Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
czesc wam dziewczynki tez sie balam ze forum nasze padlo ale dzis weszlam i juz jest z powrotem ale sie ciesze!!!! przeczytalam wszystkie zaleglosci moj maly wazy 914 gram i mierzy 23 cm mowia mi ze bede miala micro sumo hehe smieje sie ale lekarz powiedzial ze wszystko w porzadku!!! jak sie w ogole czujecie


O wow 🤪
No to chłop z prawdziwego zdarzenia 🙂
Ja się w końcu muszę dowiedzieć ile mój waży bo brzuchol mam ogromny, a to znaczy, że mały nie jest taki mały albo mam dużo wód płodowych...
Wolałabym to drugie bo drugi raz nie chciałabym wypychać takiego klocka jak moja Olka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie po długim czasie:-)

ale sie wkurzyłam, byłam wczoraj na obciazeniu glukoza 75g i dzisiaj odbieram wynik i okazało sie, że zagubili gdzies moja druga próbowke z krwią, ta która sie robi 2 godz po wypiciu 😠 😠 😠 i mam tylko wynik na czczo.
kurde, ale jestem zła, jutro mam wizyte u lekarza i nie mam wyniku , maja tam burdel na kółkach. A dzisiaj nie miała mjak tego zrobic, bo do 19 jestem w pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki ! Miałam pracowity poniedziałek a weekend minął mi szybko bo byłam na weselisku 🙂 Wykrakałam mojej kuzynce ciąże i będzie mieć dzidziusia w kwietniu 🙂 Dzisiaj byłam wybierać farby do malowania sypialni , przemeblowanie dla dzidziusia zrobione miejsce na łóżeczko jest muszę go tylko zamówić 🙂
Po niedzieli mam nadzieję jechać na zakupki ciuszkowe dla bobaska 😁 już się nie mogę doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
witajcie po długim czasie:-)

ale sie wkurzyłam, byłam wczoraj na obciazeniu glukoza 75g i dzisiaj odbieram wynik i okazało sie, że zagubili gdzies moja druga próbowke z krwią, ta która sie robi 2 godz po wypiciu 😠 😠 😠 i mam tylko wynik na czczo.
kurde, ale jestem zła, jutro mam wizyte u lekarza i nie mam wyniku , maja tam burdel na kółkach. A dzisiaj nie miała mjak tego zrobic, bo do 19 jestem w pracy


no ja też bym się wkurzyła jakby zgubili moje wyniki 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Hej kobietki
Jestem po wizycie. Ale sie wyczekalam, weszlam do gabinetu z godzinnym opoznieniem, cos sie czesto zdazaja tej ginekolozce opoznienia. Wszystko z nami dobrze 🙂 Mala ma juz 27cm. 😆
Nastepna wizyta 15 wrzesnia.


to super 🙂 i mała rośnie rośnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaa - bierzmy się do roboty bo brzuszki rosną i coraz ciężej 🙂 Na szczęście łazienkę skończyliśmy i jest pięknie. Aż miło brać kąpiel kiedy pachnie świeżością a nie tynkiem i gipsem 🙂
Kupiliśmy taką farbę jasny róż wyblakły i zrobimy dla kontrastu ostra fuksje pas nad łóżkiem 🙂 pokoju przeznaczonego dla bobasa na razie nie mam ale w jego kąciku szukam jakiejś fototapety w baranki 🙂
wygospodarowaliśmy dla niego miejsce i wczoraj przeniosłam ciuchy i pościel z komody więc komoda cała dla Adasia. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
aaaaaa - bierzmy się do roboty bo brzuszki rosną i coraz ciężej 🙂 Na szczęście łazienkę skończyliśmy i jest pięknie. Aż miło brać kąpiel kiedy pachnie świeżością a nie tynkiem i gipsem 🙂
Kupiliśmy taką farbę jasny róż wyblakły i zrobimy dla kontrastu ostra fuksje pas nad łóżkiem 🙂 pokoju przeznaczonego dla bobasa na razie nie mam ale w jego kąciku szukam jakiejś fototapety w baranki 🙂
wygospodarowaliśmy dla niego miejsce i wczoraj przeniosłam ciuchy i pościel z komody więc komoda cała dla Adasia. 😆


u nas w sypialni będzie taki słoneczny żółty 😁 i może jedna ściana inna, ale to jeszcze zobaczę. cały hall będzie koloru pszenicy, z takim pobłyskiem, a salonik będzie koloru "paprykowa jesień" 😁 taki bardzo bardzo bardzo mocno pomarańczowy wpadający w czerwień 😁 piękny jak dla mnie 😁 panele są takie średniego koloru, ani bardzo jasne, ani ciemne 🙂 i już wymarzyłam sobie, że do saloniku to tych ciemnych ścian kupię piękny dywan shaggy kremowy i kremowe narzuty z włosiem na ciemny narożnik 😁 żeby rozjaśnić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pomyślałam sobie, że potem przez następne 2 lata ani czasu nie będę mięć, więc muszę zrobić to teraz. Potem już wiosna mam nadzieję, że zaczniemy budowę małego domku. Na razie załatwiamy urzędowe sprawy i może uda się na przyszły rok zacząć. Na razie myślę o wózku, łóżeczku i ciuszkach dla mojego małego mężczyzny 🙂, który już wkrótce zajmie mi cały świat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również trzymam kciuki za wszystkie nadchodzące wizyty 😉
A co do tych remontów...echhh mi już bokiem to całe zamieszanie remontowo-budowlane wychodzi 😠
Teraz jest już całkiem znośnie ale może w przyszłym roku będę swoją górę robić i od nowa się wszystko zacznie bo nie ma tam NIC !!!!!!

Ja muszę jakoś na czasie zrobić glukozę no i nieźle bym się wqr***ła jeśli mój wynik by się zgubił więc rozumiem co czujesz Aniqa 😠

Dobrej nocki dziewczyny i do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej nova no ja ci zyczę żebyś miała mniejszego kajtka od olki!!! ehehe Zobaczysz na wizycie doczekasz się!!! wiesz co no nie jest powiedziane że jak duzy brzuch to duze dziecko raczej na odwrot hehhe zobaczymy poczekamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...