Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tak więc poleciałam do tego mojego jak tylko z pracy wrócił i zapowiedziałam żeby do dzioba nawet łyka piwa nie wziął bo się kurować będziemy i nie wolno alkoholu podczas brania tabletek i 3 dni po. on dobra ,dobra.a teraz wieczorem przyszedł i coś do mnie mówi a ja czuje to jego piwo na kilometr przecież.i mówię;piłeś??-tak.no k..wa!!!co za smarkacz nieodpowiedzialny!! jeszcze do tego mi mówi że -to Ty jesteś chora nie ja-kawał chu..tłumaczyłam osłowi że on też może być chory i o tym nie wiedzieć że mogą być powikłania ciąży,przedwczesny poród (przez pęknięcie wód płodowych) a on ZASRANIEC napił się piwa bo TO JA JESTEM CHORA A NIE ON!!! jasna cholera! ale jestem wściekła!! 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
dorianna napisał(a):
Wiecie co sobie dzisiaj pomyslalam, ze niedawno tyle z nas narzekalo, zw jeszcze ruchow nie czuje i wogole, a teraz chyba nie ma juz takiej 😁
A niedlugo bedziemy wspominac jak to bylo byc w ciazy hehe 😁 z dzieciakami na recach 🙂


teraz to nawet chciałoby się, żeby dzieciątko było trochę bardziej spokojne 😜 bo moje to po prostu chyba w ogóle nie śpi, wierci się calutki czas 🙂 i jeszcze te kopniaki w żebra 😜

a moj Kuba jak byl grzeczny tak grzewczny pozostaje.. poza czkawka 3 razy dziennie i 4-5 kopniakow wieczorem to sie nie odzywa... spiulka sobie chyba....
aaagaaa gratulacje udanej wizyty.... ;D oby wiecej dobry wiesci od was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaaaa gratulacje po udanej wizycie! Niech rośnie zdrowo kolejny chłopiec 😆
Asiadudzika nie ma słów na mężczyzn czasmi. Mojemu mężowi musiałam przez kilka dni tłuc do głowy co to jest wirus HPV jak się nim zaraża itp. Trzeba do nich mówić DRUKOWANYMI LITERAMI 😉 i to kilka razy 😮 nie denerwuj się bo to nic nie da i tak nie będziesz się z nim kochać więc jak zacznie kuracje później nic się chyba nie stanie .. tylko teraz spokojnie i tłumacz mu że to nie przelewki !
Idę kompusiać się bo miałam bardzo intensywny dzień 🙂 a jutro na weselisko do znajomego 😆
Dobrej nocki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Dziewczyny, czy chodzicie jeszcze w butach na wysokich obcasach?? Mam jutro wyjście i zastanawiam się, jakie buty założyć, trochę boję się, że na wysokim nie wytrzymam długo i zaszkodzę dzidziusiowi i swoim żylakom... 😮

No ja mam zylaki i nie moge chodzic w wysokich butach, bo mam zakazane, wiec mysle, ze nie bardzo 🥴
Mozesz ubrac na chwile, a potem przebrac na plaskie. Dzidzi wysokosc nie szkodzi, ale twoim zylaka na pewno... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuszki 🙂
ja ostatnio mało zagladam bo staram sie jak najwięcej czasu z Adamem spędzić. dzisiaj wieczorem jade do PL i mam mieszane uczucia-z jednej strony ciesze sie ze posiedze trocge w domku i zobacze moją dzidzie na usg ale musze tu zostawic Adama 😞 no i boje sie strasznie tej podróży po ostatniej akcji z autokarem-no nic ale to mnie nie minie-13h męczarni buuuu
ide sie spakować
miłego dnia mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
ja dopiero wstałam- noc nie należała do udanych.
Wczoraj miałam dzień z kategorii "z piórkiem w d..", jak zaczęłam przykrywać folią pokój przed wymianą okien o 12.30 tak nie było okazji tyłka posadzić do 21...Wymiana poszła szybko, w połowie roboty wrócił mąż i poleciałam z psem na spacer bo hałas i kurz w domu a jak wrociłam po 2h to już było po robocie więc sprawdzam te okna i się okazało że duże skrzydło w pokoju nie jest uchylne a do drzwi balkonowych nie ma zamówionej blokady....No i było trzeba jechać z reklamacją, ech...A potem po płyty regipsowe, kleje montażowe i inne cuda. Jak już wszystko kupiliśmy to się okazało że brakuje pianki i krzyżykow do kafli więc znów leciałam i tak spędziłam popołudnie między sklepem a próbą ogarnięcia bałaganu w domu. Ale w tym czasie mąż przygotował kuchnie pod kafle, skończył o22 biedak. Oboje wieczorem padaliśmy na pysk.
aaagaa gratuluję udanej wizyty 🙂
asiadudzika olej męża, szlaban na seks jak się nie chce leczyć i niech się z rzęsistkiem zaprzyjaźnia 😉
wieronika87 weekendowy tatuś był?
I widziałam że się famfatal ujawniłą po długiej przerwie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 🙂

Zapisalismy sie do szkoly rodzenia! 🤪 Niestety musimy zaczac w polowie i pozniej ta pierwsza czesc zaliczyc z nowa grupa, poniewaz, jakbysmy czekali do konca tych zajec jeszcze 4-5 tygodni to potem moglibysmy nie zdazyc zrobic wszystkich:P

Wczoraj pierwsze przytulanko od prawie miesiaca abstynecji - warto bylo poczekac 🙂 🙂

asiadudzika - wspolczuje, mjem utez trzeba tlumaczyc, ale jak jest taka powazna sprawa to sie przejmie, tylko musze przypominac zeby coedziennie lykalleki albo cos...

Aaagaaa - gratulacje, kolejny chlopczyk ma juz kilo!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry brzuszki....

😠 😠 😠 😠

Guga nienawidziec sąsiada i jego psa !!!! Pies - niby ''maleństwo"" bo BERNARDYN darł morde od 5 nad ranem a sąsiad wyjechał z podkaszarką o ...uwaga... 0740 !!!!!!!!!!!!!!!!! W sobote...!!!!!

Jade do Biedronki bo sa tanie szlafroki - kupie taki jeden zeby miec do szpitala bo ten co mam..szkoda jakby miał sie pobrudzić...i mama widziala podobno superowe naklejki dzieciece na sciane i mebelki 3d....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
dzien dobry brzuszki....

😠 😠 😠 😠

Guga nienawidziec sąsiada i jego psa !!!! Pies - niby ''maleństwo"" bo BERNARDYN darł morde od 5 nad ranem a sąsiad wyjechał z podkaszarką o ...uwaga... 0740 !!!!!!!!!!!!!!!!! W sobote...!!!!!

Jade do Biedronki bo sa tanie szlafroki - kupie taki jeden zeby miec do szpitala bo ten co mam..szkoda jakby miał sie pobrudzić...i mama widziala podobno superowe naklejki dzieciece na sciane i mebelki 3d....


jedz szybko, tez je widzialam przedwczoraj, ale u nas juz malo kolorow i rozmiarow zostalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki 🙂
A mnie bierze jakieś choróbsko 😞 właśnie zajadam bułkę z masłem i czosnkiem i do tego herbatka z cytryną i miodem, tylko, że będę musiała zaraz wyjść po zakupy... będę odrażać oddechem 😜 Dziewczyny dajcie jeszcze jakieś domowe sposoby, wiem, że ze sto razy już było, ale zawsze myślałam, że mnie to dotyczyć nie będzie. A i w nocy płukałam gardło wodą z solą, chyba tak doradzałyście??? no i chyba to co mi się tam poostawało to przełknęłam i rano wstałam napuchnięta jak parówa, no chyba, że ktoś mi w nocy kapcie podmienił, bo wieczorem były git, a rano nie mogłam do nich stóp włożyć 😉 Normalnie to jakiś kosmos... soli nie, cukru nie, została mi chyba tylko woda... i to destylowana 😁
Aaagaaa również gratuluję tego słodkiego kilograma pod serduchem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Dzień dobry brzuszki 🙂
A mnie bierze jakieś choróbsko 😞 właśnie zajadam bułkę z masłem i czosnkiem i do tego herbatka z cytryną i miodem, tylko, że będę musiała zaraz wyjść po zakupy... będę odrażać oddechem 😜 Dziewczyny dajcie jeszcze jakieś domowe sposoby, wiem, że ze sto razy już było, ale zawsze myślałam, że mnie to dotyczyć nie będzie. A i w nocy płukałam gardło wodą z solą, chyba tak doradzałyście??? no i chyba to co mi się tam poostawało to przełknęłam i rano wstałam napuchnięta jak parówa, no chyba, że ktoś mi w nocy kapcie podmienił, bo wieczorem były git, a rano nie mogłam do nich stóp włożyć 😉 Normalnie to jakiś kosmos... soli nie, cukru nie, została mi chyba tylko woda... i to destylowana 😁
Aaagaaa również gratuluję tego słodkiego kilograma pod serduchem 🙂


jak moj maz byl chory to moja gin profilaktycznie zalecila mi brac Rutinoskorbin 3x2 tabl i pic miod 🙂

Trzymaj sie, i zdrowiej szybko!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...