Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
guga napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a u mnie zalane, bloczki będą kładli w poniedziałek albo we wtorek 🙂 pieniędzy nawsypywałam w każdy róg 😁 więc nie może ich nigdy zabraknąć 😉 😉


dobrze 🙂


i dziękuję za rady 🙂 bo nie słyszałam, że pieniądze się wrzuca 😁 ale i tak panowie robotnicy mnie wołali, żebym wrzucała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki! Oj dzieje się u Was.. ja przeszłam już przeziębienie, a teraz męża rozłożyło. Boję się, że znowu się zarażę...
Byliśmy dzisiaj w szkole rodzenia i zwiedzaliśmy porodówkę i oddział. Jest świeżo po remoncie, piękne sale do porodów rodzinnych, 5 sal jest jednoosobowych z łazienkami, więc jest szansa się załapać. U nas w szpitalu rodzi się w ich koszulach, straszne są, dzisiaj nam położna pokazywała. Zaczęłam się stresować porodem. I muszę bardziej przykładać się do ćwiczeń..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata na zgage mozemy brac reni... dzis pytalam lekrza o to.. i o leki na przeziebienie tez pytalam.. bo mnie rozklada.. to ja pije herbate z cytrryna, ale zamiast słodzic cukrem daje 2 łyzeczki miodu i wlewam sok malinowy... polecam kupic maliny bo sprzedaja teraz i zrobic sobie chociaz z 3-4 słoiczki... super na przeziebienie....ja mam takie w takich mnalenkich sloiczkach po przecieze to wtedy jak odkrecisz i stoi w lodowce to 3-4 dni moze stac....a jak to nie pomaga i juz solidnie nas rozlozy... to ascorutical 3x1, tantum verde pastylki i paracetamol w razie gorączki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
oj to chyba po m,nie te przeziebiania sie zaczeły zawirusowałam stronkę 🙂
ja dalej suszę suszarką płyte efektów nie ma ale mam nadzieję że będą bo żal mi bedzie wywalić 1300 zł na nową. Marzenko oj biednaś ty .

Mówisz o płycie gazowej/elektrycznej??? Przeciez ona nie powinna robić spięć od mokrego - a jak wykipi Ci mleko to co? Coć chyba nie tak z tą płytą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Hej dziewczynki! Oj dzieje się u Was.. ja przeszłam już przeziębienie, a teraz męża rozłożyło. Boję się, że znowu się zarażę...
Byliśmy dzisiaj w szkole rodzenia i zwiedzaliśmy porodówkę i oddział. Jest świeżo po remoncie, piękne sale do porodów rodzinnych, 5 sal jest jednoosobowych z łazienkami, więc jest szansa się załapać. U nas w szpitalu rodzi się w ich koszulach, straszne są, dzisiaj nam położna pokazywała. Zaczęłam się stresować porodem. I muszę bardziej przykładać się do ćwiczeń..

Nadia super, ze poroduwke juz zwiedzilas, mialas okazje se oswoic 😉 i to jeszcze wyremontowana -super. Ja bede miala okazje ja zwiedzic w szkole rodzenia chyba 17 pazdziernika, i nie moge sie doczekac , aby zobaczyc jak tam jest. Szpital z zewnatrz i na parterze robi wrazenie, mam nadzieje, ze i tak na odzialach bedzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam już z cmentarza z mamą moją!!!! byłyśmy w sklepie jak to baby i wydałam 30zł kurde ale wiecie same jak to jest!!! hehee Nova m współczucia biedaczko poparzenie nie jest ciekawe ale trzymamy kciuki żeby mało bolało i szybko się zagoiło!!! Weronika a ty jak ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Wróciłam już z cmentarza z mamą moją!!!! byłyśmy w sklepie jak to baby i wydałam 30zł kurde ale wiecie same jak to jest!!! hehee Nova m współczucia biedaczko poparzenie nie jest ciekawe ale trzymamy kciuki żeby mało bolało i szybko się zagoiło!!! Weronika a ty jak ???


Holi pisalam w imieniu Weroniki, bo ma tylko komorke i gg, bo tatus malenstwa porwal jej laptopa 😁 Ale ma sie dobrze ze swoja kroploweczka ... a samopoczucie jakie, fiu fiu, ale to juz sama opowie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co na kolacyjke moje kochane!!! ja zrobiłam sałatkę z kapusty pekińskiej i do tego kukurydza tuńczyk i ogórek kiszony i papryka czerwona i trochę jogurtu naturalnego bez cukru i czosnek mniam i do tego waza pieczywko a mój maz bułeczke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piątek 13-tego to pikuś z dniem dzisiejszym 😠 😠 😠
Właśnie mój ojciec odpowietrzał grzejniki i miał małą awarię...chciałam pomóc i wiaderko podstawić i jeszcze gorąca woda polała mi się po ręce qrwa mać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nockę na bank mam z głowy buuuuuuuu 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Piątek 13-tego to pikuś z dniem dzisiejszym 😠 😠 😠
Właśnie mój ojciec odpowietrzał grzejniki i miał małą awarię...chciałam pomóc i wiaderko podstawić i jeszcze gorąca woda polała mi się po ręce qrwa mać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nockę na bank mam z głowy buuuuuuuu 🤢 🤢 🤢

Nova ty po prostu sie poloz i nic nie rob!!!! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Dzięki Aga ale niestety mam wrażenie, że jest coraz gorzej...jakby mi ktoś skórę na żywca zdzierał 🤢
A najbardziej boli na zgięciach palców gdzie skóra jest najcieńsza 🤢
Pocieszam się oglądając Kajtusia 🙂 ...bo właśnie wrzucam filmiki 🤪


jak ci zacznie schodzic skora to idz do lekarza, zeby zabezpiczyc rane przed zakazeniem!!!

teraz mozesz pryskac pantenolem, chlodzic, chlodzic i chlodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Piątek 13-tego to pikuś z dniem dzisiejszym 😠 😠 😠
Właśnie mój ojciec odpowietrzał grzejniki i miał małą awarię...chciałam pomóc i wiaderko podstawić i jeszcze gorąca woda polała mi się po ręce qrwa mać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nockę na bank mam z głowy buuuuuuuu 🤢 🤢 🤢

Tak jak dziewczyny pisza, poloz sie z dala od wszystkiego i nic nie rob 😉
A gdzie sa te filmiki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do moich oparzeń to od rana z lodem chodzę przyłożonym ale kostka starcza na zaledwie parę minut 😞
No i wszystkie specyfiki są przez topniejący lód zmywane...a do tego jeszcze ten grzejnik grrrr 😠
Ból jest nieziemskia palce mi się fioletowe zaczynają robić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...