Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Echh..gdyby nie to małe w brzuchu to pewnie bym się schlała dla lepszego spania heh, a teraz niestety z głową pełną kijowych myśli pewnie się wiercić przez całą noc będę 🤢

Dzięki wszystkim za dobre słowa 😘
Nie będę Was już zanudzać...spadam wypłakać się do poduchy...
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenakamil napisał(a):
Echh..gdyby nie to małe w brzuchu to pewnie bym się schlała dla lepszego spania heh, a teraz niestety z głową pełną kijowych myśli pewnie się wiercić przez całą noc będę 🤢

Dzięki wszystkim za dobre słowa 😘
Nie będę Was już zanudzać...spadam wypłakać się do poduchy...
Dobranoc


Mimo ze tak mowisz, zyczymy Tobie i maluszkowi slodkich snow 😘 Wszystko sie ulozy, zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny od rana bardzo dużo napisałyście nieźle wszystkie zdjęcia dzieciaczków zamieszczone dziś na forum kochane ślicznie i jak rosną szybko!!!!
Bardzo ci współczuję marzenka będzie dobrze głowa do góry pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenka.....skoro "spoko, będę Ci płacił alimenty" to wszystko na co go stać, skoro wogóle przyszedł mu do głowy pomysł żeby Cię zostawić w ciąży na chwile przed ślubem to znaczy że to h.... jakich mało i można tylko żałować że stało się to tak poźno. I cieszyć że nie za późno bo za chwilę stałby się współwłaścicielem domu i byłaby jeszcze większa kaszana.
A jak Ola zareaguje na wieść że nie będzie ślubu? Ech, współczuję, trzymaj się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenka....myśl teraz o sobie, Oli i Maleństwu...

Jeżeli sie ułozy to SUPER i GIT...

Jeżeli nie.... może tak miało być...może miało to wszystko wybuchnąc teraz...może ten ślub wpierd.. by i Ciebie i Olke i maleństwo w jakieś głębsze gówno?!
Nie można robić w życiu rzeczy na siłe... , mysle ze niejedna z nas sie o tym przekonała...

Ja Ci życzę z całego serca ZDROWIA I SZCZESCIA..czy ono bedzie z Ola i Maleństwem czy dodatkowo tez z mężem ...to nieważne...

Pamietaj, ze masz wsparcie u rodziców !!! No i teścia

Trzymaj sie i niech słoneczko nad Tobą jutro zaświeci 😘




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jestem wkurzona, bo wczoraj wydrukowałam już pracę, już te egzemplarze pooprawiałam. jeszcze kilka razy na miejscu w xero poprawiałam stronę tytułową bo jakieś błędy z koleżanką zauważałyśmy. przychodzę do domu, opowiadam to wszystko siostrze, mówię jej jakie błędy w stronie tytułowej miałam i w ogóle. A tu patrzę się a tu błąd!!! o k***a!!! no po prostu masakra. i to taki mały, w wyrazie "hydrokolidów", nie mam literki "d" oraz jest "o" zamiast "ó". no ale to strona tytułowa, i to w nazwie katedry jest wiec musi wyglądać tak jak trzeba. pójdę tam po 9 i poproszę, żeby mi wymienili te strony. Podobno się da otworzyc te oprawy. ale wkurzyłam się niesamowicie. i zadzwoniłam do koleżanki a ona mówi "kurde, przecież we dwie to sprawdzałyśmy|... no właśnie, jak człowiek szuka czegoś to nie znajdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie jak wam nocka minęła???? Ja się wyspałam ale rano do pracy mi się wstawać nie chciało!!!! Właśnie siedzę w pracy rozmyślam o mojej wizycie 21 czerwiec i myślę już o pójściu na l4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie dziewczynki doradzcie mi!!!! Poprostu nie chce mi się już pracować siedzę przy komputerze 8 godzin a wolno tylko 4 i nie mam możliwości pracować 4 wkurzają mnie wszystkie dziewczyny pomimo tego że są dla mnie fałszywie miłe!!! Pytają się mnie codziennie czy się dobrze czuję a ja się dobrze czuję i nie umiem skłamać że jest inaczej!!!! wkurzona jestem tym wszystkim już
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
jak myślicie dziewczynki doradzcie mi!!!! Poprostu nie chce mi się już pracować siedzę przy komputerze 8 godzin a wolno tylko 4 i nie mam możliwości pracować 4 wkurzają mnie wszystkie dziewczyny pomimo tego że są dla mnie fałszywie miłe!!! Pytają się mnie codziennie czy się dobrze czuję a ja się dobrze czuję i nie umiem skłamać że jest inaczej!!!! wkurzona jestem tym wszystkim już


Ja mysle ze taka kolej rzeczy, ze predzej cy pozniej kobiety w ciazy ida na l4 🙂
Moj lekarz zawsze sie pyta czyz nie chce zwolnienia, ale narazie nie biore bo chodze sobie na pol dnia np. W domu moglabym zwariowac, tak to szybciej czas leci. Ale mysle ze w 6 m-cu tez wezme i juz dam sobie spokoj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wiesz chloe ja tak nie mogę chodzić na pół dnia bo wiesz cały etat i siedzę 8 godzin przed kompem!!! Wszyscy znajomi mi już mówią dlaczego jeszcze nie jesteś na l4 heheheh więc 21 czerwca poproszę o nie i pójdę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
no to wiesz chloe ja tak nie mogę chodzić na pół dnia bo wiesz cały etat i siedzę 8 godzin przed kompem!!! Wszyscy znajomi mi już mówią dlaczego jeszcze nie jesteś na l4 heheheh więc 21 czerwca poproszę o nie i pójdę


Dlatego z czystym sumieniem powinnas sobie wziac zwolnienie i odpoczac 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czytałam prawie pół godziny o wszystkim co się wczoraj nawyprawiało.. nie mogłam uwierzyć... tylko skomentuje, ze facet, który w taki sposób myśli o życiu, ze kobieta myśli tylko o alimentach to kupa chama i już.... Jeśli masz choćby Marzenko jedna osoba, która Ci pomoże nie warto pchać się w ślub z tym czymś...
Co do L4 to holi mów codziennie dziewczynom, że się słabo czujesz a 21 idź na zwolnienie - odżyjesz kochana jak nic 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i taką odpowiedź lubię idę 21 czerwca trudno jest nas mało w aptece ale dadzą sobie radę beze mnie bo mało ludzi chodzi to nic im się nie stanie a one się obijają normalnie to zaczną w końcu pracować!!!! Mam oczywiśćie wyrzuty i myślę ale mną się nikt nie przejmuje tylko co tu powiedzieć jak im mój mąż przywiezie l4 że się źle czuję to oki ale co że wymiotuję czy jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pójdę masz rację od dziś zaczęłam mówić ale one mnie nie słuchają one są takie chamskie że hej ale idę bez zastanowienia i mężowi dam żeby przywiózł tu to l4 ja tylko zadzwonię do kierownika no nie jak myślicie ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...