Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

witamy aga co tam dzis u ciebie slychac z rana u nas pada nie wiem jak teraz bo nie widzę tu nic dlatego że nie mam okna w pracy!!!! Przeczytałaś sobie aga to co ja pisalam wcześniej o tym moim l4 że się zmagam z tym czy wziąć ty jestes juz no nie!!! ja mam wizyte 21 czerwiec i też pójde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Guga a jak to liczy się te tygodnie ciąży bo ja mam termin na 6 grudnia i mi wychodzi że od dziś mi się zaczął 15 tydzień a ty masz na 4 grudzień to ty już tez w 15 tyg jesteś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
A ja własni wróciłam od fryzjera 🙂 obcięłam i zafarbowałam.
Z tym farbowaniem i wybielaniem zebów nie chodzi chyba o zababony (chyba nikt nie wierzy w to ze od farbowania dziecko będzie rude 😁 😁 😁 🙂 tylko o to czy te substancje nie przenikają i czy nie mogą zaszkodzić tak ja to rozumiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny, musze sie wyżalić...
bylam dzisiaj na wizycie i pytam tego mojego nieszczesnego gina o to usg genetyczne, że jesxtem w 15 tyg. a jeszcze nie mialam zrobione...on mi na to ze niemozliwe, nie przeoczyłby tego... ale jak sprawdzil w karcie okazalo sie ze zeczywiscie nie mialam...wiec pytam dlaczego, skoro jak byla ostatnio to byl 11 tydz. i to byl dobry czas na zrobienie. On na to wielkie oczy i mówi, że wlasciwie to nie wie, że niby jakies CRL bylo za male (ale oczywiście nie wytlumaczyl mi co to znaczy). Jestem wkur***na strasznie, bo place pajacowi co 4 tyd. 120 zł za wizyte, a on mi podstawowych badan nie moze zrobic. Normalnie mam ochote do niego zadzwonic i mu nawrzucac, ignorant jeden..
a poza tym to chyba jest ok, dzidzia ma 9 cm, dzisiaj sobie siedziala i nie ruszala nózkami ani raczkami(pewnie spało). Myslalam ze moze uda sie poznac plec, no ale bylo tak ulozone, ze nie dalo rady nic zobaczyc. Na szczescie odstawil mi juz luteine i chcial dac dalsze zwolnienie, ale powiedzialm ze chce wrocic do pracy no i jutro wracam...teraz wlasciwie zaluje, rozleniwilam sie przez te 2 tygodnie, glupia bylam ze nie wzielam zwolnienia.
Do Holi32 odnosnie L4: nie przejmuj sie tylko biegaj na zwolnienie. U mnie bylo tak: dotychczas bylam najlepszym kierownikiem, o wszystkim decydowalam, wszyscy sie do mnie zroacali z pytaniami, bylam taka niezastapiona...a tu wzielam nagle L4 i tego samego dnia dzwoni do mnie moj maganer i mowi, że juz przeciez nie wróce i ko ma mnie zastepowac..nagle stalam sie persona non grata w tej firmie... wkurzylo mnie to, że jedno zwolnienie i juz chca sie mnie pozbyc. Dlatego troche na złość wracam... Dlatego holo32 nie przejmuj sie zupelnie co powiedza w pracy, tylko zasuwaj na zwolnienie, jak masz na to ochote. bo nawet jesli bylaś niewiadomo jak dobrym pracownikiem i tak obrobia Ci dupsko. Takie niestety jest życie.
Amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa no to niexle. Ale jeśli nie masz żadnych w rodzinie występujących wad genetycznych to nie powinnas się martwic na pewno wszytsko będzie dobrze. A Twoja dzidzia juz duża 🙂 z tego co pisza to NT można robić tak do wielkości 84mm ale to też zależy pewnie. Ale nie martw się napewno wszytsko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Guga a jak to liczy się te tygodnie ciąży bo ja mam termin na 6 grudnia i mi wychodzi że od dziś mi się zaczął 15 tydzień a ty masz na 4 grudzień to ty już tez w 15 tyg jesteś



Liczy sie tak ze jak dzisiaj zaczynamy 14 tydz od ostatniej miesiaczki to jestesmy w 15 tyg ciązy...
o to chodzilo? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W kołobrzegu burzowo i bardzo ulewnie... mam ochote wylezc i zmoknac...uwielbiam letnie ulewy... 😁

Martwie sie naszą Marzenka.... 😞 może nas odwiedzi i napisze pare słów...przecież jestesmy tu na dobre i złe dla siebie no nie? 🤢

miłego wieczoru dziewczeta 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
W kołobrzegu burzowo i bardzo ulewnie... mam ochote wylezc i zmoknac...uwielbiam letnie ulewy... 😁

Martwie sie naszą Marzenka.... 😞 może nas odwiedzi i napisze pare słów...przecież jestesmy tu na dobre i złe dla siebie no nie? 🤢

miłego wieczoru dziewczeta 😘


Ja też myślę o Marzence.... Mam nadzieję, że wszystko ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po 5 godzinach w samochodzie wróciła wreszcie do domu. 🙂 Najadałam się czereśni z ogródka ( umyłam je ), potem wpakowałam w siebie jabłko i czuję, że mnie za chwilkę rozedmie jak balonik 🙃
Nie zdążyłam do biblioteki ale pojadę jutro rano!
Też myślę jak Marzenka sobie daje dzisiaj rady ? Jak to dzisiaj przeczytałam to miałam ochotę nakopać palantowi wirtualnie do d...py !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny
kurcze ale mi teskno za Wami-tak mało czasu teraz mam na zaglądanie na forum
ja od wczoraj cała w nerwach bo odebrałam wyniki i okazało się że są złe 😞 cały mocz jakieś bakterie i dużo leukocytów i erytrocytów jutro o 18 mam ginekologa a o 19stej te usg piersi, chyba nie zasne z tych nerwów echhh mam nadz że z fasolką wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzwoniłam do mojej gin i jej to przeczytałam to powiedziała tylko że to sa złe wyniki a jak spytałam czy to coś poważnego to powiedziała że nie wie bo musze przyjechać w czwartek i ona musi je zweryfikować, to było wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam, ze się wtrącam, ale Rita ja przez całą ciążę mam bakterie w moczu i szału z tego powodu nikt nie robi 😉 Możesz tylko poprosić o wymaz z pochwy, żeby sprawdzili czy nie masz jakiejś E.coli, bo mnie np. teraz pod sam koniec wykryto i dali antybiotyki. Ale spokojnie, to normalne, że w ciąży chwyta się wszystko co możliwe 🙂 Głowa do góry i oszczędzaj nerwy na później!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki wielkie za pocieszenie 🙂 to moja pierwsza ciąża do tego długo oczekiwana i jak słysze że coś jest nie tak to panikuje. do tego wszystkie objawy mi zanikły-niby to normalne po 3 miesiącu ale ja panikuje. echhh byle do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...