Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ania- napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dzień dobry bardzo 🙂

ja już na nogach 🙂 nie mogę się doczekać wizyty i kończę pracę magisterską


hey aaaaggaaa naet termin mamy taki sam 🙂


no to bardzo fajnie 🙂

nie mogę już się doczekać wizyty 🙂 jeszcze kilka godzin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziołchy 🙂
kurcze ale sie rozpisałyscie od wczoraj 🙂
co do wakacji to my mamy w planie Hiszpanie,znajomy ma tam wille-jeszcze tam nie byłam ale mój mówi ze podobno wypas a do tego mozemy z niej korzystać latem ile chcemy bo dla niego za ciepło i siedzi tam tylko zimą-było by super tylko teraz nie wiadomo czy bede mogła pojechać;/
a co do tych dolegliwosci to mi juz prawie wszystko przeszło tylko czasem brzuszek pobolewa no i wczoraj umierałam na ból głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wgle jestem ostatnio peełna energii a to dlatego pewnie ze juz w niedziele rano bede w domku 🙂
nie moge się doczekać wizyty u lekarza no i spotkania z rodzinką a co najważniejsze TYDZIEŃ WOLNEGO jupiiiii 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj, chciałabym wyjechać sobie do Hiszpanii

jesteśmy na etapie budowania domu i całą kasę przeznaczamy na ten cel. a teraz jak już skończę studia i pracować nie będę mogła to będziemy na pensji męża, moi rodzice nam pomagają. ale teraz mąż prawdopodobnie wyjedzie na kilka miesięcy za granicę podgonić nasz budżet rodzinny troszkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze rozgadałam sie a o najwazniejszym zapomniałam;/
dzisiaj dzień dziecka więc zyczę wszystkim naszym kochanym bobasom zeby urodziły się zdrowe.... i żeby te ich żyjątka składały się z samych radosnych dni bez zadnych smutków i problemów 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
no ja tez nie spie, ale ja juz tak mam ze sie przed 7 budze, pozatym wczoraj od godz 18 do nocy lezałam ledwo żywa płacząc i marudząc na zmiane, bylo mi tak niedobrze jak najgorszy kac , nie mam sposobow zeby sie tego stanu pozbyc i jutro mowie lekarzowi niech mi cos daje bo zwariuje


Bry lasreczki...

Ulka mi gin kazał pic wygazowana cole... i brać Gaviscon (mozna w ciąży bez problemu) - na rzyganie nie pomaga ale na mdlosci tak 😜
Aniu, Aga, myslimy o Was i Fasolkach i czekamy na newsy.
Famfatal...a gdzie fotka? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Dzieńdoberek ! Zaplanowałam wypad do miasta na dzień dziecka jadę sobie po prezent 😁 a co 😆


Hihihihi moja mama powiedziała , ze zabiera mnie i męża na deser lodowy z okazji Dnia Dziecka 😁
A mąż naszej Fasolce przygotowywuje śniadanko 😉 Twarożek z rzodkiewka...mniam mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak moja droga po 33 dniach placi zus i pracodawca ma obowiązek wypłacic ci pierwsza wyplate a jak nie to nastrasz go inspekcja pracy powinnas dostac normalna wyplate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj witam Aga no tak mniam mniam ja wlasnie w pracy i bardzo jestem glodna juz a sama jestem na froncie zaraz bede jadła!!!! A tak poza tym to dzis ide do fryzjera zrobie sobie sama dzien dziecka a mama nas wszyskich tez ma na lody wziac hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
oj witam Aga no tak mniam mniam ja wlasnie w pracy i bardzo jestem glodna juz a sama jestem na froncie zaraz bede jadła!!!! A tak poza tym to dzis ide do fryzjera zrobie sobie sama dzien dziecka a mama nas wszyskich tez ma na lody wziac hehe


Kurde , nie przypominaj mi o fryzjerze - gin zakazal farbowania przez pierwsze 12-14 tyg...wiec czekalam grzecznie z odrrostami 😮 a teraz fryzjerka moja na wakacyjnym wylocie wiec bede jak Shakira przez nastepne 2 tyg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis ide jestem, w 13 tyg i ide bo juz nie moge na siebie patrzec pani fryzjerka moja powiedziala mi ze maja slabe farby ekologiczne i panie w ciazy przychodza farbowa wlosy normalnie i moje kolezanki tez i nic sie dzieje spokojnie mozesz isc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny jak zobaczyłam od wczoraj ile napisałyście to oszalałam 😁
Ulka też na 7 czerwca mam dopiero wizytę na 9:30 więc też już odliczam ;/
Wszystkim dzidzią waszym życzę z okazji dnia Dziecka najważniejszego ZDRÓWKA
Miłego dnia dziewczyny!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja byłam wczoraj u gina i ide 21 czerwiec!!!! Moje maleństwo widziałam w piątek na badaniach prenatalnych także spoko !!!! życzę również zdrówka naszym dzieciakom w brzusiach !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to super ja dopiero w ten piatek sie dowiem no ale wszystko z usg wskazywalo na prawodlowe wiec mysle ze z krwi tez bedzie wszystko w porzadku musi byc!!! jeszcze jutro musze isc na ft4 z tarczycy bo ja choruje na tarczyce wiec musze sie pilnowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...