Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
pammat napisał(a):
wstałam lachony głowa mnie bolała więc musiałam przyciąć komara 😎 😁


Pamm, a ty jeszcze tutaj???!!! 🙂 myslalm ze juz urodzilas 🙂 Konsti sie ociaga widac

weź mi nic nie mów bo trzyma mnie za flaki rękoma i nogami i w piątek do szpitala idę na wczasy i dowiem się kiedy będą wywoływać 🤔 do dupy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kuźwa dziewczyny mówie wam zaraz zwariuje przez ta wysypke, swedzi jak cholera!!!cale cialo mam rozdrapane 😠 ja pierdziele. a do tego robilam badania wczoraj i mam dwukrotnie przekroczona norme fosfotazy analitycznej..wiecie co to takiego? no i żelazo na dolnej normie..cos czuje ze bedzie anemia do tego.
a dzisiaj sie wcisnelam juz w spokdnie sprzed ciazy:-) stracilam juz te 10 kg ktore przytylam z ciazy i jescze jeden nawet wiecej. cos czuje ze po tej diecie ktora mam stosowac jeszcze kilka ladnych pojdzie wdól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
pammat napisał(a):
wstałam lachony głowa mnie bolała więc musiałam przyciąć komara 😎 😁


Pamm, a ty jeszcze tutaj???!!! 🙂 myslalm ze juz urodzilas 🙂 Konsti sie ociaga widac

weź mi nic nie mów bo trzyma mnie za flaki rękoma i nogami i w piątek do szpitala idę na wczasy i dowiem się kiedy będą wywoływać 🤔 do dupy..


buuu, no to rzeczywiscie lipa, ja sie niecierpliwlam, jak rodzilam dzien przed terminem, a ty juz widze 4 dni po...uparte dziecie w tobie siedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
kuźwa dziewczyny mówie wam zaraz zwariuje przez ta wysypke, swedzi jak cholera!!!cale cialo mam rozdrapane 😠 ja pierdziele. a do tego robilam badania wczoraj i mam dwukrotnie przekroczona norme fosfotazy analitycznej..wiecie co to takiego? no i żelazo na dolnej normie..cos czuje ze bedzie anemia do tego.
a dzisiaj sie wcisnelam juz w spokdnie sprzed ciazy:-) stracilam juz te 10 kg ktore przytylam z ciazy i jescze jeden nawet wiecej. cos czuje ze po tej diecie ktora mam stosowac jeszcze kilka ladnych pojdzie wdól

fpsfataza alkaliczna to wskaznik watrobowy, jesli jest podwyzszona to znaczy ze watroba dziala na podwyzszonych obrotach.
biedna Aniqua... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
pammat napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
pammat napisał(a):
wstałam lachony głowa mnie bolała więc musiałam przyciąć komara 😎 😁


Pamm, a ty jeszcze tutaj???!!! 🙂 myslalm ze juz urodzilas 🙂 Konsti sie ociaga widac

weź mi nic nie mów bo trzyma mnie za flaki rękoma i nogami i w piątek do szpitala idę na wczasy i dowiem się kiedy będą wywoływać 🤔 do dupy..


buuu, no to rzeczywiscie lipa, ja sie niecierpliwlam, jak rodzilam dzien przed terminem, a ty juz widze 4 dni po...uparte dziecie w tobie siedzi

od początku się pchała leżałam 2 razy na patologi przez nią a teraz ona sobie myśli CZEKAJCIE NA MNIE CEPY 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pranie wyprasowane. Zaplanowałam sobie dzisiaj kąpiel 😆 i golenie mega wypaśne 😆 w końcu trzeba wyglądac jak człowiek. Chociaż przyznam że staram się nie zapuszczać, bo kiedy czuję się gładko i świeżo to deprecha, że mały nie wychodzi jest mniejsza 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HELLOŁ !!! A U NAS DALEJ CISZA. NA FORUM WIDZĘ...ŻADNYCH PORODÓW JAK DO TEJ PORY????HMMMM....COŚ SIE NASZE DZIECI NIE SPECJALNIE SPIESZA.JA DZIS PO KOLEJNEJ WIZYCIE U GINA. PO BADANIU P.DOKTOR STWIERDZIŁA ZE NARAZIE NIC SIE NIE ZAPOWIADA NA RODZENIE W NAJBLIZSZYCH DNIACH,,,,CHOLERA WIE KOMU WIERZYC BO CO WIZYTA TO KAŻDY MÓWI INACZEJ,A JA CZUJE SIE DO DUPY I SAMA PO SOBIE WIDZE KIEDY I JAK MNIE BOLI!!!NOC BYŁA W MIARĘ-OCZYWIŚCIE SKURCZE JAK ZAWSZE....POTEM KILKA RAZY SIKU I PO 7 RANO POBUDKA.ALE ZNOWU ZASNEŁAM OKOŁO 8 I DO 10 SPAŁAM.WOGULE TO WCZORAJ DOSTAŁAM MIGRENY I ŁEPETYNA TAK MNIE NAPIERDZIELAŁA ŻE HEJ!!!!A DZIS BLADA JAK ŚMIERĆ,ŚPIĄCA,SŁABA-AŻ MÓJ MĄŻ SIE ZACZĄŁ MARTWIC CO MI JEST.MOŻE MNIE TERAZ NA SAM KONIEC JAKAS ANEMIA DOPADŁA????JAK MYŚLICIE????BO DZIWNE TO WSZYSTKO.I STRASZNIE POCĄ MI SIE STOPY I DŁONIE .HMMMM....CIEKAWE?????
WANILKAFAJNIE ZE OPISAŁAŚ NAM SWÓJ PORODZIK-ZAWSZE TO LEPIEJ WIEDZIEC JAK TO JEST 🙂
A CO DO NOVEJMTO PEWNIE WYPUŚCIŁA SIE ZNOWU NA SHOPPING GDZIEŚ I DLA TEGO CISZA U NAS 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...