Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dziewczyny ja się jeszcze nie wygrzebałam z łóżka a tu tyle sprzątania...mnie to by dziś ktoś musiał kopa w d.... zasadzić a nie zastrzyk 😜


daruj sobie sprzątanie 😉 jak masz ochotę to leż 🙂

Wcale nie mam ochoty ale czuję się paskudnie. Za to krajobraz wokół mnie nie zachęca do leniuchowania. A może zamknę oczy? 😉


zamknij 🙂 to dobry pomysł 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dziewczyny ja się jeszcze nie wygrzebałam z łóżka a tu tyle sprzątania...mnie to by dziś ktoś musiał kopa w d.... zasadzić a nie zastrzyk 😜


daruj sobie sprzątanie 😉 jak masz ochotę to leż 🙂

Wcale nie mam ochoty ale czuję się paskudnie. Za to krajobraz wokół mnie nie zachęca do leniuchowania. A może zamknę oczy? 😉


Ja zamknelam...u mnie koniec remontu...zostało sprzatanie ale teraz czas na drugie sniadanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
wieronika87 napisał(a):
cudowne uczucie od 30 minut nie byłam w wc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gary pozmywane (zgadnijcie kto to zrobił)
obiad nastawił
i stwierdził ze mi cycki urosły (zawsze małe były)


tatunio szaleje 😉


niech sie nawet tam nie patrzy...jeszcze nie zasłuzyl :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
Guga gratuluje-no to teraz się zacznie 😁 pewnie masz motylki w brzuchu 🙂
Agami ja dziś ide na 2 obiadki do mamy i siostry he biedne widzą że nie tyje i chcą mnie utuczyć hehe
o a mam pytanko-wczoraj odebrałam wyniki tej glukozy no i widze że wszystko mieści się w normie
i jest jeszcze immunologia antygen HBsAg wynik ujemny-tzn że dobry tak?


dobry - nie masz zoltaczki i nie zarazisz dzidziusia 🙂

co do pieska to muis byc silnym dominantem. do tego nie lubi zmian. musicie z nim popracowac, bo jemu wydaje sie z to on rzadzi w domu, a niestety tak nie jest. Polecam ksiazki Jan Fennel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
normalnie jakbym mogła dalej bym gniła 😁 ale za godzinkę jadę na chwilkę do firmy i z teściową do lekarza jakieś tam badania ma 🙂
odebrała mi szwagierka wyniki moczu i mam krwinki białe 6-10 nie wiem o co kaman 😮


moze lekka infekcja pecherza....to nie jest duzo ale nie powinno w ogole byc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
pammat napisał(a):
normalnie jakbym mogła dalej bym gniła 😁 ale za godzinkę jadę na chwilkę do firmy i z teściową do lekarza jakieś tam badania ma 🙂
odebrała mi szwagierka wyniki moczu i mam krwinki białe 6-10 nie wiem o co kaman 😮


moze lekka infekcja pecherza....to nie jest duzo ale nie powinno w ogole byc...


moze powtorz sobie to badanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Dzień dobry 😆 Wstałam wcześniej specjalnie żeby się odrobić zanim mąż wróci z nocki, bo mam załatwienia w starym przedszkolu, a tu proszę musiałam leżeć godzinę po śniadaniu, bo mały tak szalał po brzuchu, że aż mi się ciemno przed oczami zrobiło ! 🤨 Czasami tak mam !
Kupiłam sobie piżamkę do karmienia na targu w mieście zapłaciłam 45 zł, a szperając po allegro takie same są po 19 zł. Chyba zamówię jeszcze ze dwie z tej złości ! 😲

Daj mi linka do tych koszul, bo ja jeszcze nie mam, a sie zastanawiam jaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki ja już roladki z cielęciny mam zrobione tylko teraz sosik zagęszczę troszkę potem ziemniaczki ugotuję i obiadek gotowy!!!! zaraz zabieram się za ubieranie ale mi się nie chce i idę do siostry na kawę!!!! pozdrawiam gorąco!!! Weronika to niezłą masz obsługę i tak trzymać zdrowiej kobietko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
dziewczynki ja już roladki z cielęciny mam zrobione tylko teraz sosik zagęszczę troszkę potem ziemniaczki ugotuję i obiadek gotowy!!!! zaraz zabieram się za ubieranie ale mi się nie chce i idę do siostry na kawę!!!! pozdrawiam gorąco!!! Weronika to niezłą masz obsługę i tak trzymać zdrowiej kobietko

Roladki z cielęciny.... 😮 Ja wczoraj jadłam pizze a dziś pewnie dzień kanapkowy bo nie chce mi się wychodzić nigdzie. Kuchnia może po weekendzie będzie uzdatniona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
marika321 ja polecam ci to co meliska i wszystkim dziewczyną także octenisept na kikuta żeby odpadł też już to zakupiłam 🙂
sandroos a w którym szpitalu jesteś położną ?
weronika87 siedzisz na toalecie z laptopem jestem mega aparatka 😁
asiadudzika jak tobie narobiłam smaka z tymi goframi bo ja je robiłam w zeszłym tygodniu z bitą śmietaną ,malinami,kiwi,ananas,dżem,cukier puder itd.. 🤪
wyschło mi pranie dziewczyny 6 pralek ubrań jest tyle że po prostu padam i teraz jeszcze czeka mnie prasowanie i układanie 😮 o matkoooo 🤢

ja po takich kilku praniach i lataniu po schodach z tym praniem miałam później problem ze skurczami,więc uważaj kochana i nie przedźwigaj się.po schodach juz też wolniej chodzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
gosia20101 napisał(a):
Dzień dobry 😆 Wstałam wcześniej specjalnie żeby się odrobić zanim mąż wróci z nocki, bo mam załatwienia w starym przedszkolu, a tu proszę musiałam leżeć godzinę po śniadaniu, bo mały tak szalał po brzuchu, że aż mi się ciemno przed oczami zrobiło ! 🤨 Czasami tak mam !
Kupiłam sobie piżamkę do karmienia na targu w mieście zapłaciłam 45 zł, a szperając po allegro takie same są po 19 zł. Chyba zamówię jeszcze ze dwie z tej złości ! 😲

Daj mi linka do tych koszul, bo ja jeszcze nie mam, a sie zastanawiam jaka 🙂


wkleje ci bo mam nawet w obserwowanych aukciacj 🙂
koszulki do karmienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
dziewczyny, powiedzcie czy kupujecie dla Dzidziola wiecej body czy kaftaników? bo ja nastawialam sie na body, wydawalo mi sie wygodniejsze, ale szwagierka mówi mi ze musze miec chociaz kilka kaftaników, np do szpitala, bo na poczatk to strach podnieść główke dziecka, zeby ubrac body i kaftanik sie bardziej sprawdza. Sama teraz nie wiem, czy kupowac czy nie

Kochana ja Ci powiem z doświadczenia że dobrze jest mieć też i kaftaniki bo jak Ci się dzidzia (brzydko mówiąc) obsra to dopiero jest przebieranie.body przy wylewającej się kupie z pampersa oznacza przebieranie doszczętne.a my rodzimy w zimę i taki golasek to nam może zmarznąć szybko 🙂 z tego względu 'kupowego' dobrze jest mieć kilka kaftaników.body jest dobre bo zakrywa ładnie plecki ale przecież nasze dziecię siedzieć od razu nie będzie prawda? takie moje zdanie.


asiadudzika wez mi napisz prosze jasniej bo ja ciemna w tym temacie...
kaftanika uzywa sie ZAMIAST body, czy na body???? czy zamiast pajacyka? czy jak w ogole???

kaftanik jest zazwyczaj rozpinany z przodu i ma długi rękaw.body może być z długim i z krótkim a nawet na ramiączka co nie którzy nazywają 'rampers'.więc w zależności od tego jaką masz pogodę mozesz ubrać też body a na to kaftanik.co w przypadku wylanej kupy oznacza i tak dziecko rozebrane do rosołu tylko tyle że kaftanik pozostaje czysty...a pajacyk ma rękawki i nogawki (zaszyte na końcach).z nimi to różnie bywa bo czasami są ściślejsze i mogą funkcjonować same a czasami są bardzo luźne i wtedy można body np z krótkim rękawem pod spód założyć. jak już tak opisuje to są jeszcze śpioszki co pewnie znasz i wygodnie się pod nie zakłada body bo nic się nie zadziera i dziecku wygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...