Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
dobrze ze powiedzialas rodzicom, teraz masz mniejszy ciezar na sercu ,
dziwie sie ze facet chcial miec dziecko, a teraz nie chce uczestniczyc w jego wychowaniu, zyciu i ze potrafi tak zyc, z tymi myslami ze gdzies za granica rosnie jego dziecko, a on tylko placi kase bo sad mu kazal, niektorzy ludzie nie maja serca

No trochę lżej...ale tylko trochę
Jeszcze gości trzeba odwołać...a to chyba gorsze jest bo rodzice przynajmniej na bieżąco z naszymi kłótniami byli, a rodzinka ... no cóż...ciężko będzie...
A co do niego to brak mi słów i już nawet nie chcę o nim mówić ani pisać bo nawet tego wart nie jest ... Mam wyje**ne na niego i jeśli nie będzie chciał płacić to jego matka będzie płacić za niego ... a tak bardzo mnie nie lubi więc zemsta będzie słodka 🙂 W końcu jakaś sprawiedliwość na tym świecie być musi co nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA JUZ PO BADANIU KOLEJNYM.PRZEZIERNOŚĆ KARKOWA ZROBIONA,PAPP-A TEZ WYNIKI JUZ SĄ,ACZKOLWIEK TROCHĘ SIE MARTWIE GDYŻ COS TAM JEST ZA NISKIE I POD KONIEC LIPCA MAM MIEC KOLEJNE USG SPRAWDZAJĄCE.NACZYTAŁAM SIĘ O TYCH WADACH GENETYCZNYCH KTÓRE WYSTĘPUJA JAK PAPP-A JEST ZA NISKIE I WADY CHROMOSOMALNE 13/18.EHHH.OGÓLNIE POŁOŻNA STWIERDZIŁA ŻE JEST OKI I NIE MAM JAKIEGOS WIELKIEGO POWODU DO ZMARTWIEŃ ALE JEDEN WYNIK WSKAZUJE ZE RYZYKO WYST.JAKIEJŚ WADY W MOIM PRZYPADKU JEST JAK 1:188,GDZIE INNE WYNIKI SĄ NP.1:4370.TAK CZY SIAK WE WTOREK IDĘ DO MOJEGO LEKARZA Z WYNIKAMI TYCH BADAŃ I SKONSULTUJEMY JE RAZ JESZCZE.
CRL MI WYSZŁA 54.2
NT 1.60MM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kilka godzin mnie nie bylo a tu tyle sie dzieje 😆
Marzenak jestes super babka i tak jak inne stwierdzily niezla laska 😉
Masz w nas wsparcie i to sie liczy, a na pewno wszystko sobie poukladasz, mysl o dzidzi i to jest teraz najwazniejsze, a twoj niech spada i niech zaluje, bo wiele stracil 😜

Witam nowa grudnioweczke 😆 im wiecej nas tym lepiej

A ja bylam dzisiaj u chirurga, bo mam strasznego zylaka na prawej nodze od krocza az po lydke, no i okazalo sie, ze teraz nic nie moze mi na niego poradzic, zeby dzidzi nie zaszkodzic, tylko mi powiedziala, ze po porodzie mam przyjsc sie umowic na operacje 😮 a mi sie nie usmiecha, bo wiadomo jak to w szpitalu jest, nic przyjemnego 🥴
Dziewczyny, a wy tez macie moze z zylakami problem, jak sobie z tym radzic w ciazy?
Ja mam jedynie zel chlodzacy na nogi dla kobiet w ciazy, ale to wiadomo, ze za wiele nie da i pewnie juz bede musiala sie z tym meczyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja juz sie nie moge doczekac kiedy pojde na l4 a ty wanilia mowisz ze wracasz!!!! no ja to mam tak z jednej strony mowie a ide a z drugiej mi zal ze zostawie dziewczyny na sezon urlopowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Kochane dziewczęta jeszcze raz dzięki za dobre słówka 😘
Ze względu na to, że sama sobie organizowałam ten ślub i aż wstyd się przyznać ale za moją kasę to postanowiłam "zabezpieczyć" się na wypadek pokusy zmiany zdania co do wybaczenia i wzięcia z nim ślubu... Zaczęłam wydawać odłożoną kasę heheh 🤪 🤪 🤪
Na pierwszy rzut nawigacja samochodowa poszła 🙂 Następny będzie TV myślę, że 47 cali wystarczy 🤪


DOPIERO TERAZ "ROZSZYFROWAŁAM"KTO TO TAKI TA NASZA"NOVAM" 🙂SŁUCHAJ KOCHANA-GŁOWA DO GÓRY-FACECI TO ŚWINIE I PROSTAKII LEPIEJ ŻE TAKA DECYZJA ZOSTAŁA PODJĘTA TERAZ NIŻ ZA ROK CZY 5 BO PO CHOLERE BRNĄĆ W COŚ CO NIE DAJE CI SZCZĘŚCIA,MIŁOŚCI I WSPARCIA....????JA MÓJ POPRZEDNI ZWIĄZEK PO 10 LATACH ZAKOŃCZYŁAM I UWAŻAM ŻE ZA DŁUGO TO WZYSTKO-ZMARNOWANE 10 LAT!!!NA SZCZĘŚCIE NIE BYLIŚMY MAŁŻEŃSTWEM 🙂 A TOBIE SIĘ UŁOŻY KOCHANA,JESTEŚ SLICZNA,MŁODA,DOWALISZ MU TAAAKIE ALIMENTY ŻE POPAMIĘTA I BĘDZIESZ SIĘ CIESZYĆ DZIDZIĄ,KTÓRA CIĘ BĘDZIE KOCHAĆ,I BĘDZIE DLA CIEBIE WSZYSTKIM I WSZYSTKO BĘDZIE OŁRAJJJJJTTTTT!!!!! 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Kilka godzin mnie nie bylo a tu tyle sie dzieje 😆
Marzenak jestes super babka i tak jak inne stwierdzily niezla laska 😉
Masz w nas wsparcie i to sie liczy, a na pewno wszystko sobie poukladasz, mysl o dzidzi i to jest teraz najwazniejsze, a twoj niech spada i niech zaluje, bo wiele stracil 😜

Witam nowa grudnioweczke 😆 im wiecej nas tym lepiej

A ja bylam dzisiaj u chirurga, bo mam strasznego zylaka na prawej nodze od krocza az po lydke, no i okazalo sie, ze teraz nic nie moze mi na niego poradzic, zeby dzidzi nie zaszkodzic, tylko mi powiedziala, ze po porodzie mam przyjsc sie umowic na operacje 😮 a mi sie nie usmiecha, bo wiadomo jak to w szpitalu jest, nic przyjemnego 🥴
Dziewczyny, a wy tez macie moze z zylakami problem, jak sobie z tym radzic w ciazy?
Ja mam jedynie zel chlodzacy na nogi dla kobiet w ciazy, ale to wiadomo, ze za wiele nie da i pewnie juz bede musiala sie z tym meczyc...


Dorianna ja miałam operację na żylaka, w lewej nodze miałam usuwanego. Robiłam prywatnie, to zabieg tak naprawdę, ale noga kilka tyg dochodzi do siebie... A teraz bardzo mnie ta noga kurczy, boli... Boję się, że odnowią mi się żylaki i poród też mi ich przyprawi.. Masakra...Ale cóż... po porodzie też muszę się tym zająć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze zylaki lubia sie odnawiac moja znajoma robila sobie operacje i juz po pol roku cos sie jej zaczyna znowu pojawiac chodzi caly czas w tym ponczochach leczniczych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
@ Candys -> Tak to ja 🤪
A co do poprzednich związków to co za zbieg okoliczności 😜
Ja też z poprzednim bez ślubu 10 lat byłam i jak Ola miała niecałe 4 latka to odszedł...
A co do wieku to ja już nie taka młoda hehe 😜

Echhh...jutro też mnie czeka usg...zobaczymy co pokaże 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam dziewczynki ogólnie dziś dzień minął ja nawet spoko ale bez rewelacji siedziałam czytałam książkę drzemkę na chwilę miałam i zaraz do mycia i spać bo jutro na rano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Candys -> Tak to ja
A co do poprzednich związków to co za zbieg okoliczności
Ja też z poprzednim bez ślubu 10 lat byłam i jak Ola miała niecałe 4 latka to odszedł...
A co do wieku to ja już nie taka młoda hehe

Echhh...jutro też mnie czeka usg...zobaczymy co pokaże

no marzenka kurcze tez nie wiedzialam ze to ty gdyby nie candys hihi niezle
ciesze sie ze lepszy humorek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja skóra woła o pomstę do nieba - muszę coś z nią dzisiaj zrobić - wcierać wcierać i jeszcze raz wcierać balsamy ! Jutro od rana mam kochaną Adrankę - wychowanica mojej mamy - jak zawsze rano wpakuje się do mojego łózka i będzie pytać gdzie mój maż? Ona jest boska!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nova super wszystko jest ekstra posunięcie!!! Gosia jak bym ja się nie nasmarowała balsamem raz to bym nie wiem ja muszę codziennie to robić właśnie mi się skończyła oliwka i kupiłam dziś zaraz się idę myć i smaruje się!!! Fajnie że jutro masz maleńkiego gościa życzę wam spokojnej przespanej nockki pappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
dorianna napisał(a):
Kilka godzin mnie nie bylo a tu tyle sie dzieje 😆
Marzenak jestes super babka i tak jak inne stwierdzily niezla laska 😉
Masz w nas wsparcie i to sie liczy, a na pewno wszystko sobie poukladasz, mysl o dzidzi i to jest teraz najwazniejsze, a twoj niech spada i niech zaluje, bo wiele stracil 😜

Witam nowa grudnioweczke 😆 im wiecej nas tym lepiej

A ja bylam dzisiaj u chirurga, bo mam strasznego zylaka na prawej nodze od krocza az po lydke, no i okazalo sie, ze teraz nic nie moze mi na niego poradzic, zeby dzidzi nie zaszkodzic, tylko mi powiedziala, ze po porodzie mam przyjsc sie umowic na operacje 😮 a mi sie nie usmiecha, bo wiadomo jak to w szpitalu jest, nic przyjemnego 🥴
Dziewczyny, a wy tez macie moze z zylakami problem, jak sobie z tym radzic w ciazy?
Ja mam jedynie zel chlodzacy na nogi dla kobiet w ciazy, ale to wiadomo, ze za wiele nie da i pewnie juz bede musiala sie z tym meczyc...


Dorianna ja miałam operację na żylaka, w lewej nodze miałam usuwanego. Robiłam prywatnie, to zabieg tak naprawdę, ale noga kilka tyg dochodzi do siebie... A teraz bardzo mnie ta noga kurczy, boli... Boję się, że odnowią mi się żylaki i poród też mi ich przyprawi.. Masakra...Ale cóż... po porodzie też muszę się tym zająć...


No wlasnie tez sie tego obawiam, ze bedzie mi potem dokuczac i ze moze sie odnawiac, ale mam tylko nadzieje, ze jakos dotrwam bez problemu do konca ciazy... A potem to sie zobaczy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂
mam tylko chwilkę wiec tak w wielkim skrócie-to mój szczęśliwy dzień- z dzidzia wszystko oki mam nawet pierwsza fotke-machała rączkami i mały nochalek widziałam hi.
co do tego moczu-mam go powtórzyc przy następnej wizycie do tego czasu zadnych leków nie musze przyjmowac bo nie jest tak źle a co do usg piersi to duuuuży ale nie szkodliwy włókniak 🙂 mam urodzić,wykarmić malucha i zgłosić sie na usunięcie.
tak że jestem baaardzo szczęsliwa 🙂
dzięki za dobre słowa, bardzo mi pomogły. buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Rita, bardzo sie ciesze ze piersi ok...ale pamietaj sprawdzaj regularnie bo hormony szaleja !!!!
Widzisz a tak sie martwiłas o mocz...ja bym sie skusiła jednak na zrobienie badania bakteriologicznego moczu kosztuje grosze nawet prywatnie a wszystko wyjaśni bez zbednego zwlekania.... Pomysl o tym...
Czekamy na fotke dzidzia !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...