Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nova no krece i krece tym srobokretem i konca nie widac 😮 A ile mi rozkminka instrukcji obslogi zajela 🤢
Usiadlam odpoczac, a dziecko zrobilo mi z brzucha dwie mega gule 🤔 w tym jedna w zebrach!!!
Uswiadomilamtez sobie, ze o 11 zjadlam 5ciasteczek popitych mlekiem, potem jakies jablko i niedawno ponownie piec ciasteczek 😮
Po mieso mialam isc i lipa, nie wyszlo. Szukam teraz przepis na jajka w sosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coq obcy jest dobry 🙃
rozmawiałam wczoraj z koleżanką z października jak pamiętacie leżałyśmy razem na sali ostatnio na patologi .. bo weszłam tam do nich i patrze od tylu dni cisza 😮 mówi że jakaś baba zaczęła obrażać dziewczyny które karmią sztucznym mlekiem i postanowiły przenieść się na mamusie.net... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
coq obcy jest dobry 🙃
rozmawiałam wczoraj z koleżanką z października jak pamiętacie leżałyśmy razem na sali ostatnio na patologi .. bo weszłam tam do nich i patrze od tylu dni cisza 😮 mówi że jakaś baba zaczęła obrażać dziewczyny które karmią sztucznym mlekiem i postanowiły przenieść się na mamusie.net... 😮


No dobry, dobry 😎
Ale babka, to znaczy jakas od nich, z pazdziernika, czy cos sie przypaletalo i sie wydziera i swoje racje wyglasza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
coq obcy jest dobry 🙃
rozmawiałam wczoraj z koleżanką z października jak pamiętacie leżałyśmy razem na sali ostatnio na patologi .. bo weszłam tam do nich i patrze od tylu dni cisza 😮 mówi że jakaś baba zaczęła obrażać dziewczyny które karmią sztucznym mlekiem i postanowiły przenieść się na mamusie.net... 😮


😮 😮 😮 😮 😮
Pam choć ją znajdziemy i inaczej z nią pojedziemy...tak po naszemu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
ja mam termin z usg teraz 25 grudnia i teoretycznie moze byc i taki bo to pare dni po terminie z okresu wiec jeszcze caały miesiac na brzuszku i cholestazy, gestazy itd na mnie czekają..

najbardziej martwie sie bo mam sobie sama robic zastrzyki w brzuch bo mam te wszystkie czasy krzepnięcia, krwawienia itd rozjechane i co w takim wypadku jak nie wroci do normy, jak rodzic, naturalnie i cesarka sie krwawi przeciez i mam stracha zeby nie kopnąc w kalendarz po porodzie

przynajmniej ty i lekarze jestescie tego swiadomi, bo ja np nie mam pojecia jaki mam czas krzepniecia.... 🤔
spoko, smiertelnosc okoloporodowa w polsce jest w granicach 0,1 promila, wiec masz male szanse na kojftniecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
coq obcy jest dobry 🙃
rozmawiałam wczoraj z koleżanką z października jak pamiętacie leżałyśmy razem na sali ostatnio na patologi .. bo weszłam tam do nich i patrze od tylu dni cisza 😮 mówi że jakaś baba zaczęła obrażać dziewczyny które karmią sztucznym mlekiem i postanowiły przenieść się na mamusie.net... 😮

ludzie chyba nie maja swoich problemow tylko swoje racje beda udowadniac innym na forach.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Nova no krece i krece tym srobokretem i konca nie widac 😮 A ile mi rozkminka instrukcji obslogi zajela 🤢
Usiadlam odpoczac, a dziecko zrobilo mi z brzucha dwie mega gule 🤔 w tym jedna w zebrach!!!
Uswiadomilamtez sobie, ze o 11 zjadlam 5ciasteczek popitych mlekiem, potem jakies jablko i niedawno ponownie piec ciasteczek 😮
Po mieso mialam isc i lipa, nie wyszlo. Szukam teraz przepis na jajka w sosie.


a myslalam ze tylko ja sie tak zdrowo odzywiam... 😉
nova - czekolada obalona - byla pyszna!!! mam jeszcze ciasteczka cytrynowe, ostatnio moje ulubione 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Holi dobrze że wszystko dobrze. Odnośnie czekolady z orzechami zarażacie zjadłam pół tabliczki. Ja mam szoka ze świętami bo cała rodzina spodziewała się że Wigilia będzie u nas tak jak zawsze. Jakby nie było 20 osób, zostali spuszczeni na drzewo przez moją teściową. Bo jakoś nie widziałam tego że ja po porodzie, maleństwo i pełno ludzi na chacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Holi dobrze że wszystko dobrze. Odnośnie czekolady z orzechami zarażacie zjadłam pół tabliczki. Ja mam szoka ze świętami bo cała rodzina spodziewała się że Wigilia będzie u nas tak jak zawsze. Jakby nie było 20 osób, zostali spuszczeni na drzewo przez moją teściową. Bo jakoś nie widziałam tego że ja po porodzie, maleństwo i pełno ludzi na chacie.

no raczej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Holi dobrze że wszystko dobrze. Odnośnie czekolady z orzechami zarażacie zjadłam pół tabliczki. Ja mam szoka ze świętami bo cała rodzina spodziewała się że Wigilia będzie u nas tak jak zawsze. Jakby nie było 20 osób, zostali spuszczeni na drzewo przez moją teściową. Bo jakoś nie widziałam tego że ja po porodzie, maleństwo i pełno ludzi na chacie.


no raczej ciężko byłoby u Was...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez ja juz znalzalam ;D hehhehe durna bździągwa;p hihi
nova a ty masz jakies foto emmy? albo wage czy dlugosc czy nic a nic? 😉 jak bedziesz pisac do gugi to zapytaj czy cesarka u niej planowana byla taka straszna jak ja maluja???? ;D powiedz ze agami sie teraz pyta heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
pammat napisał(a):

novaM no już idę tam kukać do nich co i jak 🙃 możemy świnie odszukać 😁

Co Wy znowu kombinujecie??? 😉
A ja wciągnęłam chińską zupkę i zaraz załączam odkurzacz niech też wciąga... 😜

to ja ide wstawiac zmieniaki, bo maz bedzie za pol godziny z pracy 🙃
nienawidze obierac ziemniakow tak swoja droga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
nova a ty masz jakies foto emmy? albo wage czy dlugosc czy nic a nic? 😉 jak bedziesz pisac do gugi to zapytaj czy cesarka u niej planowana byla taka straszna jak ja maluja???? ;D powiedz ze agami sie teraz pyta heheheh


Lalka ja nic nie mam...żadnego foto ani więcej info...
Pisałam jeszcze esa ale bez odzewu...więc czekam grzecznie bo napisała, że zdjęcie wyśle...no cóż...niech się nacieszą malutką i niech Guga wypocznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
pammat napisał(a):
solenizantka a ja nienawidzę wycierać naczyń umytych 🙃

ufff, ja mam zmywarke 🙃

to masz dobrze.. ;D my nie mamy miejsca taka mala kuchnia :PP oklaski nadrabiam hehe dzien w dzien....;D chyba jeszcze troche i dobijemy do chloe co? 😜 a swoja droga ostatnio admina zapytałysmy czy cie odwiesi ale chyba nie zauwazyl pytania;p bo przciez kara miala byc 3 dni a nie dozywocie;p chociaz widze lubisz byc wieczna solenizantka;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...