Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wrrr ale mnie jedna "cizia" wnerwiła.... (nikt z forum:P ) urodziła w zeszły tydzień i mysli, że wszystkie rozumy pozjadała.... jej szpital najlepszy, w którym rodziła, a ten do którego ja idę błeee "jak już tam byłam to miałam ochotę uciekać" , "ja mam lepszego lekarza i to nic, że za każdą wizytę płacę 250zł", "rób tak...." 😠 😠 😠 😠 😠
no toć cholera mnie weźmie 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Ja w jak bylam w Toruniu to zawsze jezdzilismy z M po zestaw sajgonki+ ryz curry z groszkiem i sosem slodko-kwasnym i do tego surowka z bialej kapusty na kwasno. Boze jakie to pyszne a Torun tak daleko...

Ja mam do Torunia blisko, więc jak coś to podeślę Ci jedzonko 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu łyknęłam sobie taką jedną mega łychę - większą niż stołowa 😉
Na buteleczce jest napisane żeby jednorazowo 1-2 łyżki zapodać więc wypośrodkowałam 🤪
No i jak nie pomoże wykurzyć małego to chociaż jelitka cacy będą 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
pammat napisał(a):
kasiuniaa1603 nocka z głowy!!

Oooo fu*k 😲 😮 no też o tym pomyslałam 🤢 Ale co tam przynajmniej będę nabijać tu stronki, co Kajtek stwierdzi "ok już teraz to mogę opuścić hotel" 😁


No to jak będzie laski 😉
Spotkanko w nocy jakieś 😉 ???
Ale wolę na FB 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaska tylko spokoj Cie uratuje 🙂Tez znam takich co maja jedno dziecko,ale by wszystkich pouczali,ze kazdy zle robi tylko nie ona,ze miala super lekarza a Twoj to taki sobie itd. Olej ja moczem, nie warto sobie dupy zawracac taka mamuska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
pammat napisał(a):
kasiuniaa1603 nocka z głowy!!

Oooo fu*k 😲 😮 no też o tym pomyslałam 🤢 Ale co tam przynajmniej będę nabijać tu stronki, co Kajtek stwierdzi "ok już teraz to mogę opuścić hotel" 😁


No to jak będzie laski 😉
Spotkanko w nocy jakieś 😉 ???
Ale wolę na FB 😜

hehe a jak 😁 Ale najpierw musimy dobić do 4000 a potem możemy przenieść się na fb 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
novaM napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
pammat napisał(a):
kasiuniaa1603 nocka z głowy!!

Oooo fu*k 😲 😮 no też o tym pomyslałam 🤢 Ale co tam przynajmniej będę nabijać tu stronki, co Kajtek stwierdzi "ok już teraz to mogę opuścić hotel" 😁


No to jak będzie laski 😉
Spotkanko w nocy jakieś 😉 ???
Ale wolę na FB 😜

hehe a jak 😁 Ale najpierw musimy dobić do 4000 a potem możemy przenieść się na fb 😁

A to Wy piszcie tutaj a ja będę swoje 5 groszy na fb wtrącać bo z telefonu nie mogę qrwa mać posta żadnego zamieścić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
novaM napisał(a):
A to Wy piszcie tutaj a ja będę swoje 5 groszy na fb wtrącać bo z telefonu nie mogę qrwa mać posta żadnego zamieścić 😠


no ja z tel też nie mogłam;/ dupa opetarorzy stronki muszą ją bardziej podszlifować 🙃


Dokładnie 🤢
Mój telefon nie głupi jest a dla niego odnośniki "odpowiedz" lub "cytuj" są niewidoczne 😠
A kompa w nocy nie chcę mieć włączonego bo Olka po jakimś czasie się zazwyczaj budzi i prosi żebym wyłączyła w końcu "to światło: 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
a co do FB to zawsze możemy założyć grupę zamkniętą "GRUDNIÓWECZKI 2011" i się tam przenieść, jak nasze forum zniknie 😞 bynajmniej stały kontakt by był 😁

Łeeee to Ty nie wiesz , że już taka jest 🤪 ???
Zaraz Ci prześlę namiary na priva 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
a co do FB to zawsze możemy założyć grupę zamkniętą "GRUDNIÓWECZKI 2011" i się tam przenieść, jak nasze forum zniknie 😞 bynajmniej stały kontakt by był 😁

Łeeee to Ty nie wiesz , że już taka jest 🤪 ???
Zaraz Ci prześlę namiary na priva 😉


no ic nie wiem 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
a takie pytanie do mamusiek 🙂)) chociaz chyba malo tu mamusiek jak narazioe zaglada... jak wasze dieta?? co jecie a czego nie jecie??? ja zupe warzywna z kalafiorem i brokulami jadlam.. bez brukselki tylko i maly ok... boje sie cytrusow... sokow w kartoniku, smazonego... co jecie?? 😉

Ja nie jem cytrusów, kiszonych warzyw no i soków z kartona też nie piję. A resztę wciągam i poki co jest ok. Przeczytałam gdzieś że jeśli w rodzinie nie ma alegrii to nie ma sensu cudować z dieta i można jeść wszystko. No chyba że cos się zacznie dziać. więc uznałam że sie nie będę katować i jem normalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
novaM napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
a co do FB to zawsze możemy założyć grupę zamkniętą "GRUDNIÓWECZKI 2011" i się tam przenieść, jak nasze forum zniknie 😞 bynajmniej stały kontakt by był 😁

Łeeee to Ty nie wiesz , że już taka jest 🤪 ???
Zaraz Ci prześlę namiary na priva 😉


no ic nie wiem 🤢 🤢 🤢


Wysłałam Ci wiadomość na brzuszkową pocztę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
novaM napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
a co do FB to zawsze możemy założyć grupę zamkniętą "GRUDNIÓWECZKI 2011" i się tam przenieść, jak nasze forum zniknie 😞 bynajmniej stały kontakt by był 😁

Łeeee to Ty nie wiesz , że już taka jest 🤪 ???
Zaraz Ci prześlę namiary na priva 😉


no ic nie wiem 🤢 🤢 🤢


Wysłałam Ci wiadomość na brzuszkową pocztę 🙂


dziękuję 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
novaM napisał(a):
pammat napisał(a):
No coś mi się wydaję że też dzisiaj będę czatować na necie w nocy 😮


No ja Ci maleńka tego oczywiście nie życzę ale przynajmniej będzie z kim pogadać 😎

sie wie 😎

Sie gra , sie ma 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...