Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A co do farbowania włosów moja poprzednia ginka mówiła że można po 12 tygodniu. A jeśli chodzi o amoniak w farbach to najbardziej chodzi o jego zapach zeby sie za bardzo nie nawdychać. To że niektóre farby reklamuja się że nie mają amoniaku to nie znaczy że sa cłakiem nieszkodliwe. Najlepiej zawsze sprawdzić skład. Lepszy amoniak niż np inne zasady sodowe czy potasowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to moze ja tez sie czymś pochwale.... pewnie pomyslicie sobie że nie ma czym tu się chwalić że powinnam to zrobić juz dawno-wiem ale pisałam juz kiedys na ten temat, nie umiałam rzucić fajek i popalałam ale od wczoraj jestem wzorową niepalącą mamą 🙂 mam nadz że jakos to przezyje i juz nigdy nie sięgne po peta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ziolka super, że wszystko jest ok 🙂 🙂 🙂 cieszę się bardzo 🙂

to teraz tak jak napisała guga w kolejce ja 😁 tylko, że ja to napiszę Wam co i jak dopiero późnym wieczorem, bo zaraz bo wizycie jadę z mężem do Lublina 😁 wziął urlop i do poniedziałku będzie tam ze mną siedział 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rita napisał(a):
no to moze ja tez sie czymś pochwale.... pewnie pomyslicie sobie że nie ma czym tu się chwalić że powinnam to zrobić juz dawno-wiem ale pisałam juz kiedys na ten temat, nie umiałam rzucić fajek i popalałam ale od wczoraj jestem wzorową niepalącą mamą 🙂 mam nadz że jakos to przezyje i juz nigdy nie sięgne po peta 🙂


Brawo 🤪
Trzymam kciuki 🙂 🙂 🙂

@ Ziolka -> fajnie, że fasolka już nie jest "fasolką" tylko dużym już dzieciaczkiem 🙂

Jejj jak Wam zazdroszczę tych badań usg...ja jeszcze trochę poczekam... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
no to moze ja tez sie czymś pochwale.... pewnie pomyslicie sobie że nie ma czym tu się chwalić że powinnam to zrobić juz dawno-wiem ale pisałam juz kiedys na ten temat, nie umiałam rzucić fajek i popalałam ale od wczoraj jestem wzorową niepalącą mamą 🙂 mam nadz że jakos to przezyje i juz nigdy nie sięgne po peta 🙂


Rita ....
coś dla utrzymania tego NIEPALACEGO stanu ...fajny filmik i pokazuje jak % i faje dzialaja na fasolki...
http://vod.onet.pl/zycie-przed-zyciem,5782,film.html

Mama jak byla z moja sis w ciązy paliła 2-3 fajki dziennie a wody płodowe jak odeszly to były koloru zgnitej zieleni z brązem - lekarz powiedzialze to od palenia 😞

Z serca życze wytrwania w postanowieniu :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny...mam jakis mega kryzys. Jutro mialam isc na USG genetyczne i zostalo przelozone na sobote. To jakis skandal! Dla mnie kazda minuta to stres a tu dodatkowe 2 i poł dnia!! Do tego nasłuchałam sie wczoraj o wplywie tych kure....sterydow,ktore biore na dzidziusia i mam dosc wszystkiego!!! Czuje sie tak zajebiscie osamotniona w tym temacie, niedoinformowana...to juz jakas obsesja...Nawet plakac nie mam sily...a chcialabym to jakos odreagowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

happy sad nie martw sie bedzie wszystko dobrze ulozy sie oki!!!! to jakis zbieg okolicznosci z tym usg wiem ze to stres ale dasz rade badz silna i mysl najlepiej!!! A te sterydy to sie nie martw lekarz jak co to by ci odradzil bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita wytrwałości w postanowieniu 🙂 będziemy trzymać kciuki tylko bez oszukiwania 😉

No jakoś duże to moje dzidzi coś czuję że to chłopaczur tam siedzi heehhe mója jak powiedział ze jak tylko zobaczył na ekranie to od razu wiedział że to on hehe no zobaczymy 🙂 po cichu licze na druga lalunę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobiety siedzę już godzinę i czytam Wasze posty, szalejecie... Wróciliśmy wczoraj z Kołobrzegu, kąpiel miałam, jacuzzi, masaż twarzy i karku, mam nadzieję, że dzidziusiowi nie zaszkodzi. Zrobiliśmy sobie rundkę wybrzeżem i zaliczyliśmy kilka miejscowości nadmorskich. Potem fatalnie się poczułam, może przez ten upał.. Od rana źle się czuję, słabo mi, niedobrze.. Jakbym miała zemdleć... Teraz też odpływam... masakra.. dopiszę coś jak mi przejdzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Kobiety siedzę już godzinę i czytam Wasze posty, szalejecie... Wróciliśmy wczoraj z Kołobrzegu, kąpiel miałam, jacuzzi, masaż twarzy i karku, mam nadzieję, że dzidziusiowi nie zaszkodzi. Zrobiliśmy sobie rundkę wybrzeżem i zaliczyliśmy kilka miejscowości nadmorskich. Potem fatalnie się poczułam, może przez ten upał.. Od rana źle się czuję, słabo mi, niedobrze.. Jakbym miała zemdleć... Teraz też odpływam... masakra.. dopiszę coś jak mi przejdzie 😞


ja tez tak mam jak mi cisnienie spada zmierz sobie cisnienie jak bedziesz miala bardzo niskie wez sobie lyka coca coli , a moze to tylko zmiana klimatu i lekkie przemeczenie trzymaj sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...