Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
novaM napisał(a):
...echh...aż mi się świąt zachciało 🤪

oooj tak, ja rowniez czekam na swieta, szczegolnie ze w tym roku liczymy na mega PREZENT w postaci dzidziusia!! 🙂 🙂 🙂
Juz niedlugo, bo po wszystkich swietych wszedzie pewnie beda staly choinki i zrobi sie juz coraz bardziej swiatecznie! 🙂
A tak poza tym to dzien dobry brzuszki, ja niedawno wstalam 🙂
Maz w pracy do 12 a potem robimy cos na nasza rocznice slubu 🤪
Pammat jak wspominasz wczasy? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
arleta3razy napisał(a):
guga a mi lekarz tez powiedział ze mam krótką szyjke co to dokładnie znaczy dla mnie ?? bo czytalam na foryum ze urodze wczesniej
ps przepraszam ze się wtryniłam wam w watek
ja jestem na czerwcówkach wiec jak mzoesz to mi odpowiedz bardzo prosze


tak, to znaczy kochana ze wystepuje grozba przedwczesnego porodu... szczegolnie przy takim obciazeniu jakie ty bedziesz miala.... leżenie, dla ciebie i duzo oszczedzania, nie strasze ale uprzedzam bo jak przesadzisz to moze to sie skonczyc 6 miesiecznym pobytem w szpitalu, zakladaniem szwow i inych gowien, kroplowkami itp itd... wiec lepiej chyba w domu 🤔...trzymajcie sie trojaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
o mama razy 3 witaam i pzodrawiam z ciekawosci podglądam czerwiec haha

wiecie co zjadłabym pomidorków z cebulka ogóreczkiem i śmietanka ech a do sklepu taak daleko


Ja taki plan mam na kolecje ale bez ogórkow tylko pomodorki, cebulka i smietanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arletko zaglądaj ile chcesz 😉
Ja również serdecznie gratuluję potrójnego szczęścia 😉

Dziewczyny & nasze "kanapowce" 😉 mierzyłyście swoje brzuszki jakoś ostatnio 😉 ??????????
Ja mierzyłam swój "pas" i już w szerz nie rosnę bo zaledwie 102cm 🤪
Ale za to od spojenia łonowego aż do końca brzuszka w pionie ( czyli do żeber u mnie ) to aż 41cm 😮 😮 😮
Zmierzcie się laski plizzzzz bo te 41 cm mnie przeraziło z deczka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coq pytałaś o kalafiorową.więc ja robię to tak - rosołek na mięsku (może być i jedno udko), jak już miękkie to wyjmuję i wrzucam resztę warzyw.czyli - marchewka w kostkę,żółta fasolka z zamrażarki albo ze sklepu,starta pietruszka na drobnej tarce,starty kawałeczek selera,por pokrojony w piórka, ziemniaki w kostkę,kalafior w drobne różyczki wrzucany pod koniec i jak juz zupa prawie ugotowana to całe mnóstwo koperku!!a i jeszcze śmietana.czasami robię wersję light - bez śmietany albo z jogurtem naturalnym 😁 aaa zapomniałabym o mięsku.więc w międzyczasie obieram udko,kroję na drobno i wrzucam na koniec do zupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
Marzenka tzn od momentu jak się brzuch zaczyna pod pępkiem do cycków-tam gdzie się kończy,tak??

Niom...tak jak gin mierzy dno macicy...od kości łonowej w górę tam gdzie wyczujesz że brzuszek się kończy 😉
U nas pewnie wszystkich pod cyckami będzie bo jeszcze wysoko brzuszki mamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
Marzenka tzn od momentu jak się brzuch zaczyna pod pępkiem do cycków-tam gdzie się kończy,tak??

Niom...tak jak gin mierzy dno macicy...od kości łonowej w górę tam gdzie wyczujesz że brzuszek się kończy 😉
U nas pewnie wszystkich pod cyckami będzie bo jeszcze wysoko brzuszki mamy 😜

no to ja jak dobrze zmierzyłam to w najszerszym miejsu na brzuszku w obwodzie mam 104 cm a od zeber do podbrzuszka mam 35 :P tylko ja nie wiem czy dobrze mierze;p
eh czas zwlec sie z wyrka dzis na obiad barszczyk i kopytka z ciemnym sosem i kapustka zasmazana:P serwowane dzis i jutro;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O proszę...widzę, że kapucha rządzi w ten weekend w różnych postaciach 🤪

Ja się zmierzyłam bo wczoraj nie mogłam się już przez brzuch do butów schylić 🤢 A dzisiaj moja mama mi powiedziała, że mnie "wypchało" coś ostatnio 😮

Agami !!!! Zaraz 12:00 wstawaj noooo 🙂

Asia i jak tam mierzenie idzie 😉 ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
więc u mnie też 104 i coś ok 35-37 to chyba tak na dokładność to się nie da samej.... przy tym 10 kg do przodu.Kajtek fajnie Ci się rusza a moja Milka też jak zaszaleje to wczoraj przy prasowaniu aż zawyłam!! ten mój tak się spojrzał jakbym rodzić zaczęła 🤪 żebra z lewej strony mi strasznie obija i budzi mnie w nocy tym swoim przeciąganiem 😞 wczoraj udało mi się przyuważyć jakąś stópkę chyba...taka mała górka przez chwilę i siup,niema.też bym nagrała ale filmy z mojego aparatu nie chcą na komputer się dobrze zgrać a co za tym idzie na forum nie mogę wrzucić 😞 miałam usg nagrane ale jakieś dziwne akcje sie robią z tym filmem,,,,, zajrzę może później a teraz lece z Julka do sklepu bo obiad trzeba zrobić a mnie zaraz głód dopadnie i będzie heca! pewnie zaczyna się przestój weekendowy więc udanego weekendu dziewczynki i brzuszki 🙂 (w razie jakbym jednak nie zajrzała)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Wstalam.
Zjadlam slodkie sniadanie.
Malzon spi.
Nie wiem kiedy na zakupy pojedziemy.
Asiadudzika dziekuje za przepis, chyba sie na nim opre 🙂 Jednak zrezygnuje z mieska, bo w domu u mnie to zupa zawsze wege byla,nigdy na miesie. A tak to chyba wszystko podobnie. Dziekuje Ci 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduje ze kopytka sie gotuja, kapustka zasmazana gotowa, ciemny sosik tez i barszczyk czerwony w 2 wersjach tez 😉) (bo ja zabielay i ze smieciami a małzon czysty bez zabielania przecedzony przez sitko) hihiih 🙂) czas konsumpcji po 2 godzinach w kuchni :P i działaniu na 4 palnikach:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja jeszcze raz do Was bo u mnie na czerwcu mało dziewczyn pisze chyba tylko ja sie wyleguje non stop w domu chciałam sie zapytać kiedy mam zacząć kupować coś dla dzieci i czy zacząć bo nie wiem co i jak później to skąd ja wezmę taka kase by kupic po porodzie wszystko nie wiem pd czego zacząć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...