Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda_lena napisał(a):
kobietki, mam takie pytanie na calkiem inny temat. Ze wzgledu na to ze na 3 dni jade do polski to sie zastanawiam czy ogorki malosolne juz sprzedaja??



jejku ja tez bym chciala 😞 😞 😞 😞 😞 😞 i buraczki u nas niema
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Uwaga dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


SIUSIAKA DZISIAJ WIDZIAŁAM 😮 🤪
Synka będę miała 😁 😁 😁



Super 🤪 🤪 🤪 🤪 Gratulacje !!!!!!
Jak rozumiem wszystko ok?

U mnie nic a nic nie było wiec chyba bedzie Baba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przezierność malutka kość nosowa ok długi na 73 mm...echhh jednak słuchajcie swoich przeczuć bo ja od samego początku mówiłam, że chcę dziewczynę ale czuję, że chłopak mi tam od środka dokucza 😉

Aaa i adhd od zapłodnienia ma bo kręcił się jak pies za swoim ogonem 😜
Chyba z pół godziny tam leżałam z mokrym brzuchem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj Marika ja sama w szoku byłam ale tak ładnie się odwrócił, że jajek nie było widać a antenka stała 😜 🤪
Lekarz, który robi mi usg jest na serio baaaaardzo stary...ale za to jeśli chodzi o ultrasonografię moim zdaniem i nie tylko pewnie - najlepszy w Szczecinie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Uwaga dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


SIUSIAKA DZISIAJ WIDZIAŁAM 😮 🤪
Synka będę miała 😁 😁 😁


wiem ze chcieliscie dziewczynke, ale w obecnej sytuacji moze na przekor 🙂 na pewno sie cieszysz!! 🙂) fajnie ze juz wiesz 🙂 Gratuluje! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
novaM napisał(a):
Uwaga dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


SIUSIAKA DZISIAJ WIDZIAŁAM 😮 🤪
Synka będę miała 😁 😁 😁


wiem ze chcieliscie dziewczynke, ale w obecnej sytuacji moze na przekor 🙂 na pewno sie cieszysz!! 🙂) fajnie ze juz wiesz 🙂 Gratuluje! 🙂


Hihihi Chloe mały już na złość mamie robi jak jego ojciec bo muszę z syialni zrezygnować żeby mu w przyszłości pokój zrobić 😜

Ale nie ma tego złego...na antresoli sobie zrobię sypialnię z ogroooooomnym wyrem gdzie dzieciaki nie wlezą heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
chloe napisał(a):
novaM napisał(a):
Uwaga dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


SIUSIAKA DZISIAJ WIDZIAŁAM 😮 🤪
Synka będę miała 😁 😁 😁


wiem ze chcieliscie dziewczynke, ale w obecnej sytuacji moze na przekor 🙂 na pewno sie cieszysz!! 🙂) fajnie ze juz wiesz 🙂 Gratuluje! 🙂


Hihihi Chloe mały już na złość mamie robi jak jego ojciec bo muszę z syialni zrezygnować żeby mu w przyszłości pokój zrobić 😜

Ale nie ma tego złego...na antresoli sobie zrobię sypialnię z ogroooooomnym wyrem gdzie dzieciaki nie wlezą heh 🙂


My tez rezygnujemy z sypialni, tzn przenosimy ja do duzego pokoju, a duzy pokoj do pokoju trzeciego, otwartego. W naszej sypialni, z racji ze jest najmniejsza, bedzie w przyszlosci pokoik. Trzeba by sie zabrac za jego remont.... jak myslicie, kiedy powinno sie to zrobic? narazie wydaje mi sie to za wczesnie, ale potem, moge miec mniej sily i w ogole... sama nie wiem. jak myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chloe...ja tez musze z goscinnego zrobic dziecinny w biblioteko-komputerowym goscinno biblioteczny....
Remont robie w sierpniu a zebym nie wdychala smrodu farby wziełam znajomego do którego mam zaufanie i zostawiam go na tydzien i bedzie dzialac.... a od sierpnia do grudnia zdazy sie wywietrzyc i to porzadnie.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda_lena napisał(a):
aaa..i gratuluje ´stojacego´ siusiaka 🙂


Hehehe spoko przekaże jak się urodzi 😉

Jeśli chodzi Ci tylko o usg to jak najbardziej polecam 🙂
On pracował jako ginekolog-położnik ale ze względu na wiek zajął się tylko usg... naprawdę mega dokładny, jak czegoś nie widzi to trzęsie brzuchem aż maleństwo się odwróci 🙂
Na początku mi to przeszkadzało bo miałam wrażenie, że krzywdę zrobi ale spokojnie, już wiem, że to dla naszego dobra 😉
W następnym poście wrzucę linka do jego danych a jak mi się jeszcze nie uda to zaraz wszystko przepiszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.informed.com.pl/main/Czajkowski-Zdzislaw-dr-nauk-med-ginekolog-poloznik-Szczecin-p-59517-html

Tu znajdziesz jego dane i tel.
Przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki od 14 do 18 ale lepiej być wcześniej nawet o godzinę bo u niego nie umawia się na dokładny termin. Ja zazwyczaj jak jadę to jestem już przed 13:00 i tak jak np. dzisiaj już o 13:10 mnie przyjął 🙂
Ma też podgląd 4D ale mi dzisiaj niestety nie zrobił bo instalował akurat dzisiaj dwa nowe monitory i jeszcze nie ogarnał wszystkiego...ale to nic i tak go polecam 🙂

Cena też jest zajeb**ta bo dzisiaj zapłaciłam jedyne 70 zł 🤪
Chociaż przebąkiwał coś o podwyżce o 10 czy 20 zł...ale i za 100 bym do niego poszła 🤪
Będzie mi brakowało jego profesjonalizmu jak wyjadę 😞
Ale dzisiaj powiedziałam mu, że ostatni raz u niego jestem i maluchowi nie dał za wygraną i musiał mi powiedzieć czy to chłop czy baba 🙂 Bo stwierdził, że lubi przekazywać takie informacje 🙂
Aaa i jeszcze jedno ... miałam usg przez brzuch robione i moja mama ze mną była...wszystko tłumaczył i mi i jej 🙂 A jak wcześniej dowcipne miałam i "mój" ze mną był to też go zawołał i też opisowo jak w szkole wykład nam dał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh ale mam ubaw z tego mojego usg 🤪
Dziwnie tak fiutek bez jajek wygląda hahaha 🙂 🤪

Jak Olka moja spać pójdzie to postaram się z filmiku fotkę jakąś zrobić albo zrzut z ekranu żeby Wam pokazać ... jeśli chcecie oczywiście 😉

Bo dzisiaj fotkę mam bardzo niewyraźną z momentu jak mierzył kark...ale i tak wkleję bo widzę, że już nowym użytkownikiem nie jestem i mogę linki wklejać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂Marzenka gratuluje parka jak znalazł 🙂 chłopaki sa super wiem cos o tym 😁 po takiej mamusi bedzie extra przystojniak 🙂
Guga teść nie wiedział co mówi faceci sie nie znają wypadałoby aby cie przeprosił ( mój nam nie uwierzyła jak mu powiedzieliśmy).
Ogórki sa ja dzis jadłam teściowa mi zakisiła na szybko rewelacja.
Ide frytki z serem sobie zrobić bo coś mnie bierze na takie tłuściutkie jedzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...