Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WITAMWŁASNIE WRÓCIŁAM PO URLOPIE W PL,LOT TRAGICZNY-NA SZCZĘSCIE JUZ NIE WYBIERAM SIE NIGDZIE AŻ DO PRZYSZŁEGO ROKU JAK JUZ MALUSZEK BEDZIE NA ŚWIECIE.JAK SIE CZUJECIE DZIEWCZYNY???? MACIE JAKIES "NOWE" DOLEGLIWOŚCI ZWIĄZANE Z OSTATNIM NASZYM TRYMESTREM????POZDRAWIAM SERDECZNIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Witam!
Zombi wlasnie sie obudzilo!!!
Wykonczona do granic mozliwosci, z brakiem koncentracji i mozliwoscia zrobienia czegos sensownego poszlam spac przed polnoca...Ale pytam - PO CO? -> kolejna meczarnia !! Moze o 4 usnelam? Boje sie nocy 😮


Ditto...
Wstawałam niezliczoną ilość razy, tyleż samo sie przewracałam z jednego na drugie bolące biodro 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzucholki 🙂
marika sie melduje po dłuższej przerwie 🙂 przeporowadzilam sie w koncu do własnego gniazdka opuscilismy dom rodzinny ale nie daleko mamy do mamusi 🙂 po małych remontach wielkich porzadkach w koncu na relaxie 🙂 podgladalam was czesto ale zawsze brak czasu i sil do pisania 🙂

mialam oststnio infekcje drog moczowych co nie jest dla nas jakas nowoscia 🙂 ciagle ktoras ma bakterie i dostalam tableki ziołowe FEMISEPT URO bardzo mi pomogly wiec i wam polecam jesli macie jakis problem z bakteriami w moczu , po tygodniu tableteki oraz picia żurawiny wyniki ogolne moczu wyszly super 🙂

milej niedzieli wam zycze brzuchalki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja już po kościele, czekam na obiadek, a tak mi w brzuchu burczy, ale cóż... muszę wytrzymać, stosuję się do diety Holi, a tam ważne przerwy między posiłkami i nie podjadanie 😠 więc czekam do 15
Coquelicot ja często jak w nocy wstaję na siusiu, to później ze 2 godziny spać nie mogę i się wiercę, a że ja nawet co godzinkę się budzę to rano jak cień 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Candys dobrze, że już jesteś u siebie, ja też ostatni lot wspominam jak koszmar, ale mam nadzieję, że chociaż pobyt się udał 🙂

Beata u nas też piękna, letnia pogoda i nie narzekaj... za kilka dni będziemy tęsknić za słoneczkiem, a w grudniu to już nie wspominam... cudowna pogoda na spacerki... a my będziemy pchać nasze dzidzie przez zaspy 🙃

Marika gratuluję własnego kąta 🙂 czyli dzidzia od razu na swoje...super 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guga ciebie przynajmniej cos boli 😉 , Meliska Ty przynajmniej na siusiu biegasz... a ja? Nic, klade sie wykonczona, z ogromna ochotoa pospania sobie. A tu sie nie da! 😮
Marika gratuluje udanej przeprowadzki. Zagladaj do nas w maire mozliwosci.
Candys dobrze, z elot przezylas i szczesliwie dolecilas 🙂
Beatka we Francji tez lato, tylko, ze ja sie z niego ciesze, bo je kocham 😆 Ale o makaroniku domowym to moglas juz nie pisac...

Czekam na malzona, mamy do parku pojechac. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane no u mnie ok popołudnie!!! BEATKA dzięki włożyłam mięso do ciepłej wody i zaraz miałam rozmrożone heheh i też miałam dziś gulasz pyszny mi wyszedł!!!
MELISKA powiem ci że ja między posiłkami staram się nie jeść ale myślisz że mi to wychodzi pozwolę sobie bezkarnie na jabłko czy na gruszkę ale to tak w odstępach godzinnych żeby się nadmiar cukru nie skumulował przed kolacją!!! hehehe
Ja dziś byłam u mamy na herbatce i teraz jadę do koleżanki na kawkę i odebrać łóżeczko!!!! Tylko na razie schowam je nie będę jeszcze rozkładać rozłożę w listopadzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzucholki kwiatek zyje nawet kolorów nabrał czyli nie jest źle 😁
ja dzisiaj zaszalałam na allegro i kupiłam kosmetyki ręczniki nożyczki pieluszki i masę innych rzeczy dla dziecka i dla siebie parę do szpitala i do domku także teraz będę czekać na przesyłkę po za tym pogoda super mój małżonek w końcu wrócił ale i tak mam brak dostępu bo chłopaki go przejeli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny ja chora grypa ... obiad mi dziś" teściowa" przywiozła ( pierogi i od razu w woreczkach do zamrożenia więcej i dostałam tez od Niej Tonikę ciążówkę taka w stylu retro ale ładna i zapytała czy moze przywlec mi trochę rzeczy z wnuka koleżanki bo nie wie czy chce używane miło ze zapytała o taki szczegół a i odkurzyła mi w pokoju haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guga no oby nie w ciazy to sto lat 😁
Doczekalam sie malzonka i pojechalismy do parku. Co prawda przerwal mi joge, ale szybciuchno wciagnelam letnia sukienke i myk. No bylo urokliwie, troche na lawce w goracym sloncu, potem na trawie sie wylezelismy. Park jest na wzgorzu, cale miasto i wulkany mozna podziwiac no i ten kontakt z trawa 😆
Posililam sie swiezym wiejskim chlebem i zabieram sie za przygotowanie kolacji.

Aga to Ty tez jestes z nauczycielskiej rodziny 🙂 Twoja mama chyba biologii uczy, jak dobrze pamietam. Moja uczyla matematyki, teraz siostra ciagnie te tradycje. 😜
Weronika gratuluje "tesciowej", zdaje sie, ze super jest babka 😆 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki !
Wróciłam z popołudniowego spaceru 😆 jest taka piękna pogoda, że szkoda było jej nie wykorzystać. Nazbierałam kasztanów i liści i za chwilkę będę suszyć na przyszły rok 😆 jakbym jednak wróciła do pracy to się przydadzą 🙂 Zrobiłam dzisiaj pyszny obiadek de vollajki 😆 mniam pyszny przepis ściągnęłam z WIELKIEGO ŻARCIA ! Rewelacja 😆
Mój M pichcił przed chwilka ciasto krówkę, bo moje dwa które upiekłam wczoraj zostały połknięte - szarlotka i takie jednogarnkowe ciasto z przyprawa korzenną i jabłkami ! mniam ! Uwielbiam piec a potem zjadam po kawałku ciasta i mam już dość 😆
Rubi - Twoje chłopaki to maja pomysły, aż parsknęłam śmiechem na wieść o nowym kibelku z kwiatka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot tak, moja mama biologii uczy i podyplomowe robiła z WOSu, więc WOS też uczy. bo to mała szkoła jest to żeby etat miała. a uczy w gimnazjum 🙂

Gosia to fajnie, że dzisiaj na spacerku byłas, pogoda była piękna 🙂 🙂 🙂 a narobiłaś mi takiego smaka tymi ciastami, że masakra 😉

Weronika to wychodzi na to, że babcia Twojego dziecka to w porządku kobieta, oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...