Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

jej żyje makabra niech on jedzie do pracy!!!!!! nova bidoctwo TY
borze w Wiadomościach podają ze dzieciątko urodziło się z promilem alkoholu we krwi ku... nie matka durna pijana baba rodziła by ja szlak trafił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
jej żyje makabra niech on jedzie do pracy!!!!!! nova bidoctwo TY
borze w Wiadomościach podają ze dzieciątko urodziło się z promilem alkoholu we krwi ku... nie matka durna pijana baba rodziła by ja szlak trafił


tez slyszalam, masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
jej żyje makabra niech on jedzie do pracy!!!!!! nova bidoctwo TY
borze w Wiadomościach podają ze dzieciątko urodziło się z promilem alkoholu we krwi ku... nie matka durna pijana baba rodziła by ja szlak trafił


Weronika, cos nie tak? Ja tu wypisuje dziewczynom, ze zyjesz ze swoja kropmowka, ale za to masz swietne samopoczucie.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje ffffffariatki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lovciam mamunie z grudnia haha
holi32 tak w domu biore tylko nawadniajace a Michał jest lekarzem i mzoe mi je podac mało to jeszcze mi dupine kłuje !!! wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki ja już po wizycie 🙂 moja kruszynka waży 1470 g i ma się dobrze 🤪 mamusia mniej... szyjka się skraca ( ale nie wiem ile ma ), ale moja ginekolog stwierdziła, że powinnam donosić... aż się przeraziłam tymi słowami 🤢 kazała nam jeszcze 9 tygodni wytrzymać... na fotelu już zaczęła mi o szpitalu przebąkiwać, bo macica nisko, ale na usg okazało się, że jednak wyżej niż jej się wydawało... wyniki wszystkie poniżej normy, ale lepiej niż poprzednio 🙂 dostałam luteinę 2 x dziennie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RUBI niezle siateczka slodyczy ja moge zapomniec na razie o jakich kolwiek oby mi cukrzyca zniknela po porodzie
Weronika a tobie to dobrze jak maz jest lekarzem superowo ja to kroplowke w szpitalu musialam miec ty przynajmniej luzik w domku!!!!
MEliska bedzie dobrze tylko oszczedzaj sie naprawde przy tej szyjce bo zaloza ci pesar to takie cos co blokuje otwieranie szyjki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
hej meliska a jak tam twoj cukier kochana

nie wiem ☺️ ograniczam słodycze i mam powtórzyć krzywą w 32 tygodniu, więc mam nadzieję, że ok. Myślałam nawet, żeby kupić glukometr, bo na Allegro oglądałam i kosztują ok 20 zł, ale w aptekach, które je sprzedają nie ma dodatkowych igieł i tych paseczków - gdzie to można kupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meliska zakup sobie lepiej glukometr bo ja mam juz insuline!!!! w aptekach u nas rozdaja glukometry za darmo i do tego jest 10 paskow probnych a zeby miec wiecej to mozesz kupic tylko za 50zl a na recepte masz nawet po grosiku takze to musi lekarz na chorobe przewlekla wystawic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
novaM ty masz bidulko pecha lepiej się połóż i się nie ruszaj!
A TO MOJA DZISIEJSZA PRACA JESZCZE NIE SKOŃCZONA ALE JUŻ MAM TROCHĘ POPRASOWANE I POUKŁADANE 🤪
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/98/sdc15781c.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9676/sdc15781c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...