Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
chloe napisał(a):
pammat napisał(a):
no ja już mam pare bodziaków,nowych i z lumpa i czapeczkę spodenki i spioszki mam już podgrzewacz do butelek polecam tommee tippee każda butelka wejdzie i jest super i mam już 2 smoczki 0+ i szczotke do włosów ze świńskim włosiem tak pomalutku kolekcjonuje 🤪


pammat - butelki avent tez wejda? bo dostalam u mojej gin zestaw taki gratisowy i tam byly buteleczki avent, a mama mi mowila ze do tego trzeba specjalny podgrzewacz tez avent. moze dostane go w spadku, od jej kolezanki 😉



chloe figa nie!!!! niepowiem co to znaczy po wlosku dokladnie ale tak troszke wulgarnie to co my kobietki mamy po miedzy nogami
lakator od mamy dostane, nie uzywany, lozeczko tez od rodzicow po braciszku moim. a wozek obiecali kupic dziadkowie dzidziusia.
my to w ogole musimy remont naszej sypialni zrobic bo tam bedzie pokoik ale z tym jeszcze spokojnie czekamy do konca wakacji. tak samo z ciuszkami. kupowac bedziemy na pewno nowe, ale nie jakies firmowe.

novaM - mam liste imion dla ciebie:
Awra, Abba, Figa, Nesca, Bajka, Tequila. Jak chcesz wiecej to pisz, wybralam narazie te najciekawsze 🙂

witam nowy brzuszek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
@ Chloe -> listę prowadzę ależ owszem ale to będzie nowy całkiem wątek tylko dla tabelki 😉
Już mogę linka wkleić więc obiecuję, że do końca tygodnia już będzie 😉

Tylko mam prośbę do nowych brzuszków grudniowych...zgłoście się proszę w wątku "spis grudnióweczek" razem z datą porodu z OM , jeśli już znacie to płeć maluszka i jakie imiona chcecie dla Waszych dzieciaczków 😉

Po ok 25/30 tyg. będę uzupełniać terminy z usg bo wtedy już się raczej będą trzymać sztywno 😉



Dziękuję Wam za podpowiedzi co do imiona dla suni ale wiecie co...szczeniaczki mają już tatuaże i moja sunia ma nr 007 🤪 🤪 🤪

I myślę, że będzie...BOND'I 😎 😎 😎

Co Wy na to 🙃 ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
@ Chloe -> listę prowadzę ależ owszem ale to będzie nowy całkiem wątek tylko dla tabelki 😉
Już mogę linka wkleić więc obiecuję, że do końca tygodnia już będzie 😉

Tylko mam prośbę do nowych brzuszków grudniowych...zgłoście się proszę w wątku "spis grudnióweczek" razem z datą porodu z OM , jeśli już znacie to płeć maluszka i jakie imiona chcecie dla Waszych dzieciaczków 😉

Po ok 25/30 tyg. będę uzupełniać terminy z usg bo wtedy już się raczej będą trzymać sztywno 😉



Dziękuję Wam za podpowiedzi co do imiona dla suni ale wiecie co...szczeniaczki mają już tatuaże i moja sunia ma nr 007 🤪 🤪 🤪

I myślę, że będzie...BOND'I 😎 😎 😎

Co Wy na to 🙃 ???


Czekamy z niecierpliwoscia na liste 🙂

Bondi - fajnie, kotkie i zwiezle, dobrze bedzie sie wolac. Ciesze sie tez ze zdecydowalas sie na pieska z rodowodem. Z doswiadczenia powiem ci ze z takimi jest mniej problemow w przyszlosci.
To kiedy odbierasz Bondi? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Myśle ze przypadek (albo przeznaczenie) sam/o Ci podpowiedział/o imię 🙂


Być może chociaż muszę przyznać, że matka się do mnie bardziej kleiła niż moja Bondi 😜
Właścicielka uznała, że to dobry znak, że matka od razu do mnie podeszła...a byłam z koleżanką, która sama ma malamuty w domu i myślałam, że konkurencję mieć będę hihi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chloe ja już bym ją z chęcią wzięła ale musi mieć skończone 7 tyg. więc muszę czekać do soboty...chyba, że już właścicielkę w piątek wieczorem pomęczę heh 😉

Co do tabelki to tak jak pisałam, czekam na "podpisanie listy" hihi żebym nie zapomniała o żadnym brzuszku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj ależ ja nieogarnięta... zapomniałam się przywitać z nowymi koleżankami więc...WITAM SERDECZNIE 🙂

Co do mojego byłego Wanilia to w skrócie - chu* mu w du** 😜
Sorki za słowa ale inaczej się nie da !!!
Dzwonił jakiś tydzień temu i chciał kompromisu...powiedziałam, że musi się grubo starać żeby mnie odzyskać, a on co???
Hehehe no jak myślicie 😉 ???
Nie mogło być inaczej ...nie odezwał się ani nic nie napisał do tej pory...więc nie wiem co wg niego znaczy starać się o kobietę hahaha 😁
Dzisiaj go musiałam z gg usunąć bo już mam dosyć czytania jego daremnych opisów typu "spierdo**ne życie bo komuś się wydaje, że jest mądrzejszy od wszystkich"...oczywiście to o mnie mowa więc nawet nie chce mi się na te dziecinne zachowanie patrzeć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Jakby mial na imie Piotr to bym jeszcze pomyslala ze to byly maz mojej przyjaciołki... to samo głupkowate, dziecinne zachowanie ...typu jakies durne, puste opisy na gg.... 😠


Hehe no widzisz żałosne ale co zrobić...ja mam wyj**ne na o co on robi i pisze 🙃
Tym potwierdza tylko to, że nie dojrzał do życia w rodzinie i to była chyba pierwsza dobra decyzja w jego życiu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wreszcie nareszcie spadło kilka kropel deszczu i nie świeci słońce 😁 😁 😁 może choć przez godzinkę będzie czym pooddychać 🙂

NovaM super że się zdecydowałaś 🙂 Bondi sliczne imię 🙂 I podziwiam 🙂 Mnie mąz też podgadywał o pieska ale ja nie jestem na tyle odważna no i warunki słabe. Jednak do bloku to trochę mi szkoda. Poczekamy może kiedys będzie dom to i pies 🙂. My kiedyś tam najprawdopodobniej będziemy miec albo berneńczyka albo własnie labradora bo mamy dobre źródła 😁. Ale na razie mówię nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe http://allegro.pl/podgrzewacz-elektryczny-tommee-tippee-nowy-model-i1647029152.html do niego każda butelka wchodzi tommee tippee ma największe butelki i aventa w porównaniu do ich firmy są wąskie więc spokojnie aventa są dobre bo są anty kolkowe 🙂 dobry wybór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wcale nie zawsze jest dobrze brać psa z hodowli bo oni tam różne rzeczy robią ojciec z córką np. i takie krzyżówki ja miałam z hodowli doga de bordo i co tylko 5 lat żył bo miał wodobrzusze i marskość wątroby więc wcale tak nie jest że pies z hodowli z rodowodem jest lepszy od takiego bez
Ja jestem takiego zdania a psów trochę już miałam 🙂
u mamy mam mopsa i posokowca bawarskiego a u siebie yorka co ma1,5 kg 🙂 więc ja kocham pieski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat masz racjie mi na 18 urodzinu rodzice kupili bernardyna z hodowli z rodowodem zyl 3 lata przerosniete serce chociaz w klinice weterynari w poznaniu mi powiedzieli ze z taka wada i tak dlugo zyl i u duzych ras taka wada sie zdarza piekny byl i bardzo kochany wygladal dosc groznie bo duzy a dzici male mogly mu raczki wkladac do pyska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):

i tak pozatym to kusicie tym psem .. ja chce miec, ale mieszkam w bloku, ale chociaz malutkiego...ale to i tak w bloku mieszkam, bedzie sie meczył..


Ulka, ale pomysl. jak wezmiesz jakiegos pieska ze schroniska to na pewno bedzie mu 1000 razy lepeij w mieszkaniu niz tam w schronisku... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ulka malutkiego ja mam yorka ma 1,5kg i jest malusi i wcale się nie męczy a też mieszkam w bloku 🙂 Prawda jest taka że każdemu psu jest dobrze wszędzie jeżeli ma normalnych właścicieli nie zależnie od miejsca i od wielkości mieszkania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
"spierdo**ne życie bo komuś się wydaje, że jest mądrzejszy od wszystkich"...??? hahahahahha
chyba mu sie pomylilo cos, bo to ty bedziesz miala zycie odwrocone do gory nogami za 6 miesiecy, jemu co sie takiego zmieni, bedzie musial tylko placic kase i pozatym nie musi siedziec w domu i opiekowac sie dzieckiem przez nastepne kilka lat, moze imprezowac, walic gaz, byc dalej nieodpowiedzialny i wolny od obowiazkow, najlepiej odwrocic kota ogonem, zrzucic wine na kogos innego i płakac ze teraz ma same problemy przez ciebie, tylko ze to ty latasz i wszystko odwołujesz
chyba chce cie wziasc na litosc, jeszcze dojdzie do tego ze jego rodzice beda do ciebie dzwonic i prosic, wroc do niego bo mu zycie zmarnowałas! nie moze sie pozbierac biedny
i tak pozatym to kusicie tym psem .. ja chce miec, ale mieszkam w bloku, ale chociaz malutkiego...ale to i tak w bloku mieszkam, bedzie sie meczył..



nie chce nikogo oceniać, ale z reguły jest tak, ze wina lezy po obu stronach. My znamy tylko jedna wersje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
novaM pisalas ze niemieckie kosmetyki dla dziecka kupowalas ... a podpowiesz jakie??? ja czesto tez do niemiec smigam i moze warto bylo by popatrzec ale jak sie nie wie to tyle tego ze nie wiadomo co brac:P


Hej 🙂
Kupowałam wcześniej kosmetyki firmy PENATEN, wiem, że w PL też są ale jednak niemieckie są o niebo lepsze i wydajniejsze 😉
Parę lat temu wypróbowałam na sobie kosmetyki "BEBE young care" i...rewelacja 🤪

Jeszcze nie wiem na co się zdecyduję, muszę postać trochę przy półkach 😜

Jedynie czego jestem pewna już dzisiaj to:
JOHNSON’S® Baby łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3 w 1 🤪

Używałam tego płynu do 3 roku życia Oli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):

nie chce nikogo oceniać, ale z reguły jest tak, ze wina lezy po obu stronach. My znamy tylko jedna wersje....


Każdy pisze co myśli bo przecież ma takie prawo...
Ja nie piszę o sobie żeby mnie ktoś żałował bo to mi do szczęścia nie jest potrzebne...
I taki urok forum niestety, że poznaje się tylko jedną wersję, czyż nie 😉

Ja wiem swoje i dla mnie to się liczy, że mogę z podniesioną głową chodzić i bez skrupułów patrząc w oczy mojego dziecka powiedzieć jakim ciulem jest jego ojciec 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):

nie chce nikogo oceniać, ale z reguły jest tak, ze wina lezy po obu stronach. My znamy tylko jedna wersje....


Każdy pisze co myśli bo przecież ma takie prawo...
Ja nie piszę o sobie żeby mnie ktoś żałował bo to mi do szczęścia nie jest potrzebne...
I taki urok forum niestety, że poznaje się tylko jedną wersję, czyż nie 😉

Ja wiem swoje i dla mnie to się liczy, że mogę z podniesioną głową chodzić i bez skrupułów patrząc w oczy mojego dziecka powiedzieć jakim ciulem jest jego ojciec 🤪


no oczywiscie ze kazdy ma swoja wersje. ja poprostu dziwie sie, ze inne dziewczyny tak zdecydowanie kogos potępiają nie znając faktów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...