Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nasz jeden piesek tez ma bardzo rozwiniety instynkt macierzynski 🙂 Zawsze jak w domu pojawialo sie jakies mniejsze zwierzatko (maly kotek, swinka morska, szczeniak) to probowala go lizac i zawsze odganiala drugiego psa 😉 Takze mysle ze z dziciatkiem moze robic podobnie. A drugi piesek to glupek, bedziemy musieli na niego zwrocic wieksza uwage.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka, ja tez mam zawsze wiekszy wieczorem. Wydaje mi sie ze do wzdecia. Mozesz wziac sobie espumisan (bezpieczny w ciazy) i zobaczyc.
Chociaz kazdej kobiecie w innym czasie powieksza sie brzuszek, to panuje ogolna teoria ze w pierszej ciazy jest to pozniej (u mnie bylo to ok 11tc), a w kazdej kolejnej ciut wczesniej.

Poza tym jak bedzie widac to chyba fajnie, co? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez tak miałam ale od tygodnia zaje... jazda sie zaczęła czego NIKOMU nie zycze 🙂
Ja biore Espumisan w kropelkach dla dzieci i działa 🙂 brzuch wieczorami na 5 miesiac wygladał a teraz juz tylko 3 🙂 Dla mnie to szok bo brzusz zawsze miałam plaski a teraz juz biodróweczki - przez powiekszona macice- niestey odłzylam na lapsze czasy... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera to not good Ula 😠 😠 😠
Lekarz powinien pocieszać i podtrzymywać na duchu, a nie dołować i zapewniać kolejne dni niepewności 😠 😠 😠

Nie wiem co napisać...brak mi słów normalnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka mamuśki 🙂
Ratunkuuuuu potrzebuję 🤢
Przed jutrzejszym usg mam zaje....go stresa 😠 Tak jak przed pierwszym lotem samolotem ... coś okropnego żołądek staje mi dęba 😠 😠 😠
Strasznie to przeżywam , a boję się jeszcze bardziej 🤢
Myślę, że jak jutro wszystko będzie ok to się na tej kozetce rozpłaczę 🥴

Tak wiem...marudzę...wybaczcie mi proszę 🥴

A jak Wam dzionek minął ?

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ula - nie przejmuj sie to zwykly cham, pewnie mu nie staje i zazdrosci, bo sam nie moze nic splodzic... 😜 Mozesz zglosic jego zachowanie do izby lekarskiej. Bedzie musial sie tam z tego tlumaczyc przed sadem kolezenskim. wiem ze pewnie teraz chcesz z nim miec jak najmniej wspolnego, ale gdybys kiedykolwiek poczula taka potrzebe, to wiedz ze jestes tu gora i jestes chroniona prawem, a jego zachowanie jest conajmniej nieetyczne i tym samym niezgodne z kodeksem etyki lekarza.

Marzenakamil - jutro na pewno bedzie wszystko dobrze, i bedziesz plakac ale ze szczescia!!
Napisz jak wrocisz jak bylo i ile mm ma dzidzius 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis bylam na zakupach zeby poprawic sobie humor.Nie pochodzilam za wiele zeby sie nie nadwyrezac, ale kupilam sobie buciki i ksiazke Nicolasa Sparksa (takie romansidlo 🙂) Dzis juz na szczescie nie mam zadnych zoltych sluzow 🙂 i brzuszek nie boli, tylko raz na jakis czas taki delikatny skurcz 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masakra dziewczyny co to była za noc 🤢 !!!!!
Głupoty mi się same śniły aż się z łzami obudziłam dwa razy w nocy 🥴
Dzięki Chloe za dobre słówka 😉
Tak jakoś dziwnie spokojnie się dzisiaj czuję...mam nadzieję, że to nie oznacza ciszy przed burzą 🤨

Do 14-tej jeszcze sporo czasu więc muszę się zrelaksować 🙂

Miłego dzionka Wam życzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂

dołączam do Was 😁

przedwczoraj byłam u ginekologa, zrobiła mi USG, i wyszło, że jestem w 6 tygodniu 0 dniu 🙂 a moja maleńka kruszynka ma 4mm 🙂 🙂 🙂 muszę teraz porobić sobie jakieś badania i umówiona jestem ok 15 maja 🙂

ale się cieszę 🙂 to nasze pierwsze dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaagaaa napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂

dołączam do Was 😁

przedwczoraj byłam u ginekologa, zrobiła mi USG, i wyszło, że jestem w 6 tygodniu 0 dniu 🙂 a moja maleńka kruszynka ma 4mm 🙂 🙂 🙂 muszę teraz porobić sobie jakieś badania i umówiona jestem ok 15 maja 🙂

ale się cieszę 🙂 to nasze pierwsze dziecko 🙂


Super witam serdecznie i gratuluję 🙂

Ciekawe czy ktoś jeszcze dołączy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulka napisał(a):
🤪
fajjnie ja jestem jeszcze w stanie bardzo płaczliwym po wczoraj mi trauma została, wiec przeplakalam caly wieczor nawet na you can dance haha! mam nadzieje ze to przez hormony dzis wybieram sie do innego lekarza bo musi mi ktos dac zaswiadczenie o ciazy bo nie chcial mi dac a musze dzis zaniesz do pracy juz szef od rana dzwoni, porazka..
ale śniło mi sie usg, widac bylo dzieciatko i biło serduszko 🙂 nie wiem dla kogo to przepowiednia może dla Ciebie Marzena?(czy tak wogole masz na imie??)


Hejka 🙂
Ja też ostatnio płakałam jak małe dziecko na jakimś show w tv 😜

Trzymam za Ciebie kciuki Ula żebyś trafiła na lekarza z powołania i żebyś już spokojna była 😘

No i tak właśnie mam na imię ale za bardzo nie przepadam za nim więc zmieszałam moje imię z Moim przyszłym "małżonem" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka bardzo mi przykro... to jest właśnie polska rzeczywistość... niestety ja miałam przeboje nawet chodząc prywatnie do ginekologa, babka okazała się naciągaczką... trzymam za Ciebie kciuki..

ja też dzisiaj dziwne sny miałam... mam też upławy, ale to praktycznie od początku ciąży, żółtawe, intensywny zapach, miałam tez swędzenie... czy to normalne?
zapomniałam zapytać o to lekarza, byłam w takim szoku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny czy Wy już stosujecie kremy na rozstępy?? macie jakąś dietę? ćwiczycie? kurcze ja nic nie wiem na temat ciąży... wczoraj pożyczyłam od siostry książkę matka i dziecko, muszę się dokształcić 🙂 tylko książka jest z 1997 roku, ciekawe, czy nie są tam jakieś "przeterminowane " rady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do mdłości to niestety ale męczą mnie bardzo. wczoraj cały dzień 😞 na jedzenie nie mogę patrzeć, wmuszam w siebie chociaż troszkę dla mojej kruszynki.

chodzić nie mogę bo jest mi niedobrze, telewizji oglądać nie mogę bo jest mi niedobrze, leżenie mi trochę pomaga, chociaż co trochę muszę zmieniać pozycję.

całe szczęście, że jeszcze nie chodzę do pracy. zostało mi 2 miesiące studiów: dziennych i podyplomowych. na uczelnię i od męża wyjeżdżam dopiero 6 maja. mam nadzieję, że do tego czasu moje nudności się uspokoją 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...