcze takiej nie miałam.
Jak ja się cieszę, że w końcu pogoda się poprawiła i można w ogrodzie posiedzieć 😆


ja na każdej wizycie słucham serca mojego Maluszka 🙂 🙂 🙂 cudowneeeeee uczucie słyszeć takie małe serduszko 🙂


Ja dostaje aparat od ''babci'' raz w tygodniu i wtedy słucham i słucham 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
znalazłam filmik gdzie bliźniaki urodziły się w 22 tyg, wklejam link jakby któraś chciała zobaczyć :
http://www.youtube.com/watch?v=5q1YVFHIA8E


coś niesamowitego jak technika poszła w górę!!!

obejrzałam ten filmik - jak dla mnie to przerażające strasznie ale piękne zarazem, bo przecież nasze dzieciątka są właśnie takie maleńkie teraz, że zmieściły by się w dłoni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Ja slucham i widze na kazdej wizycie chyba od 8 tygodnia ciazy jak sie nie myle 🙂 Moj tez ma serce jak dzwon i tak szybko bije 😁 Czasem sie zastanawialam czy jak moje wali bo sie zmecze czy jego tez przyspiesza, ale na to nie znam odpowiedzi. Jak myslicie? 🙂


To Ty Basieńka masz na każdej wizycie usg? 😮 Ja zaledwie dwa razy widziałam swoje maleństwo. Przy pierwszym usg ginekolog zachwycała się karkiem córeczki a ostatnio właśnie serduszkiem 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa.poza tym mam tydzień urlopu i siedzę w domu.moje dziecko dzisiaj załapało coś nie fajnego, bo ma 37.5 gorączki.jeszcze się nic nie podaje ale mówiła wcześniej że brzuszek ją boli a później że głowa więc podałam paracetamol w syropie...kurcze czy to zawsze tak musi być że jak wolne to dziecko chore?? a mąż ociepla nasz strych z teściem i zostałyśmy same na placu boju.on też ma urlop a nie pije więc szuka sobie zajęcia jak może. dzidzia narwaniec kopie a ja mam wrażenie że znowu powiększył mi się biust...wiecie co się jeszcze okazało?mieliśmy wesele niedawno tak?no.23 lipca.teraz idziemy 13 sierpnia.a wczoraj dostaliśmy zaproszenie na wesele 17 września w okolicach poznania.ja piernicze ile to pieniędzy!za te pieniądze to ja bym nad morze z chęcią pojechała...ale nie idzie odmówić...to we wrześniu jeszcze przetrawiam, bo przecież będę już gruba nieźle a to jest długa droga ok 5-6 godzin.nie wiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
aaa.poza tym mam tydzień urlopu i siedzę w domu.moje dziecko dzisiaj załapało coś nie fajnego, bo ma 37.5 gorączki.jeszcze się nic nie podaje ale mówiła wcześniej że brzuszek ją boli a później że głowa więc podałam paracetamol w syropie...kurcze czy to zawsze tak musi być że jak wolne to dziecko chore?? a mąż ociepla nasz strych z teściem i zostałyśmy same na placu boju.on też ma urlop a nie pije więc szuka sobie zajęcia jak może. dzidzia narwaniec kopie a ja mam wrażenie że znowu powiększył mi się biust...wiecie co się jeszcze okazało?mieliśmy wesele niedawno tak?no.23 lipca.teraz idziemy 13 sierpnia.a wczoraj dostaliśmy zaproszenie na wesele 17 września w okolicach poznania.ja piernicze ile to pieniędzy!za te pieniądze to ja bym nad morze z chęcią pojechała...ale nie idzie odmówić...to we wrześniu jeszcze przetrawiam, bo przecież będę już gruba nieźle a to jest długa droga ok 5-6 godzin.nie wiem....


Oj też wolałabym nad morze, czy gdziekolwiek, z resztą nie znoszę wesel.
A córeczce może szybko przejdzie, jak szybko coś weźmie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez słyszę serduszko maluszka na wizytach, wydaje mi się zawsze że dziecku za szybko bije to serduszko na szczęście jest wszystko w normie. Nadal po badaniach mam te okropne bakterie w moczu, a już we czwartek idę do ginekologa mam nadzieję że coś mi z tymi siuśkami pomoże. Pod koniec tygodnia jadę na upragnione wczasy i już odliczam kiedy wyrwę się i odpocznę od remontu wiecznego 😆 Nareszcie wybuliło mi trochę brzuch 😮cud natury 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
coquelicot ja też mam co wizytę usg nie miałam jeszcze wizyty bez usg ..


Eeee to fajnie macie, często wodzicie swoje maleństwa. Ja mam przewidziane trzy badania usg na całą ciążę. I właściwie kiedy na początku ciąży zaczęłam czytać o badaniach to wyczytałam, że w Polsce też są przewidziane trzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, a porwałyście się już na oglądanie przebiegu porodu. Bo ja już z dwa miesiące temu obejrzałam filmik z porodu w wodzie i bardzo mi się spodobał 😁 Natomiast teraz zarejestrowałam się na youtube, żeby potwierdzić ukończone 18 lat i obejrzałam dwa inne.... Troszkę to przerażające 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
nic się nie martw. Też nie często mam badanie z USG, zawsze mam badane tętno bobaska. A że sie rusza bardzo to jak nie możemy wyłapać tętna ginekolog sprawdza mi na USG tak szybciutko, że nawet się nie nacieszę widokiem 😉

No raczej wzbudza we mnie zaufanie moja pani ginekolog, zdaje mi się być dobrym specjalistą, a i dość wiekowa jest więc chyba nie jedną ciążę już przeprowadziła. Ale miło tak zobaczyć co jakiś czas swoje maleństwo. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie posprzątałam po wymiotach mojej córuni... tak nią trząchnęło...mam nadzieję ze to wszystko.dałam jej ciepłą przegotowaną wodę i nawet przytaknęła jak zapytałam czy dać jej chlebka,a wcześniej nie chciała słyszeć o jedzeniu.myślę że to ta kiełbasa co ją jadła koło południa...
licze,że lepiej się poczuje... dziewczyny Wy nie wiecie ile to jest zmartwień kiedy dziecko już jest na świecie...o brzuszki się martwimy a jak się urodzą to będziemy się martwić jeszcze bardziej...
jak to mówią 'małe dziecko- mały kłopot, duże dziecko-duży kłopot'. święta prawda.
ja tymczasem uciekam do mojej chorowitki.pooglądam z nią bajki albo poczytamy 🙂
dobranoc Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
coquelicot ja też mam co wizytę usg nie miałam jeszcze wizyty bez usg ..


Eeee to fajnie macie, często wodzicie swoje maleństwa. Ja mam przewidziane trzy badania usg na całą ciążę. I właściwie kiedy na początku ciąży zaczęłam czytać o badaniach to wyczytałam, że w Polsce też są przewidziane trzy.


W Polsce tez jest przewidziane 3 badania USG na ciaze. Natomiast ja chodze do lekarza prywatnie (w zakladzie pracy place za opieke medyczna) i moj ginekolog ma USG w gabinecie wiec robi mi co wizyte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
coquelicot ja też mam co wizytę usg nie miałam jeszcze wizyty bez usg ..


Eeee to fajnie macie, często wodzicie swoje maleństwa. Ja mam przewidziane trzy badania usg na całą ciążę. I właściwie kiedy na początku ciąży zaczęłam czytać o badaniach to wyczytałam, że w Polsce też są przewidziane trzy.


W Polsce tez jest przewidziane 3 badania USG na ciaze. Natomiast ja chodze do lekarza prywatnie (w zakladzie pracy place za opieke medyczna) i moj ginekolog ma USG w gabinecie wiec robi mi co wizyte 🙂


A rozumiem, moja ginekolog niby też ma usg, ale przez państwo refundowane są trzy, chyba że zachodzi potrzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot ja też mam na każdej wizycie usg robione, a wizyty mam co 3 tygodnie. i chodzę prywatnie to pewnie dlatego 🙂

chloe piszesz, że Ty słyszałas szumy jakieś jak serce maluszka słyszałaś. ja słyszałam serce od 9 tygodnia i za każdym razem to piękne prawdziwe bicie 🙂 szybko bije serce Maluszka, ale to normalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...