Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Chciałam Was zapytać dziewczyny 🙂 czy przed każdą wizyta idziecie badać mocz i z wynikiem do ginekologa?
Na ostatniej wizycie oddawałam wszystkie badania i nic mi ginekolog nie powiedziała czy mam zrobić na następna ( ta w poniedziałek) jeszcze inne ?
Zastanawiam się więc, bo chyba dostałabym zlecenie na badania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gosia20101 napisał(a):
Chciałam Was zapytać dziewczyny 🙂 czy przed każdą wizyta idziecie badać mocz i z wynikiem do ginekologa?


Ja też teraz w środę z wynikami byłam i nie dostałam skierowania na następne badania.
Teraz mam termin do gin i położnej na 28/29 czerwiec i pewnie wtedy cały zestaw mi znowu zafunduje 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Chciałam Was zapytać dziewczyny 🙂 czy przed każdą wizyta idziecie badać mocz i z wynikiem do ginekologa?
Na ostatniej wizycie oddawałam wszystkie badania i nic mi ginekolog nie powiedziała czy mam zrobić na następna ( ta w poniedziałek) jeszcze inne ?
Zastanawiam się więc, bo chyba dostałabym zlecenie na badania?


Gosiu ja wyniki robiłam tylko przed 1 wizyta i do tej pory nic mi nie zlecał... nawet zastanawiam się, czy nie iść jutro do rodzinnej i nie zrobić wyników, bo zastanawiam się, czy anemii nie mam...już głupoty mi chodzą po głowie, typu zatrucie ciążowe itp... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Nie ja się nawet w miarę czuje nie słabnę, krwotoki z nosa przeszły ( na szczęście) więc się nie obawiam. Zastanawiałam się jak często i wyczytałam, że raz w miesiącu a w razie potrzeby częściej.
Kiedy nadia miałaś ostatnio wizytę?


23 maja. Wizyty mam dość często ze względu na moje zapalenia 😞 a teraz mam 6 czerwca... mam nadzieje, że wszystko jest ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim 🙂
Coś się wyspać nie mogę ostatnio 🥴
Nie śpię już od ok dwóch godzin, a jak na złość Olka ma dzisiaj na późniejszą godzinę 🤢

Słońce od samego rana mi w oczy świeci więc chociaż taki plus w porannym wstawaniu widzę 😉 Bo popołudniu to różnie z tą pogodą bywa 😉

@ Chloe -> fajnie, że możesz podglądać swojego skarba i widzieć jak rośnie 🤪

Ja już dni odliczam do mojego usg 10 czerwca 🙃

Miłego dzionka dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki, no ja jeszcze 3 dni i we wtorek tez szoruję na usg 🙂troszkę zaczynam czuć lęki czy wszystko będzie ok. mój mąż zrobił mi wczoraj niespodziankę-powiedział ze zwolni się z pracy i pojedzie ze mną na to usg 🙂 uffff zawsze to jakoś tak lżej-mam pytanko czy któraś z was była na tym usg. z mężem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ antya1 -> ja byłam z małżonem nawet na "dowcinym" bo go lekarz sam zawołał żeby na własne oczy zobaczył " co zmajstrował " 😜

Już wiem jak Oli przekażę to, że będzie miała rodzeństwo 🤪
Przed samym usg zapytam czy chciałaby zobaczyć swojego brata lub siostrę zanim się urodzi ? 🙂
I pojadę na to usg z nią 🤪
Ale nie na to co będzie teraz tylko następne na którym już będzie widać płeć 🤪

Co sądzicie o moim pomyśle 😉 ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką właśnie mam nadzieję bo bardzo chce mieć rodzeństwo 🤪
Ale jej mina pewnie będzie bezcenna jak się okaże, że to chłopak hehehe bo już mi mówi, że jak już będzie mieć rodzeństwo to siostrzyczkę będzie bardziej kochać , a braciszka też ale tak trochę mniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenakamil pomysł super 🙂
A tak w ogóle to dzień dobry 🙂

Ja byłam tez zmężem na usg i miałam dowcipne. Poprzednią ciążę tez byłam na każdym z mężem. Ale następną wizytę mam 29 czerwca a jego nie będzie wiec będę znała płeć a on nie 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewuszki...

Ja tez z małżonem byłam na usg 🙂 Powiedział ze na ekranie za duzo nie widział i jeszcz mniej zrozumial - bo po Polsku 😉 ale był i to sie liczy hihihihihi 😜

Marzenka - super pomysł 🙂

A jesli chodzi o wage to moja skacze -+ 1,5kg w zaleznosci od nasilenia wymiotów...ale raczej przytyłam 1.5 - 2 kg i to w biuscie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamusie,

Ula, pamietam jak my ponad rok temu odbieralismy obraczki...super uczucie. Pozniej maz je musial schowac, bo w ukryciu przymierzalam. 😁

Marzenakamil- bardzo dobry pomysl masz, oby Ola pozniej cierpliwie potrafila zaczekac 🙂

A co do usg, to jak mialam dowcipne to maz tez razem ze mna byl i w nastepnym tygodniu tez idzie (mam nadzieje ze juz bedzie przez brzuszek).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...