Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jakoś nie potrafię zasnąć,dzień jak co dzień....męczę sie tak gdzieś do drugiej w nocy-godzinka snu pózniej wstanko na siku itd... spanko i sikanko 🙂 a o 9 rano nie przytomna.Czy to dziewczyny normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
ja wcoraj caly dzień spędziłam w szkole ale pozaliczałam co miałam zaliczyć: 🙂
Jeszcze egzaminu za tydzień i za dwa i wreszcie wakacje.
Niestety napisałyscie ponad 20 stron więc nie do nadrobienia.
A dziś wstalam już o 7 bo moja mała tak się budzi i chciała śniadanko hhehehe
Miłego dzionka dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry i życzę wszystkim miłej niedzieli...nad morzem pogoda bardzo ładna ale wietrzna...

Ziólka gratruluje zdanych egzaminów....

Aaaaa słuchajcie ... !!!!! dla tych, które lubią spać na brzuchu a już niedługo nie będą mogły ...juz wspomniałam o mojej Poduszcze w kształcie litery C...REWELKA.... naprawde warto...sypiam o wiele, wiele lepiej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rubi ja tez już mówię mojej dzidzi Lenka ale nie przejume się że dużo tych imion bo chciałam Natalkę to mi siostra podkradła, 🙂 i ma już półroczną Natali co prawda jeszcze nie wiem co będzie ale mój mąż gdyby był chłopczyk chce Michała i ten Michaś cos mi nie pasuje ....... 🙂 dlatego twierdze ze to dziewczynka

pewnie imie wybierzemy dopiero jak się tak naparwde dowiemy co będize a mój mąż to mówi ze wystzko by chciał..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez sie obawiałam ale spanie na brzuchu od 4 miesiaca ciązy odradził mi moj lekarz... koszmary przezywałam przez 2 tyg bo nie mogłam sie przestawic...ale znalazłam na stronce...motherhood.pl poduszke - kojec- do której można dokupic poszewke i nawet wybrac sobie kolor pasujący do sypialni... 🙂 jakosc super... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Gosia no to się oszczędzaj bo może się przesiliłaś biedaczku!!!!! Tak witamy maturell są teraz najlepsze na rynku no ale sobie troszkę kosztują!!!! Zamieściłam zdjęcię przedstawiam wam Karolinę pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Danusiu witamy cię i zapraszamy do naszego grona!!!! hihihihi Ja wczoraj miałam wspaniałego grila ze znajomymi wiecie do której siedzieliśmy do 2 w nocy masakra ale ja jestem terminator dla mojego dzieciaczka w brzuszku hihihi!!!! Ale to tak raz za czas!!!! Guga ta poduszka słyszałam że jest rewelacja myślę nad tym intensywnie tylko że ona troszku kosztuje!!!
Wiecie co dziewczyny jutro idę robić krzywą cukrową i już mi się nie chce!!! bleeeeeeeee ja nie wiem jak ja to wypije!!!! fuj boję się już bo miałam na samym początku ciąży cukier 105 a jest do 100 no i lekarz kazal mi sie pilnowac ze slodyczami a ja wzielam sobie glukometr z opracy i mierzylam cukier i byl oki wiec stwierdzilam ze bede jadla z umiarem i dzis przed tym badaniem nie jem nic slodkiego moze jutro pomoze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
cześć 🙂

a ja dzisiaj odwożę mojego męża na autobus i wyjeżdża do Niemiec, do Kolonii. Pewnie przyjedzie za ok 2 miesiące... oj popłaczę się na przystanku 😞



aaagaaa....ja pozegnłam swojego męża na całe i długie 4 miesiące 😞 wspołodczuwam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Holi...widziałam na allegro duzo tańsze poduszki ale znajoma kupila i sie jej wszystko po miesiącu ugniotlo.... a kregosłup jest tylko jeden...moj ze wzgledu na wzrost juz zaczyna dawac mi do wiwatu 🥴

A tak w ogóle, co ty sobie myslisz !!! z nieletnim na imprezy do 0200 w nocy chodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂

Ojjj rozpisałyście się jak zwykle zaraz muszę nadrobić zaległości 😉

Wczoraj nad morzem było super, woda nieziemsko przyjemna 🤪 I jeszcze późnym wieczorem basen zaliczyłyśmy z Olką 🤪 Cały dzień z głowy bo w domu wylądowałyśmy wczoraj przed 24 🙃

Z tego co zauważyłam to mamy nową grudniówkę, fajnie 🤪
Znowu będę miała co robić w tabelce hihih 😉
Witam Cię również 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zerkam tu do Was co chwile bo widze że jest tak RODZINNIE... 🙂 Podoba mi się 🙂 Ja praktycznie całymi dniami sama w domku więc przykleje się do Was pomyślałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia34 napisał(a):
ciekawa jestem czy wiecie mniej więcej ile Was jest? Aaaa i dziękuje za tak cieplutkie przywitanie,jesteście SŁODKIE 🙂


Jest nas cos kolo trzydziestki 🙂
Marzenka zajmuje sie redagowaniem listy, w osobnym temacie "Spis Grudnioweczek". Zapraszamy do lektury!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe chcialam sie zapytac czy bierzesz jeszcze jakies leki???
ja mam zmniejszona dawke progesteronu o polowe i gin powiedzial ze niedlugo skoncze brac 😉odkad biore polowe czuje sie lekiej troche pozatym ze wymiotuje jeszce ale niechodze przybita 🙂 a jak u ciebie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamusie
U mnie dzisiaj piękna pogoda więc aktywnie cała rodzin ka na polu.
Wczoraj tak strasznie głowa mnie bolała że myślałam że mi pęknie dopiero zimne okłady mi pomogły, dzisiaj juz dużo lepiej się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...