Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia20101 gratuluję udanej wizyty 🙂
novaM i Ulka uważajcie na siebie dziewczyny !!
więc ja zrobiłam gofry do tego kremówkę maliny,ananas,kiwi,dżem cukier puder i zjadłam 3 i zaraz pęknę ale były pyszne o matkoooooooo! 🤪
aaagaaa szkoda że mąż wyjechał a tak się cieszyłaś na wspólną wizytę a tu dupa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
gosia20101 gratuluję udanej wizyty 🙂
novaM i Ulka uważajcie na siebie dziewczyny !!
więc ja zrobiłam gofry do tego kremówkę maliny,ananas,kiwi,dżem cukier puder i zjadłam 3 i zaraz pęknę ale były pyszne o matkoooooooo! 🤪
aaagaaa szkoda że mąż wyjechał a tak się cieszyłaś na wspólną wizytę a tu dupa 😮


ale mi narobiłaś ochoty tymi goframi 🙂 🙂 🙂 może jutro zrobię ja 🙂

a tak to niestety w życiu bywa, gdyby przyjechał tak jak miał w planie czyli dzisiaj to jutro byśmy na wizytę razem poszli. ale wtedy nie byłoby niespodzianki. a mówię Wam, zobaczyć moją minę jak go zobaczyłam - bezcenne 🙂 aż tak się ucieszyłam że chyba z 10 minut płakałam ze szczęścia wtulona w niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki.. byłam dzisiaj na zajęciach szkoły rodzenia, chyba zbyt intensywnie ćwiczyłam, bo trochę mnie brzuszek pobolewa 😞
odebrałam posiew, mam jakąś paskudę, ale na szczęście jest wrażliwa na ten antybiotyk, który biorę...
Laski musimy uważać na siebie.. chociaż łatwo mówić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki za bratową 😘
Ja cała w stresie jestem normalnie 😮 Nie wiem co się tam dzieje bo dalekoooo jestem 😞
telefon to mi się zaraz chyba rozładuje bo ciągle go sprawdzam czy aby nie dzwoniła albo wiadomości nie wysłała...
Nie mogę się na niczym skupić i z tych nerwów to jakby mnie mniej "upadek" bolał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Dzięki dziewczynki za bratową 😘
Ja cała w stresie jestem normalnie 😮 Nie wiem co się tam dzieje bo dalekoooo jestem 😞
telefon to mi się zaraz chyba rozładuje bo ciągle go sprawdzam czy aby nie dzwoniła albo wiadomości nie wysłała...
Nie mogę się na niczym skupić i z tych nerwów to jakby mnie mniej "upadek" bolał 😉


ale za to jutro wieczorem zobaczysz dzidziusia 🙂 a chłopca czy dziewczynkę rodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
novaM napisał(a):
Dzięki dziewczynki za bratową 😘
Ja cała w stresie jestem normalnie 😮 Nie wiem co się tam dzieje bo dalekoooo jestem 😞
telefon to mi się zaraz chyba rozładuje bo ciągle go sprawdzam czy aby nie dzwoniła albo wiadomości nie wysłała...
Nie mogę się na niczym skupić i z tych nerwów to jakby mnie mniej "upadek" bolał 😉


ale za to jutro wieczorem zobaczysz dzidziusia 🙂 a chłopca czy dziewczynkę rodzi?


No jutro wieczorem Aguś to my dopiero wyjedziemy 😞
Pocieszy mnie jak fotkę chociaż na fona wyśle 🙂
A będzie miała drugą dziewczynkę...kolejną w mojej rodzinie hihih...ja moim rodzicom urodzę pierwszego wnuka dopiero 🤪 🤪 🤪
...bo jak do tej pory moja mama jest "prawdziwą babcią" 6 razy 🤪
...a mój biedny ojczulek pierwszy raz dopiero "prawdziwym dziadkiem" zostanie w grudniu hihih 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
novaM napisał(a):
Dzięki dziewczynki za bratową 😘
Ja cała w stresie jestem normalnie 😮 Nie wiem co się tam dzieje bo dalekoooo jestem 😞
telefon to mi się zaraz chyba rozładuje bo ciągle go sprawdzam czy aby nie dzwoniła albo wiadomości nie wysłała...
Nie mogę się na niczym skupić i z tych nerwów to jakby mnie mniej "upadek" bolał 😉


ale za to jutro wieczorem zobaczysz dzidziusia 🙂 a chłopca czy dziewczynkę rodzi?


No jutro wieczorem Aguś to my dopiero wyjedziemy 😞
Pocieszy mnie jak fotkę chociaż na fona wyśle 🙂
A będzie miała drugą dziewczynkę...kolejną w mojej rodzinie hihih...ja moim rodzicom urodzę pierwszego wnuka dopiero 🤪 🤪 🤪
...bo jak do tej pory moja mama jest "prawdziwą babcią" 6 razy 🤪
...a mój biedny ojczulek pierwszy raz dopiero "prawdziwym dziadkiem" zostanie w grudniu hihih 🙂


o to dziadek musi się bardzo cieszyć na wnuka 🙂 🙂 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Mppp ja myślę, że się cieszy 🙂
Jak na razie nie okazuje entuzjazmu ale poczekam aż zobaczy i na ręce weźmie 🙂


to tak jak mój tata, dla moich rodziców moje dziecko będzie pierwszym wnukiem 🙂 a mój tata jest dosyć konserwatywny i uważa, że z dziecka tak naprawdę można się cieszyć jak już będzie na świecie 🙂 ale ja wiem, że on po prostu oszaleje jak zobaczy Małego, będzie kupował mu wszystko co tylko będzie można. Łóżeczka i wózka zabronił mi kupować 😜 powiedział, że w czasie 3 dni, które spędzę w szpitalu on pojedzie z moim mężem i kupi i łóżeczko i wózek i mam się nie martwić. wie jakie mi się podobają i takie kupi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
także moja babcia i teściowa zostana prawdziwymi babciami i oczywiście prababcia moich synów bo narazie ma same prawnuki
Ej Marzenka kobitko ty uważaj mna siebie Ulka ty też
MOja koleżanka zrezygnowała z prywatnych wizyt u ginekologa bo był za drogi i poszła na wizyty do szpitala i tam go spotkała jak miała mieć usg wiecie jak ja potraktował jak śmiecia nawet jej powiedział że nie ma sensu robić usg bo ma za dużo fałd na brzuchu i nic nie będzie widać ja pier.........chyba bym zabiła na miejscu brak słow co za hamstwo ale no tak lekarz stracił zarobek masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...