Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A WITAMINKI TO JA BIORĘ"PRENATAL CLASSIC"-BO NIE MA W NIM JODU A JA Z TEGO WZGLĘDU ŻE MAM NIED.TARCZYCY BIORĘ TABLETKI Z JODEM TAK CZY SIAK . NIE MIAŁAM ZBYTNIO DUŻEGO WYBORU CO DO WITAMINEK DLA CIĘŻARNYCH 😉
ALE DAJEMY RADE 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ugotowałam obiad, cały dom z nerwów posprzątałam 🤔 i czekam na wizytę. Biorę nadal kwas foliowy ale może się dziś coś zmieni po wizycie, bo moja ginekolog powiedziała, że mam dobre wyniki morfologi i nie muszę zażywać żadnych tabletek 😆
Zrobiłam już zdjęcie brzuszka i jeszcze po USG też zrobię zdjątko to wkleję w końcu trzeba się chwalić. Trzymajcie dziewczyny kciuki bo stres mnie zjada..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Ugotowałam obiad, cały dom z nerwów posprzątałam 🤔 i czekam na wizytę. Biorę nadal kwas foliowy ale może się dziś coś zmieni po wizycie, bo moja ginekolog powiedziała, że mam dobre wyniki morfologi i nie muszę zażywać żadnych tabletek 😆
Zrobiłam już zdjęcie brzuszka i jeszcze po USG też zrobię zdjątko to wkleję w końcu trzeba się chwalić. Trzymajcie dziewczyny kciuki bo stres mnie zjada..


gosia na pewno jest ok, wrocisz i nam sie tu bedziesz chwalic , a my czekamy z niecierpliwoscia na zdjeccia!! 🙂

ja przytylam ok 1,5 kg +- 0,5, zalezy o ktorej porze sie waze. ale to tak juz jakis czas temu (2tyg), teraz stanelo troszke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Ugotowałam obiad, cały dom z nerwów posprzątałam 🤔 i czekam na wizytę. Biorę nadal kwas foliowy ale może się dziś coś zmieni po wizycie, bo moja ginekolog powiedziała, że mam dobre wyniki morfologi i nie muszę zażywać żadnych tabletek 😆
Zrobiłam już zdjęcie brzuszka i jeszcze po USG też zrobię zdjątko to wkleję w końcu trzeba się chwalić. Trzymajcie dziewczyny kciuki bo stres mnie zjada..


trzymamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
łee ja to 4 kg już przytyłam ale wszystko mi w brzuszek idzie na szczęście 🤪



mi w brzuch i piersi , moj sie cieszy ale juz mu owiedzialam ze po karmieniu wroca spowrotem taie jak byly 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka napisał(a):
Ja nie wiem ile przytyłam bo nie mam wagi 🙂 znaczy mam ale jakoś nie po drodze zmienić baterię 🙂
Za to brzuszek mam bardzo duży 🙂 ale podobno jak druga ciąża jest w niedługim odstepie to tak jest


ja tak samo z moja coreczka mi wyskoczyl w 5 miesiacu plaska bylam teraZ JUZ JESTEM OKRAGLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
A WITAMINKI TO JA BIORĘ"PRENATAL CLASSIC"-BO NIE MA W NIM JODU A JA Z TEGO WZGLĘDU ŻE MAM NIED.TARCZYCY BIORĘ TABLETKI Z JODEM TAK CZY SIAK . NIE MIAŁAM ZBYTNIO DUŻEGO WYBORU CO DO WITAMINEK DLA CIĘŻARNYCH 😉
ALE DAJEMY RADE 😜

ja tez biore Prenatal classic, cena za 90szt to 35zl, wiec miesiecznie to ok 12zl i to calkiem niezla cena 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziołchy 🙂
nie było mnie kilka dni i takie zaległosci;/ niestety nie nadrobie ich teraz ze względu na brak czasu. ja już w polsce 🙂 podróż była koszmarna ale jakoś przeżyłam,dzisiaj porobiłam badania krwi i moczu,jutro wyniki a w czwartek na 17stą mam ginekologa a o 19stej te usg piersi-mam nadz że wszystko będzie dobrze
pozdrawiam wszystkie gorąco,mam nadz że u Was wszystko ok. poczytam sobie więcej jak znajde chwilkę bo póki co jestem tu dosłownie rozrywana hehe. jak miło być w domu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja poleciałam do szpitala po wypis z piątku (nadal go nie ma...) i zrobiłam po drodze zakupy, normalnie łapy mialam do ziemi od siatek 🙃 Za to zaraz bedę kisić ogórki a na obiad gotuję botwinkę + deser: naleśniki z truskawkami 🤪 I kupiłam sobie w lumpiku super przewiewną sukienkę, taką akurat na teraz - mam na myśli pogodę. Oczywiście miejsce na brzuszek jest jak się w końcu pojawi...Swoją drogą - zebrałam się w sobie do południa i wrzuciłam wreszcie foto ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was dziewczynki ja dziś rano na działce byłam pozrywałam sobie moich wspaniałych rzodkiewek z mojego ogródka mniam!!!! Sałatę też mam!!! Oczywiśćie nie leżałam na słońcu i wysypka jest i co???swędzi mnie jak fiks i tylko wapno mogę pić nie mogę się powstrzymać od drapania!!!! W ogóle to w pracy jestem także nic mi się dziś nie chce!!!! Jak co to piszcie ja jestem chętna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny..

Powodzenia u lekarzy , to po pierwsze 🙂
Musialam nieco nadrobic bo znow jakas awaria Netii... brrr...
U nas pomimo wiaterku od morza rowniez upalnie... musialam jechac do banku... ale nie ma złego w drodze powrotnej kupilam 10 kg arbuza ...pychaaa.....taki slodziutki...pani w sklepie sie mnie zapytała : a czy Pani go sama zje? A ja na no : Nie wykluczone hihihihihihi

No i odwiedziłam lumpik i równiez powodzenie- bo 2 sukienki... i tez a miejscem na brzuszek... 😁 Kurde...j ceny ciuchow ciazowych to normalnie tragedia i to tylko na kilka miesiecy... a tu za 2 ładne sukienusie 48zl... 😜
Fakt ze w H&M z serii MAMA kupilam zajefajne spodnie, rybaczki i ogrodniczki i kilka bluzek ale kurde ... w sumie po co nowe jak i tak pewnie oddam...
no nic zjadlam jakis 1 kg arbuza i ledwie dycham...

Czy ja jakos zgubilam watek czy zle zrozumialam : Wanilia byla w szpitalu ????? 🤨
w porownaniu z moim bebolem to jestes kochana zgrabna i powabna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Aga!!! No to ładnie sobie dziś wszystko załatwiłaś!!! Super arbuza masz ale bym zjadła mniam mniam!!!! Ja też się zaopatrzam w ciuszki w tanich odzieżach a co tam taniej i ładne!!! Głowa mnie coś zaczęła boleć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli masz fajnie że idziesz sobie spać!!!! ja muszę pracować!!!! mój brzuszek już też jest taki duży jak arbuz a zwłaszcza na wieczór najbardziej hihihi ale się cieszę bo w końcu widać również muszę zdjęcia zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
czyli masz fajnie że idziesz sobie spać!!!! ja muszę pracować!!!! mój brzuszek już też jest taki duży jak arbuz a zwłaszcza na wieczór najbardziej hihihi ale się cieszę bo w końcu widać również muszę zdjęcia zrobić


No własnie bo my sie tu obwieszczamy fotami a Ty jeszcze sie nie pochwaliłas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wlasnie tylko ze kurcze ja waszych nie widzialam widzialam tylko wanili a twojej nie no ja sobie dzis zrobie fotke i zamieszcze powiedz mi tylko to sie zamiesza jak ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
holi32 napisał(a):
czyli masz fajnie że idziesz sobie spać!!!! ja muszę pracować!!!! mój brzuszek już też jest taki duży jak arbuz a zwłaszcza na wieczór najbardziej hihihi ale się cieszę bo w końcu widać również muszę zdjęcia zrobić


No własnie bo my sie tu obwieszczamy fotami a Ty jeszcze sie nie pochwaliłas 😉


też się jeszcze nie pochwaliłam brzuszkiem 😞 może zrobię sobie zdjęcie lada dzień i wrzucę. Może zrobię też zdjęcie usg, które miałam ostatnio. Bo skanera nie mam. Ale może ładne zdjęcie wyjdzie, to wstawię 🙂

a teraz w czwartek mam następne usg i tym razem to będzie to genetyczne. bo moja pani doktor uznała, że to będzie idealny czas. jak byłam w środę na usg to wg usg był 11 tydzień 6 tydzień i ona powiedziała, że coś tam sobie pomierzyła, ale nie wszystko się dało. i jak chcę to mogę przyjść za tydzień to wtedy już wszystko pomierzy etc. to oczywiście, że chciałam. umówiłam się ok 20.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz teraz jak pójdziesz sobie na to usg to spokojnie ci już wszystko wyjdzie pomierzy ci pani doktor będzie dobrze ale wiem że to jest stresujące bo ja miałam takie badanie 27 maja i tak się bałam ale na szczęście wszystko w porządku jest !!!! Także trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...