Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

no tyle mi lekarz kurcze powiedzial ja sama w strachu jestem przytylam tylko 3 kilo i co moje dziecko by tyle wazylo !!! masakra jak mam urodzic 5 kilowe dziecko to szok!!!! no co niby taki olbrzym a czuje bardzo slabe pojedyncze ruchy a powinien juz solidnie kopac no choc to lozysko z przodu jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Hihihi chłopaki rządzą w grudniówkach 😉
aaagaaa gratuluję Macieja 😉

A wszystkim innym dobrej nocki życzę 😘


dziękuję dziekuję 🙂 przez 3 tygodnie do brzuszka zwracaliśmy się "Zuzia" 🙂 teraz trzeba synka przeprosić za to że był dziewczynką przez trochę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂

a ja po wizycie 🙂 i tak, jeśli chodzi o ruchy to mam prawo ich nie czuć jeszcze nawet 3 tygodnie. Z dzieciątkiem wszystko jest dobrze 🙂 zmierzyć się nie dało, bo fikało mocno 🙂 tylko główka dała się zmierzyć 😁 4,5cm średnicy 🙂 i mam 4 piękne zdjęcia: na jednym główka, na drugim kręgosłupek malutki, na trzecim brzuszki i rączki, a na czwartym .... siusiaczek 😁 😁 😁 czyli już nie dziewczynka, jak było 3 tygodnie temu 🙂 teraz mamy ewidentnie sfotografowane, że to chłopiec 🙂 czyli Maciej 🙂 🙂 🙂

a jeśli chodzi o wyniki krwi, to obniżyła mi się hemoglobina mimo że cały czas w normie jest i mam zażywać Ascofer 2 razy dziennie po 1 tabletce.

i ogólnie pani doktor powiedziała, że wszystko bardzo dobrze się rozwija i dzidziuś jest zdrowy 🙂

no to gratuluję Maciusia 🙂 swoją drogą ciekawe ile doktorków zmieni jeszcze zdanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂

a ja po wizycie 🙂 i tak, jeśli chodzi o ruchy to mam prawo ich nie czuć jeszcze nawet 3 tygodnie. Z dzieciątkiem wszystko jest dobrze 🙂 zmierzyć się nie dało, bo fikało mocno 🙂 tylko główka dała się zmierzyć 😁 4,5cm średnicy 🙂 i mam 4 piękne zdjęcia: na jednym główka, na drugim kręgosłupek malutki, na trzecim brzuszki i rączki, a na czwartym .... siusiaczek 😁 😁 😁 czyli już nie dziewczynka, jak było 3 tygodnie temu 🙂 teraz mamy ewidentnie sfotografowane, że to chłopiec 🙂 czyli Maciej 🙂 🙂 🙂

a jeśli chodzi o wyniki krwi, to obniżyła mi się hemoglobina mimo że cały czas w normie jest i mam zażywać Ascofer 2 razy dziennie po 1 tabletce.

i ogólnie pani doktor powiedziała, że wszystko bardzo dobrze się rozwija i dzidziuś jest zdrowy 🙂

no to gratuluję Maciusia 🙂 swoją drogą ciekawe ile doktorków zmieni jeszcze zdanie 😁


z chłopaka to już ciężko będzie zmienić zdanie 🙂 bo usunąć ptaszka się nie da 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
CZesc dziewczyny 🙂
Ja mam od wczoraj wrazenie jakbym miała dostac okres. Stale latam do kibelka sprawdzac czy przypadkiem nie dostałam. Wpadne w paranoje 😉 A poza tym to na obiad nalesniki z dzemem truskawkowym i zupa"biała".

ja kilka tygodni temu też miałam takie bóle jak na okres i więcej dziewczyn też, więc się nie martw - to chyba normalne, ciągle tam coś rośnie i się rozciąga 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂

a ja po wizycie 🙂 i tak, jeśli chodzi o ruchy to mam prawo ich nie czuć jeszcze nawet 3 tygodnie. Z dzieciątkiem wszystko jest dobrze 🙂 zmierzyć się nie dało, bo fikało mocno 🙂 tylko główka dała się zmierzyć 😁 4,5cm średnicy 🙂 i mam 4 piękne zdjęcia: na jednym główka, na drugim kręgosłupek malutki, na trzecim brzuszki i rączki, a na czwartym .... siusiaczek 😁 😁 😁 czyli już nie dziewczynka, jak było 3 tygodnie temu 🙂 teraz mamy ewidentnie sfotografowane, że to chłopiec 🙂 czyli Maciej 🙂 🙂 🙂

a jeśli chodzi o wyniki krwi, to obniżyła mi się hemoglobina mimo że cały czas w normie jest i mam zażywać Ascofer 2 razy dziennie po 1 tabletce.

i ogólnie pani doktor powiedziała, że wszystko bardzo dobrze się rozwija i dzidziuś jest zdrowy 🙂

no to gratuluję Maciusia 🙂 swoją drogą ciekawe ile doktorków zmieni jeszcze zdanie 😁


z chłopaka to już ciężko będzie zmienić zdanie 🙂 bo usunąć ptaszka się nie da 😜

no fakt 😁 ale można pomylić z pępowiną 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂

a ja po wizycie 🙂 i tak, jeśli chodzi o ruchy to mam prawo ich nie czuć jeszcze nawet 3 tygodnie. Z dzieciątkiem wszystko jest dobrze 🙂 zmierzyć się nie dało, bo fikało mocno 🙂 tylko główka dała się zmierzyć 😁 4,5cm średnicy 🙂 i mam 4 piękne zdjęcia: na jednym główka, na drugim kręgosłupek malutki, na trzecim brzuszki i rączki, a na czwartym .... siusiaczek 😁 😁 😁 czyli już nie dziewczynka, jak było 3 tygodnie temu 🙂 teraz mamy ewidentnie sfotografowane, że to chłopiec 🙂 czyli Maciej 🙂 🙂 🙂

a jeśli chodzi o wyniki krwi, to obniżyła mi się hemoglobina mimo że cały czas w normie jest i mam zażywać Ascofer 2 razy dziennie po 1 tabletce.

i ogólnie pani doktor powiedziała, że wszystko bardzo dobrze się rozwija i dzidziuś jest zdrowy 🙂

no to gratuluję Maciusia 🙂 swoją drogą ciekawe ile doktorków zmieni jeszcze zdanie 😁


z chłopaka to już ciężko będzie zmienić zdanie 🙂 bo usunąć ptaszka się nie da 😜

no fakt 😁 ale można pomylić z pępowiną 🙃


na tym zdjęciu jest ewidentnie widoczne, że to nie pępowina 🙂 więc już się nie zmieni myślę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co zmartwilam sie co do tego ze doriana mi mowi ze moje dziecko to olbrzym bo wazy juz jak bym byla w 22 tyg czyli 341 w przyblizeniu kurde jak tak dalej bedzie to 5 kilowe dziecko bede rodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
wiecie co zmartwilam sie co do tego ze doriana mi mowi ze moje dziecko to olbrzym bo wazy juz jak bym byla w 22 tyg czyli 341 w przyblizeniu kurde jak tak dalej bedzie to 5 kilowe dziecko bede rodzic

holi Ty jak zwykle na zapas się martwisz ( ups jak my wszystkie 🙃 ), będzie dobrze, może teraz troszkę podgoniło, a później będzie wolniej przybierać 🙂 moja bratowa urodziła dziecko 4,5 kg, a ma jakieś 152 cm wzrostu i 48 kg i wiesz jakie było malutkie 😮 fakt, że już przerosła mamusie, ale ma już 13 lat 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aagaaa: gratuluję synka 😆 no i cieszę się że u ciebie wszystko ok 🙂
Ja już stresa mam co do mojej jutrzejszej wizyty i nie mogę się doczekać 13.40 😉
Zobaczymy, może mi też jutro potwierdzą płeć czyli parkę jak na ostatniej wizycie .
Dobrej i spokojnej nocki mamy do jutra 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blizniaki2 napisał(a):
aagaaa: gratuluję synka 😆 no i cieszę się że u ciebie wszystko ok 🙂
Ja już stresa mam co do mojej jutrzejszej wizyty i nie mogę się doczekać 13.40 😉
Zobaczymy, może mi też jutro potwierdzą płeć czyli parkę jak na ostatniej wizycie .
Dobrej i spokojnej nocki mamy do jutra 🙂 🤪

trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę 🙂 tyle szczęścia na raz i jeszcze parka, oby się to potwierdziło 🙂
a bliźnięta jedno czy dwujajowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi ty sie tak nie martw.. bo to ja sie martiwlam ze moje jest za malutkie.... tylko ze z niektorych pomiarow glowki kosci udowej obwodu brzuszka to on nie ma 20 tygodni tylko 18 albo 19 wiec widzisz ogolnie jest malutki... bo juz odpoczatku mi mowili ze ciaza jest pozniejsza przez dlugie cykle... wiec twoj na bank dobrze wazy 🙂)) i wcale nie musi byc olbrzym... to roznica 2 łyzeczek cukru miedzy nimi.. glowa w gore 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
[[color=blackholi][/color]/b] proszę się nie martwić tylko cieszyć że rośnie
[/[color=blacaagaaak][/color]b] gratuluje synka
trochę ich juz tu mamy
ja też się wybieram na badanie krwi ale w przyszłym tygodniu bo ostatnie miałam w maju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ulka skąd ty wytrzasłaś aligatory 😁
twoje sny rozkładają mnie na łopatki 🙂
ja wczoraj wziełam pierwszą dawkę leków na upławy to jakaś totalna masakra jak się rano obudziłam
a oprócz tego to tak jak Basia magnez i kwas foliowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny
ula: hi hi hi ale się uśmiałam to zupełnie jak bym mojego słyszała, oni się martwią i to nie wiesz jak bardzo.
My po prostu panikujemy i od razu zaczynamy wylewać swoje obawy, oni zaś zawsze ukrywają zło a żartują z nami by nas rozbawić odciągnąć od złych myśli i tyle.
Pomyśl kto ich pocieszy jak oni się martwią? nie przyjdą do nas by nas nie martwić, wyobrażasz sobie jacy muszą być twardzi!!! -Bez skojarzeń hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...