Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
pammat napisał(a):
ja z moim M tez sie pokłociłam godz temu nie gadam z nim.. ide próbowac zasnac jak nie uda sie to wróce 😎

witam w klubie dosłownie minute temu poleciała wymiana zdań..... 🤢 🤢


Hahahah co za dzien 😎 Ale oni sa dziwni 😮
Nova gratuluje!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
pammat napisał(a):
ja z moim M tez sie pokłociłam godz temu nie gadam z nim.. ide próbowac zasnac jak nie uda sie to wróce 😎

witam w klubie dosłownie minute temu poleciała wymiana zdań..... 🤢 🤢


Hahahah co za dzien 😎 Ale oni sa dziwni 😮
Nova gratuluje!!! 🙃


Ejjj dziołchy...13-ty dzisiaj więc niech im chociaż dzisiaj będzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
pammat napisał(a):
ja z moim M tez sie pokłociłam godz temu nie gadam z nim.. ide próbowac zasnac jak nie uda sie to wróce 😎

witam w klubie dosłownie minute temu poleciała wymiana zdań..... 🤢 🤢


Hahahah co za dzien 😎 Ale oni sa dziwni 😮
Nova gratuluje!!! 🙃


nigdy im nie dogodzisz... czasem to mam chęć mu łeb ukręcić 😠 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
beata26 napisał(a):
Moj to czasami nie musi sie odzywac zeby mnie denerwowac. Wystarczy,ze mlasnie albo siorbnie a ja juz jestem ugotowana


😁 😁 😁
Ja mam siorbanie na codzien 😁

a ja chrapanie każdej nocy 🤢


To tez mam gratisowo !!!! 🙃

Nova u mnie sexu niet tez teraz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
Ja czekam aż mały się urodzi to go oleję trochę, tzn będę miała bardziej wylane na głupie nawyki i zachwania ... tak to chyba już jest po narodzinach dziecka...


Generalnie tez mi to lata Kasia 🙃 Uwierz mi jest tak, jest Yasmine i to mnie przejmuje, a reszta...phiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
Ja czekam aż mały się urodzi to go oleję trochę, tzn będę miała bardziej wylane na głupie nawyki i zachwania ... tak to chyba już jest po narodzinach dziecka...


Generalnie tez mi to lata Kasia 🙃 Uwierz mi jest tak, jest Yasmine i to mnie przejmuje, a reszta...phiii



ale Ci zazdroszczę, że masz ją już przy sobie, też bym chciała, ale jak pomyślę o porodzie to wolę jeszcze poczekać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
Ja czekam aż mały się urodzi to go oleję trochę, tzn będę miała bardziej wylane na głupie nawyki i zachwania ... tak to chyba już jest po narodzinach dziecka...


Generalnie tez mi to lata Kasia 🙃 Uwierz mi jest tak, jest Yasmine i to mnie przejmuje, a reszta...phiii



I oby was tak dziewczyny "phiii" bardzo długo bo później jak organizm zaczyna zmęczenie odczuwać to rozdrażnienie sięga zenitu i różne dziwne rzeczy się dzieją 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JESZCZE NA CHWILUNIE LUKAM NA FORUM ZOBACZYC JAK TAM NASZA NOVAM...PO OLEJACH 🙂 ALE WIDAĆ NIC JESZCZE NIE DZIEJE SIE.NO NIC .MARZENKO JAK DO JUTRA TA "OLEJOTERAPIA "NIE ZASKUTKUJE TO TRZEBA CI BĘDZIE ZAFUNDOWAĆ "[color=purple][/color]SEX TERAPIE [color=purple][/color]" 🙂 HEHEH I WTEDY NAPEWNO PUŚCI 😁 BUZIAKI I DOBRANOC KOBIETKI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
witam Holi, Meliska
życzę szybkiego zadomowienia się i jak tylko będą siły to napiszcie jak to u was przeleciało 🙂

Nova widzę że sie twardo trzyma ciekawe co powie rano a może akurat będzie mega news 🙂 😜 😜 😜


Taaa ja twardziel jak ta lala jestem...dopóki mnie olejek nie roztopi tam w środku to pewnie jak wymełdane toffi się czuć będę hahaha 😁
Za to Kajtek szału dostał jakiegoś i jak moja Bondi hasa jak poparzony 🤢 No ból niesamowity z każdej strony 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
JESZCZE NA CHWILUNIE LUKAM NA FORUM ZOBACZYC JAK TAM NASZA NOVAM...PO OLEJACH 🙂 ALE WIDAĆ NIC JESZCZE NIE DZIEJE SIE.NO NIC .MARZENKO JAK DO JUTRA TA "OLEJOTERAPIA "NIE ZASKUTKUJE TO TRZEBA CI BĘDZIE ZAFUNDOWAĆ "[color=purple][/color]SEX TERAPIE [color=purple][/color]" 🙂 HEHEH I WTEDY NAPEWNO PUŚCI 😁 BUZIAKI I DOBRANOC KOBIETKI.


Heheh Candys sexterapia to i tak po prostu by się przydała a nie tylko do wywołania Kajtka z brzucha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...