Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej,

Dzis piekny dzien 🙂 Sloneczko juz od samego rana 🙂
Ja juz w pracy. Kupilam sobie ten pas do samochodu, BeSafe czy cos w tym stylu. Ogolnie bardzo fajny tylko musze sie przyzwyczaic. Czulam sie w nim jak w Pampersie 🤪

Milego dnia wszystkim zycze. Dzis pewnie uda mi sie dopiero wieczorkiem zajrzec na Forum, bo w pracy calodniowe spotkanie a na 17:40 do lekarza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Hej,
Ja juz w pracy. Kupilam sobie ten pas do samochodu, BeSafe czy cos w tym stylu. Ogolnie bardzo fajny tylko musze sie przyzwyczaic. Czulam sie w nim jak w Pampersie 🤪


tez myslalam nad tym pasem, ale troche kosztuje... pomysle jeszcze 🙂

powodzenia na wizycie, daj znac po powrocie. moze juz bedziesz wiedziec kto tam siedzi? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Hej,
Ja juz w pracy. Kupilam sobie ten pas do samochodu, BeSafe czy cos w tym stylu. Ogolnie bardzo fajny tylko musze sie przyzwyczaic. Czulam sie w nim jak w Pampersie 🤪


tez myslalam nad tym pasem, ale troche kosztuje... pomysle jeszcze 🙂

powodzenia na wizycie, daj znac po powrocie. moze juz bedziesz wiedziec kto tam siedzi? 🙂


Chloe...widziałam na allegro ze potem ludziska sprzedają za 90 zl 🙂.... podobno po samym porodzie tez sie bardzo przydaje wiec kupilam a potem bede handlowac 🤪
Moze i jak pampers ale jest dla Nas bezpieczny 😜

Dzien dobry brzuszki...
pogoda nad morzem wyśniona...
ja dzisiaj odpoczywam w pozycji horyzontalnej...i zobacze jak tam moj brzuszek sie bedzie zachowywał... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka moje kochane!!! Kurde ale mam od rana dzień to znaczy od 4,55 przekręcam się na plecy a tu taki skurcz jakiego nigdy nie miałam poniżej łydki zerwałam mojego męża od razu myślałam że umrę masakra mąż mi to masował a tu za chwilę drugi mówię wam bałam się potem położyć do łóżka te skurcze są straszne a na dodatek rano na czczo miałam cukier podwyższony chyba ze stresu i po posiłku a pozwoliłam sobie na chlebuś biały i wysoki cukier ale na szczęście już mi się unormował!!! Szok dziewczynki!!! CHloe nie martw się przejdzie ci po tych tabletkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Hej,

Dzis piekny dzien 🙂 Sloneczko juz od samego rana 🙂
Ja juz w pracy. Kupilam sobie ten pas do samochodu, BeSafe czy cos w tym stylu. Ogolnie bardzo fajny tylko musze sie przyzwyczaic. Czulam sie w nim jak w Pampersie 🤪

Milego dnia wszystkim zycze. Dzis pewnie uda mi sie dopiero wieczorkiem zajrzec na Forum, bo w pracy calodniowe spotkanie a na 17:40 do lekarza 😁


Hej wszystkim!
Basieńka ja też mam ten pas i też mam podobne odczucia 😁 Mąż jak wsiadam do auta to mówi wskakuj w pampersa 🙃żenujący jest trochę ten pas, ale czego nie robi się dla bezpieczeńśtwa maluszka. Ja sporo jeżdżę z uwagi na pracę, więc wyboru nie mam... i jeszcze jest 1 minus, w spódniczce ciężko go zapiąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka !!! Powodzenia na wizycie 🙂
Chloe... nie w nas jednej bakterie siedzą - ja swoich jeszcze nie podgładałam- badanie za tydzien 😉 Wszystko bedzie ok... szyjka nie przepuszcza żadnych gówien do środka...blye do porodu był porządek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no zobaczymy jak to moje "gowno" sie wyleczy, hehe, i czy nie wroci 🤔
no nad pasem pomysle, chcociaz kurde, ponad 100zl za kawalek paska i materialu... wyludzaja na nas kase a my tak kochamy te nasze fasolinki ze placimy...

ok, spadam na spacerek z piesiami moimi 🙂 🙂 🙂

guga - szacun - 6ty miesiac!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek-widze że chyba sloneczko zawitało dzisiaj do nas wszystkich-super 🙂
Chloe łykaj tabletki i bedzie dobrze zobaczysz 🙂
Guga hihi to chyba należy Wam sie dzisiaj jakas pyszność na te pół roczku
a ja zaraz zabieram się za robienie zupki kalafiorowej bo mój Pan na diecie i znaleźlismy przepis na zupke dla niego to niech zje chłop w końcu coś normalnego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień-do-bry 🤪 🤪 🤪

Nareszcie słoooooooooooooooooooooooooooooooońce 🤪 🤪 🤪
I z tego co widziałam wczoraj to w całej Polsce do piątku więc nikomu nie trzeba słońca zbyt wiele życzyć 😜

Ja mam dzisiaj dzień przesyłek 😉 Od raniuśka na paczki czekam bo pozamawiałam sobie nowy sprzęcior do robienia pazurków 🤪 Już jedna paczka doszła i mam ogrooomną nadzieję, że w dniu dzisiejszym dojdą pozostałe 😉
No i moja Bondusia ma też dzisiaj dostać nowiuśkie i czyściutkie legowisko ... a nawet dwa 😉 Bo do legowiska zamówiłam jej taką dużą poduchę do położenia np. koło kominka czy do "pilnowania" łóżeczka 🤪 Oczywiście pod kolor mojego przyszłego salonu heheh 😉

@ Ula -> wpatrywałam się w Twoją fotkę z USG...czy to jest fotka nóżek i dupci od dołu Twojego maluszka 😉 ???? Bo tak mi się to kojarzy 😉

Miłego dzionka laski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny ja to zawsze na końcu was witam bo chyba najdłużej śpię 😜
Chloe będzie wszystko dobrze!!
Basienka powodzenia na wizycie i czekamy na newsy 🤪
Guga fajnie masz też bym chciała nad morzem mieszkać ale ty masz fajnie.. 🙂
dzisiaj na obiad serwuję potrawkę z kurczaka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Cześć Ranne Ptaszki tu Nocny Marek 😁
Brzuszki czy wy jeździcie jeszcze rowerami? Bo ja mam wielką ochotę pojechać dziś do mojej babci rowerem na wieś - oczywiście nie mam zamiaru bić rekordów prędkości, tak spokojnie.

ja jeżdżę rowerem cały czas (jak takowy czas posiadam).do tego na krzesełko z tyłu wpinam moją Julkę, która waży 15 kg i heja 🙂 spokojnie do przodu a przy tym mięśnie Ci się nie zastoją. jak ruszasz się jakkolwiek w ciąży czyli chociaż intensywne spacerki robisz to później łatwiej będzie Ci urodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak w ogóle dzień dobry.miałam zaległości ze 30 stron...moja Julka wymiotowała dwa razy i przeszło. wczoraj znowu dostała jakiejś wysypki na szyi i za uszami-weź nie panikuj kurde jak nie miałam różyczki 🤢 umówiłam się więc do lekarza na dzisiaj na 10;30.babka z przychodni popatrzyła i powiedziała(wczoraj) że różyczka ma bardziej rozlane krosty więc trochę się uspokoiłam.dzisiaj rano wstaję a tam nic.wysypka zniknęła! pewnie chwilowe uczulenie na jakieś opryski z owców...myjemy te owoce a ile z nich jeszcze tych oprysków zostaje... więc wizytę odwołałam.
DORIANNA mi też twardnieje brzuch po stosunku.pod pępkiem taka kula się robi twarda...ale przechodzi za niedługo.śmiać mi się chce jak mąż próbuje zrobić ze mną jakieś dziwne rzeczy a mi po prostu nogi się już tak nie wyginają jak kiedyś...ja się śmieję a on nadal mi je rozciąga 🤪
śmiech na kółkach 😁 może dlatego ostatnio się do mnie mało dobiera...peszy się biedak 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oglądałam dzisiaj z rana film o czworaczkach.ciąża bliźniacza jednojajowa kosmówkowa.podobno tylko jedne czworaczki przeżyły i żyją do tej pory oprócz tych które oglądałam. największe miało ponad 1kg a najmniejsze 700 gram.same dziewuszki.z obawy o to najmniejsze cięcie cesarskie było w 29 tyg.póki co żyją 🙂 lekarze są dobrej myśli bo dziewczynki są zdrowe i nie mają żadnych wad wrodzonych.super 🙂 bardzo miło oglądać pozytywne zakończenia, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):

a ja zaraz zabieram się za robienie zupki kalafiorowej bo mój Pan na diecie i znaleźlismy przepis na zupke dla niego to niech zje chłop w końcu coś normalnego 🙂

a Twój to może na tej diecie Dukana? bo mój też się kiedyś w to bawił, zrzucił 20 kg 😮 a teraz tylko te proteinowe czwartki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):

Jedyne nieszczęście jakie się może teraz przytrafić to brak zasięgu w szpitalnych murach, co chyba jest mało prawdopodobne w centrum Opola.. Jejku ale mam wisielczy nastrój przez ten szpital....

Wanilia toż to my prawie sąsiadki, ja spod Opola jestem - Krapkowice 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meliska-tak jak mówisz dieta duncana i tez ma za soba 20kg w sumie powinien juz przejść do fazy 3 ale uparł sie jeszcze na ten tydzień , znalazłam przepis na zupe kalafiorowa dla niego bo ciągle tylko to smazone i smazone -obrałam kurczaka ze skóry i sru do zupki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...