Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marika gratuluje synusia 🙂 a co do tego terminu to mamy + - 2 tyg więc nic jeszcze nie jest powiedziane więc siedź tu z nami i sie nigdzie nie ruszaj hihi :P
Wanilia doskonale wiem co czujesz-ja tez jestem całymi dniami sama jak palec, Adam wraca o 19 i jak zje,wykapie się to już jest przed 21 tak że mamy mało czasu dla siebie bo wstaje o 6 i szybko mi pada spać 😞 a te 2-3 godz z nim tak mi szybko mijają... znajomych też tu nie mam więc jedynym towarzyszem w ciągu dnia jest dla mnie laptop -przerąbane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 no wreszcie poznałaś płeć (dobrze pamiętam że się ukrywała dzidzia?) - gratuluję chłopczyka! Wiecie, tak się zastanawiam nad sensem "przesuwania" daty porodu teraz, bo skoro znamy datę OM i duża część z nas datę owulacji w związku z czym wiemy kiedy się ciąża zaczęła to jest to chyba bardziej istotna i wiarygodna informacja niż szacowana waga dziecka w połowie ciązy? Same widzimy że różnice są dość duże, mamy tu małe i większe dzieciaczki i tak pewnie będzie przy narodzinach. Więc jak dla mnie marika321 jesteś nadal grudnióweczką jak się patrzy. A w razie czego w styczniu też będziesz grudnióweczką, tyle że przeterminowaną 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pammat wiesz jak Ci tego zazdroszczę-jak patrze na Twoje zdjęcie to płakać mi się chce- tez miałam yorka pewnie pamiętacie i nawet była tu ze mną w Bremen jakiś czas temu aleee mój "teściu" jest przeciwnikiem psa w domu i nic do niego nie dochodzi ze on przecież nie gubi sierści itd, pies był tu z nami jak teściu był chory i 3 miesiące nie jeździł do Bremen-teraz przyjechał a mieszka z niami i niestety psa musieliśmy sprzedać-niby mała trafiła do dobrego domu ale powiem Wam szczerze że nigdy mu tego nie wybacze bo co komu takie maleństwo przeszkadza?????? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Ja dziś mam do towarzystwa trzy stwory: psa jak zwykle, lenia (który będzie próbował przeszkadzać w wyjściu na długi spacer ze stworem pierwszym) i małego głoda (to on mnie ostatecznie zmotywuje do pójścia na spacer i po zakupy) 😉


uśmiałam się 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie w domu! 🙂 🙂:
co o masy dzidziusia to na usg czesto sie myla, w szpitalu jednej dziewczynie wyliczyli 3100 a urodzil sie 3600!! 😁

Ja tez siedze sama w domu, gadam do psow 😁 maz wraca kolo 20. masakra. znam to.

dziekuje w ogole ze tak o mnie pamietalyscie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mi tez było ciężko-2 dni z opuchniętymi oczami chodziłam ale jak widziałam awantury Adama z ojcem o tego psa (na śmierć i życie) to w końcu odpuściłam ze strachu że się pozabijają echhh jego tata sie buduje i mysle ze w przyszłym roku sie juz wyprowadzi,nie moge sie tego doczekać i wtedy bede miała tyle zwierzaków ile tylko się zmieści w domu hehe bo ja to wychowana ze zwierzakami jestem-od dziecka mieliśmy ich pełno a teraz tata mój ma małe zoo i ja zwyczajnie żyć bez nich nie potrafie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuszki 😘

Marika gratuluje odkrycia plci 😁 i ze cala wizyta udana!
Rita przykro mi z powodu psa, szczerze nie rozumiem ludzi, ktorzy nie lubia psow i innych zwierzat. Mam zamiar coreczke nauczyc milosci do tych istoto wszstkich. No i ja tez Rita tak na wygnaniu, tylko z mezem, a przyjaciele w Polsce i pozostaje net 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w domku jaszczurke "Agama Brodata" wiec zawsze jakies zwierzatko.

Kombinuje jeszcze nad pieskiem, ale nie wiem do konca. Mialam Wyzla Niemieckiego, ktory przezyl 16 lat 2 miesiace i 2 dni. Od tej pory moja mama nie chce nastepnego pieska, ale wiem ze kupimy szczeniaczka to na pewno sie w nim zakocha. Jedyny problem to taki ze chcemy kupic Mastifa Pirenejskiego, a te pieski sa bardzo drogie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...