Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! Chciałabym się do Was przyłączyć, jeśli jeszcze można. Jestem w 14 tyg., to moja pierwsza ciąża.
Wczoraj byłam na wizycie, na której wszystko było ok, a po powrocie do domu na wkładce zobaczyłam plamki krwi. Później już było czysto, ale w razie co dziś nie wstaję. Czy któraś tak miała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Cześć dziewczyny! Chciałabym się do Was przyłączyć, jeśli jeszcze można. Jestem w 14 tyg., to moja pierwsza ciąża.
Wczoraj byłam na wizycie, na której wszystko było ok, a po powrocie do domu na wkładce zobaczyłam plamki krwi. Później już było czysto, ale w razie co dziś nie wstaję. Czy któraś tak miała?


Witamy serdecznie.
Nie martw sie , plamienia po przytulanku czy badaniu ginekologicznym nie sa rzadkoscia. Jezeli to tylko jednorazowe to mysle ze nie ma sie czym przejmować....tymbardziej ze dzień przed bylo wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka... nie dziwie Ci sie bo nienawidzilam jak mi moja wlasna mama cos przekladala.... a tez miała ku temu skłonnosci ale dostała opier... (bo my to bez ogródek ze soba rozmawiamy) i jak tylko otwiera buzie ...to ja mowie...komentarze to u siebie 🙂 i pozamiatane... 😜 A tu jeszcze teściowa 😠 😠 😠 brrrrrr

Wiecie dziewczyny co..., tak sobie postanowiłam, ze dopóki mnie tesc nie przeprosi - kurde jakaś poczta kwatowa albo chociaz słowo PRZEPRASZAM'' - to sie pierwsza nie odezwe a dziecię (listonosza) zobaczy jak mi się spodoba... brrrr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):

Marzenka ja nawet przeczytalam, ze dzieci potrafia sie masturbowac w łonie matki.... chociaz ciezko mi w to uwierzyc ale to podobno prawda hahahah wiec stojący siusiak potwierdzał by to co wyczytalam


O cholera Ula to byłoby bardzo prawdopodobne jakby po tatusiu poszedł 😜
hahaha 😜 😜 😜

A co do teściów...hmmm jej może to zabrzmi okrutnie ale...cieszę się ,że ich nie mam 🤪 🤪
Ale z drugiej strony wiem co to znaczy ich mieć więc spoko laski trzeba zlewać i zaciskać zęby aż zrozumieją...czasem długo im schodzi ale w końcu dociera 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa i witam również nową grudniówkę 😉


@ Guga -> ja też bym tak zrobiła...moja przyszła i niedoszła nawet się ani razu nie zapytała jak się czuję 😮
Ale twarda jestem i do dobrego przyzwyczajam się bardzo szybko hehe jeśli wiecie o co chodzi 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
ona ma juz jednego zięcia ktory jej nie nawidzi , wlasnie przez takie cos, i powiedzialm mojemu ze u nas bedzie to samo, wiec albo niech jej powie , tak zeby zrozumiala, albo za pare lat tez ja znienawidze, z moja mamą mam dobrze, bo jej tez powiedziałam, i sie nie wtrąca, nawet moge miec nasrane na srodku kuchni i nic nie powie, a tej było juz mowione, zostaw, nie rusz, nie wtrącaj sie, teraz trzeba by uzyc ostrych słow, ale mi nie wypada, przynajmniej przed slubem...


No właśnie i tu jest właśnie problem... że jeśli o naszych rodziców chodzi to mamy większe pole do popisu bo mówimy wszystko , kłócimy się, sprzeczamy i jednak do nich dociera...a co do drugiej strony to niestety małżony powinni wziąć sprawy w swoje ręce...tak jak małżon Gugi, który od razu za nią stanął przed swoim ojcem...pięknie z jego strony, pozazdrościć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
NovaM... jakby małżon nie stanął w mojej obonie - gdy żone nazywa sie ''KURWISZONEM'' - to bylybysmy dzisiaj dwie singileki w ciąży, uwierz mi 😜


Hehe Guga no ale na szczęście nie każdy musi być tak ograniczony i niedojrzały jak "mój" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam u koleżanki na kawusi potem poszłam do siostry i tylko tak chodzę a wy macie czas tak pisać kurczę mi tak wszystko szybko leci że hej ale jak pójdę na l4 od 21 czerwca to będę miała czas zaraz mój mąż wraca zrobiłam mu spagetti to kończę papapapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam na uczelni, a raczej poszłam z koleżanką do galerii na wyprzedaże przed zajęciami ! Tak fajnie było 😁 nie mieszczę się już w rozmiar S ☺️ tak źle wygląda jak ubiorę taką bluzkę cycki mam jak balony ( a miałam miseczkę A) i boczki już wystają oraz zaokrąglony brzuch , którym się chwalę !
Zakupiłam bluzkę ale taką dresiarską po domku z super królikiem 😮 w paski wyglądam pozytywnie w niej ! A co mamusia powinna dobrze wyglądać!
Guga ja też mam non stop problem typu głupie dogadywanie od teściów więc to olewam sikiem prostym zdecydowanym !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aż w końcu teściowa wczoraj zadzwoniła i zaprosiła nas na obiad. U nich w domu pala nałogowo papierosy ale w takich ilościach że wszystko śmierdzi - postanowiłam tam nie jeździć i już ..... nie będziemy z dzidzią wdychać smrodu ,,,, az wczoraj mówię wam zadzwoniła i powiedział że już wietrzą przed niedzielą bo znaja moje zdanie na ten temat SZok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale fajnie, ze juz znacie plec malenstwa,przynajmniej wiecie jak gadac do brzucha 😉
W rodzinie mojego meza od 27lat nie bylo zadnej dziewczynki, wiec kazdy trzyma kciuki, ze przelamiemy tradycje-zobaczymy. A co do tesciowych to cóz, czasami brak slow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Marzenka, ze to moze chlopak, ja mam juz synka i wiem jakie fajne moga byc chlopaki 😁
A jak juz Marzenka zdradzila plec to ja tez wam zdradze, ale doktorowa mowila, ze to jeszcze nic pewnego, bo to roznie bywa w tak wczesnej ciazy...
Tak wiec mi wyszla dziewczynka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenka, Dorianna ale macie fajnie!!!!! ale jestem zła, ze ja jeszcze nie wiem co mam w brzuszku.... byłam dzisiaj w lumpach i tyle było ciuszków na dziewczynki, ale po co kupować, jak nie wiadomo jakie... więc póki co unisex 🙂

Mam mały problem, strasznie mi pod okiem "coś" drga... wystraszyłam się, bo zaczęło się w dzień, to jest straszne, normalnie taka pulsująca żyłka... nie wiem od czego to może być? ciśnienie? brak magnezu? strasznie irytujące i inni to widzą, babka w sklepie dziwnie się na mnie patrzyła (kupowałam mężowi prezent na rocznicę i zaczęło mi to drgać, śmiałyśmy się z przyjaciółką, że to na widok ceny skórzanego portfela 😁) Pomóżcie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂

nie było mnie od wczoraj rano i ok 40 stron mam do nadrobienia, dużo pisałyście 😉

wczoraj byłam na wizycie, no więc długość Maluszka 7,3 cm 🙂 NT 1,8. Ogólnie wszystko dobrzeeee 🙂 bardzo bardzo się cieszę 🙂 i Pani doktor powiedziała, że prawdopodobnie chłopak, ale pewna jeszcze nie jest na 100% 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Aga ...wszystkie juz chrapia ja tez juz w łóżku 🙂
ciesze sie ze wszystko ok, inaczej byc nie moglo 🙂 dawaj fote !!!
mi powiedzial ze miedzy nogami nic nie dynda ....moze babeczka...ale to za wczesnie...tak jak mowisz...
slodkich snow :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to u mnie też między nogami jeszcze nic nie zauważyła, ale jakiś worek na mosznę czy cuś takiego ujrzała na usg 😁 na początku jak robiła usg to opowiadała nam co gdzie i jak 🙂 a potem z 5 minut to już sama czegoś tam szukała :P no i znalazła 😁 choć może jeszcze |wyjdzie, że dziewczynkę noszę pod serduszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj jakoś spać nie mogę 🥴
Za dużo ostatnio emocji...

Co do mojego synka to lekarz w 100% był pewien , a ja mam do niego 100% zaufania więc na 200% jest chłopak 🤪

Cieszę się...ale...jak się jednak pomylił to będzie zajeb***cie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziołchy 🙂
czekałam i czekałam na newsa od Gugi i jak na złość coś mi na wieczór wypadło, czytam sobie teraz i jestem w szoku!!! pojęcia nie mam jak bym się w takiej sytuacji zachowała pewnie po powrocie do domu bym się poryczała-współczuje Ci kochana-com za bezczelność powiedzieć coś takiego matce swojego wnuka 😠

a ja od rana na nogach,spać nie moge pewnie sie stresuje podróżą-dzisiaj wracam do Bremen buuuuu..
i jeszcze jedno: byłam wczoraj u fryzjera z moim yorkiem bo już tak zarósł że go widać nie było i jestem taka wściekła, fryzjerka powiedziała że ma strasznie zniszczony włos od złego czesania i musi go ogolić-wygląda jak szczór teraz, mama moja sie nim opiekowała jak mnie nie było,pretensji do niej nie mam bo i tak starała się o niego dbać ale wkurzona jestem że tak teraz wygląda;/ kupiłam mu bilet i zabieram ze sobą do niemiec-przynajmniej towarzystwo bede tam miała hi

miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...